Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: 2010 Haftalık ve Aylık Gökyüzü Hareketleri
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47

Aquar

Yıldırım Yazılan:
He Ran Yazılan:Her 7.ev uranüs transiti yada her güneş tutulması vs insanları ayırırmı peki yıllarca hatta ölene kadar birlikte olanlar hiç transit yaşamıyormu çok merak ettim ben:D hımm

bu sayfalarda dertli arkadaşlarımızın sayısında artış var gibi.

taşınma derdi , interneti bağlatma konuları çözüldü çok şükür ve başka aksilik olmazsa hem burasıyla hemde diğer forumla daha dolu dolu ilgilenmeye çalışacağım.

şimdilik şunu söyleyim , tutulmalar ve transitlerin birşeylere sebep olup olmaması biraz da bizlere bağlı oluyor bunu unutmayalım.
belki 7.evinizdeki bir tutulma , ilişki kurduğunuz kişiyi daha çok etkileyecektir ve ayrılık çanları çalabilecektir.

Defnis'in söylediğine göre hiç beklenmedik bir ayrılık sözkonusu gibi görünüyor öyle anladım ve transit uranüsün venüsle ( venüs = ilişkiler ) bağlantısı bunu açıklıyor.

tabii He ran'ın sorduğu soru çok güzel ve cevabı içinde barındırıyor ;

transit yada tutulmalardan nasıl etkilenirse etkilensin ÇİFTLER KARŞILIKLI SEVGİYİ VE SAYGIYI ( YADA BİRBİRLERİNE OLAN ALIŞKANLIKLARINI ) devam ettirmeyi seçtikleri sürece , olası problemler aşılabilir.
yani her tutulma ve uranüs transidi ayrılık getirir gibi genelleme yapmayalım ok
bizler yada eşlerimiz ( partnerlerimiz ) birşeylere hazırsak , değişim için gerekli şartları hazırlamışsak o transit yada tutulmalar esnasında hazırladıklarımız gerçekleşiyor ve değişim tetiklenerek hızlanabiliyor.
ama eğer ilişkiye karşı duruşumuz sağlam ise transitleri olumlu olarak yaşama ihtimalinide söyleyim. mesela Defnis beklenmedik bir evlilikte yapabilirdi böyle bir olasılıkta vardı.
bir ilişki ölümün kıyısına kadar gelebilir, fakat tutulma ilişkiyi sadece sallar, çatırdatır hatta..ancak ilişkiyi öldüren sadece Pluto transitidir!!!!
cok guzel yorumlar olmus Yıldırım ve Nıhal tesekkurler..
Nıhal pluto transıtı ama 7.eve mı veya nereye ?
ani evlılıkle ılgılı yorumada , cevabım cok haklısın yıne Yıldırım , benım suan çok karısık belkı evlenme ıhtımalımde var :S cok sacma bılıyorum ama :D
Transit Venüs ile Marsın ikizler burcunda olmaları sözünü ettiğiniz hızlı değişimleri tetiklemiş olabilir.
özellikle transit venüs geçtiğimiz günlerde satürnle kare açı yaptı , önümüzdeki 1 hafta boyunca uranüsle kare açı yapacak ve hemen peşinden plütoyla zıt açı yapacak.
anlayacağınız Venüs konularında GARİP gelişmeler sözkonusu olabilir.
satürn engel çıkarabilir , uranüs beklenmedik başlangıç yada bitişlere işaret edebilir , plüto ise yeniden bir araya gelme yada tamamen bitirme olasılığına işaret edebilir.
Yıldırım Yazılan:Transit Venüs ile Marsın ikizler burcunda olmaları sözünü ettiğiniz hızlı değişimleri tetiklemiş olabilir.
özellikle transit venüs geçtiğimiz günlerde satürnle kare açı yaptı , önümüzdeki 1 hafta boyunca uranüsle kare açı yapacak ve hemen peşinden plütoyla zıt açı yapacak.
anlayacağınız Venüs konularında GARİP gelişmeler sözkonusu olabilir.
satürn engel çıkarabilir , uranüs beklenmedik başlangıç yada bitişlere işaret edebilir , plüto ise yeniden bir araya gelme yada tamamen bitirme olasılığına işaret edebilir.

Anladım Yıldırım... yani önümüzdeki günler hala bir sürü beklenmedik garip gelişmelere gebe :( öyle mi?
Transit pluto benim 6. evimde transitte şu anda..
Herkes buraya kendi hayatlarından etkilendileri konulara dair durumlardan bahsetmiş..Benim tutulmadan önce yaşadığım bir olay vardı acaba tutulma 10 gün öncesi ve 10 gün sonrasındada etkiler mi..? Ani bir bitiş ayrılık v.s gibi bir durum yok lakin geleceğe dair çok önemli bir karar almak durumundayım bütün artı ve eksi yönleri düşünerek mantıklı bir karara varmak istiyorum... hayatıma dair bir değişim süreci arifesindeyim sonuçları ne olur herşeyin hesabını yapıyorum..

Rica etsem benim için gerçekten çok önemli bir konu haritamdaki etkiler nelerdir...,,, Bu konuyla igili yoruma çok ihtiyacım var..İnceliğinizi bekliyorum lütfen...
Astrolojı artı psikolojik terapı grubu halıne geldık , süper gokyuzu olayları yuzunden -aşkkaramsar hepımız burda elımızden geldıgınce bırbırımıze destek olalım ve transıtlerımızı en az zararla atlatmaya calısalım arkadaslarcanımsın
Yıldırım buaralar çok yoğun elinden gelenın fazlasını yapıyor , bende bırsey ıstemeye utanıyorum şusıralar ondan , ki inanın benım durumumda hıc ama hıc ıyı degıl.. Bizde kendımız yorumlar yapıp arastırmaya calısırsak , bırbırımızın durumlarını karsılastırarak , hem daha ıyı bırer ogrencı oluruz , hem Yıldırımın yükünü hafıfletırız. Ücretsız onlıne terapı grubu olmamızda yanımıza kar kalır.. :D müsadenizzle ben transıtlerın karıstırdıgı hayatlar dıye bı baslık acıp dıger baslıkları karıstırmadan devam etmeyı önerıyorum utandımgülücük
ariess Yazılan:Astrolojı artı psikolojik terapı grubu halıne geldık , süper gokyuzu olayları yuzunden -aşkkaramsar hepımız burda elımızden geldıgınce bırbırımıze destek olalım ve transıtlerımızı en az zararla atlatmaya calısalım arkadaslarcanımsın
Yıldırım buaralar çok yoğun elinden gelenın fazlasını yapıyor , bende bırsey ıstemeye utanıyorum şusıralar ondan , ki inanın benım durumumda hıc ama hıc ıyı degıl.. Bizde kendımız yorumlar yapıp arastırmaya calısırsak , bırbırımızın durumlarını karsılastırarak , hem daha ıyı bırer ogrencı oluruz , hem Yıldırımın yükünü hafıfletırız. Ücretsız onlıne terapı grubu olmamızda yanımıza kar kalır.. :D müsadenizzle ben transıtlerın karıstırdıgı hayatlar dıye bı baslık acıp dıger baslıkları karıstırmadan devam etmeyı önerıyorum utandımgülücük

gülücük
ariess Yazılan:Astrolojı artı psikolojik terapı grubu halıne geldık , süper gokyuzu olayları yuzunden -aşkkaramsar hepımız burda elımızden geldıgınce bırbırımıze destek olalım ve transıtlerımızı en az zararla atlatmaya calısalım arkadaslarcanımsın

-alkış bence süper bir fikir... çünkü iç içe de bir sürü konu var esasında.. kendi adıma çok şey öğrendim ben şu son bir iki günde..
bu konu bir tek tutulma mevzusu değilmiş onu anladım bir kere.. maşallah bütün en zorlu transitleri deneyimliyorum. uranüs MC-venüs kavuşumu transitini geçiyorum ohh be diyordum. çünkü beni çok sarstı uzun zamandır. meğerse retroda olduğu için Eylülde yine 24 dereceye dönücekmiş!! yine MC-venüs üstünde.. allah sonumu hayır etsin gerçekten..
açtım buyrun arkadaşlar gülücük
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47
Referans Adresler