Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: 2010 Haftalık ve Aylık Gökyüzü Hareketleri
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47

ginka

(07-26-2010 06:09 PM)Vena Yazılan: [ -> ]
(07-26-2010 05:05 PM)ginka Yazılan: [ -> ]
(07-26-2010 04:57 PM)Vena Yazılan: [ -> ]Ginka, doğum saatinin değişme durumu var mı örneğin 10 dakika öncesi gibi? Bunu hep soruyorum ama bazen söylenen saatlerde oynama oluyor örneğin kuzenimin doğum saatini annesinden aldığım saatle bebeklik albümünde gördüğüm doğum kartındaki saat 25 dakika farklıydı, yükseleni ve bazı yerleşimleri değişti =)

Annem saat tam 11:30da anestezi ile bayıldığını söyledi ( karşısında saat varmış) yaklaşık 10 dakka sonrada ben doğmuş olabilirim sezeryanla :D ama oynama olmasını isterdim şahsen ya hehee

O zaman doğrudur, annen de dikkatliymiş, zaten yakınlarımdan çocuk sahibi olacak olanların doğumuna bizzat iştirak edeceğim, başka türlü tam sonuç olmuyor :D

Düzeltme/ek: 7. evindeki Mars'a Satürn transit yapıyor sanmıştım Mars da transitmiş =) Ama Terazideki Satürn ve Başaktaki Mars transidinin korkutucu olacağını sanmıyorum, 7. ev konularına ciddiyet ve ağırlık getirebilirler birlikte, daha çok düzenleyici işlevleri olabilir, asıl transit Satürn Mars ile kavuştuğunda önemli etkiler olacaktır, 2012'ye kadar Satürn'ün bu evde yavaş yavaş koyacağı engeller ve gölgeleri aşmanın meyvesini o dönemde alabilirsin gülücük

Gölgeleri aşmanın meyveleri direk bu meyvelere odaklanmalıyım hehee
Çok merci vena çiçek
(07-29-2010 06:22 PM)ginka Yazılan: [ -> ]
(07-26-2010 06:09 PM)Vena Yazılan: [ -> ]
(07-26-2010 05:05 PM)ginka Yazılan: [ -> ]
(07-26-2010 04:57 PM)Vena Yazılan: [ -> ]Ginka, doğum saatinin değişme durumu var mı örneğin 10 dakika öncesi gibi? Bunu hep soruyorum ama bazen söylenen saatlerde oynama oluyor örneğin kuzenimin doğum saatini annesinden aldığım saatle bebeklik albümünde gördüğüm doğum kartındaki saat 25 dakika farklıydı, yükseleni ve bazı yerleşimleri değişti =)

Annem saat tam 11:30da anestezi ile bayıldığını söyledi ( karşısında saat varmış) yaklaşık 10 dakka sonrada ben doğmuş olabilirim sezeryanla :D ama oynama olmasını isterdim şahsen ya hehee

O zaman doğrudur, annen de dikkatliymiş, zaten yakınlarımdan çocuk sahibi olacak olanların doğumuna bizzat iştirak edeceğim, başka türlü tam sonuç olmuyor :D

Düzeltme/ek: 7. evindeki Mars'a Satürn transit yapıyor sanmıştım Mars da transitmiş =) Ama Terazideki Satürn ve Başaktaki Mars transidinin korkutucu olacağını sanmıyorum, 7. ev konularına ciddiyet ve ağırlık getirebilirler birlikte, daha çok düzenleyici işlevleri olabilir, asıl transit Satürn Mars ile kavuştuğunda önemli etkiler olacaktır, 2012'ye kadar Satürn'ün bu evde yavaş yavaş koyacağı engeller ve gölgeleri aşmanın meyvesini o dönemde alabilirsin gülücük

Gölgeleri aşmanın meyveleri direk bu meyvelere odaklanmalıyım hehee
Çok merci vena çiçek

aa şimdi yazıyı okudumda ginka geçenlerde erkek arkdaşın için satürna demiştin,bak 7.evinede tr satürn girmiş ey astroloji nelere kadirsin gülücük
Yukarda Apriliosun eklemiş olduğu Öner Döşer' ait yazı gayet lezzetli görünüyor verygood

Geçtiğimiz saatlerde Transit Mars Terazi burcuna girdi. Belki aylardır sözünü ettiğimiz Büyük T-Karenin tetikçisi ( Mars ) yerini ve pozisyonunu almış görünüyor.

.... Mars-Satürn ------------ Jüpiter-Uranüs
..............................|
..............................|
.......................... PLÜTO

T-Kare açı kalıbı için bisiklet modelini kullanabilirmiyiz bakalım şimdi ,

Koç-Terazi aksı , ön ve arka tekerleri oluşturuyor.
Oğlak burcundaki Plüto ise bisikletin pedalı oluyor.

Bu T-Kare de hareketin kaynağı yani pedal Plüto olduğuna göre , Koç-Terazi aksından birinin ön teker olup YÖNÜMÜZE işaret etmesi gerekiyor.

Mars-Satürn-Terazi kombinasyonunun ön teker olması durumunda , ilişkiler ve ortaklıklar konusu vurgulanacaktır.

- harekete ( mars ) zorlanmak ( satürn )

- korkuyla ( satürn ) mücadele etmek ( mars )

- uyum içinde ( terazi ) gerilim ( mars ) ve engeller ( satürn )

- ilişkilerde ( terazi ) çaba ( satürn ) ve mücadele ( mars )

gibi anahtar kelimelerle tanımlayacağımız deneyimlere dikkat çekelim.

Jüpiter-Uranüs-Koç kombinasyonunun ön teker olması durumunda ise

- Büyük ( jüpiter ) sürprizler ( uranüs )

- Beklenmedik ( uranüs ) fırsatlar ( jüpiter )

- Gündemdeki gelişmelerin hızlanması ( uranüs ) ve yayılması ( jüpiter )

- Çok hızlı ( jüpiter-uranüs ) başlangıçlar ( koç )

gibi anahtar kelimelerle tanımlayacağımız deneyimlere dikkat çekebiliriz.

Bisiklet modelinde ön teker yani yönünüz hangisi olursa olsun hemen arkanızda sizi takip eden diğer kombinasyonun etkilerinide hissedeceğinizi söyleyebiliriz.
Yani yönünüzü Jüpiter-Uranüs-Koç olarak ayarlamak istediğinizde , Mars-Satürn-Terazi dinamiğinin de sizi etkileyebileceğini ve ondan kaçamayacağınızı belirtelim.

--------

Türkiye yıldız haritasında MARS TERAZİ burcunun ilk derecelerinde ve önümüzdeki döneme ait gelişmeleri bende merakla bekliyorum.
İktidarı ve askeri ilgilendirebilecek gelişmelerden söz edebiliriz.

Ve bu arada Öner Döşerin yazdığı gibi , deprem ve yanardağ gibi doğal afetlere de dikkat diyeyim şimdilik.

Félicé

Yıldırım zihnine sağlıkverygood Bu dönemde ilk etapta, 4 öncü burcun ilk 7 derecesinde gezegenleri olanlara Allah yardım etsin..Dirençli bi değişim ve dönüşüm sürecine girmiş bulunmaktayız..Haritamda gezegenlerim bu t-kareden nasibini almasa da, gökyüzündeki gerilim beni bile geriyor..Herkese hayırlı, köklü, farklı, sürpriz değişim ve gelişimlergülücük
yıldırım, bisiklet örneği gerilimi ve konuyu anlamamız açısından çok iyi olmuş, teşekürler

Félicé

(07-30-2010 02:34 PM)lajâ Yazılan: [ -> ]
(07-30-2010 01:55 PM)Félicé Yazılan: [ -> ]Yıldırım zihnine sağlıkverygood Bu dönemde ilk etapta, 4 öncü burcun ilk 7 derecesinde gezegenleri olanlara Allah yardım etsin..Dirençli bi değişim ve dönüşüm sürecine girmiş bulunmaktayız..Haritamda gezegenlerim bu t-kareden nasibini almasa da, gökyüzündeki gerilim beni bile geriyor..Herkese hayırlı, köklü, farklı, sürpriz değişim ve gelişimlergülücük

sadece neptün var 4 derece ile oğlakta.. sanırım o da kişisel gezegen olmadığı içn etkilenmem herhal..

Şahsen natal haritada kollektif gezegenlere olan transitleri değerlendirmek gerek diye düşünmekteyim..Benimde neptünüme pluto tr yaptığı zaman inançlarımın, ideallerimin, hayallerimin tamemen çözüldüğünü, elimde olmadan acayip bi dönüşüme uğradığını farkettim..Ama direnç gösterdim, direnmeme rağmen bi çok şey değişti, değişime ayak uyduramadıkça depresyona girdim..Bu dönemki değişimler de buna işaret ediyor..Akışına bırakmak lazım, çaba sarfedilerek değişebilecek herşeyi değiştirip, ertelememek lazım..
Mesela ben dini açıdan daha bi esnedim, gevşedim, hatta dinden bile çıktım diyebilirim eski prensiplerime bakınca..Daha evrensel bi inanç sistemim oldu..
Hayallerimin peşinden daha bi zorlayarak gitmeye çalıştım..7. evde olduğu için, ikili ilişkide bulunduğum insanlara bakış açım değişti..Neptünün idealize etme durumu tamamen ortadan kalktı..Şimdi herkese herşeye şüphe ile yaklaşıyorum..
benimde terazide ve 7. derecede plutom var.etkisi fazla olabilirmi?
bende satürn yine sahnede yengeçte ilk derecelerde

Jüpiter-Uranüs-Koç kombinasyonunun ön teker olması durumunu tercih etme olasılığım nedir sevgili yıldırım? gülücük
(07-30-2010 03:31 PM)Mavi Yazılan: [ -> ]bende satürn yine sahnede yengeçte ilk derecelerde

Jüpiter-Uranüs-Koç kombinasyonunun ön teker olması durumunu tercih etme olasılığım nedir sevgili yıldırım? gülücük

Jüpiter-Uranüs-Koç kombinasyonu 11.evinizde görünüyor.
Geleceğe dair projeler , ekip çalışması - takım arkadaşlığı gerektiren aktiviteler sözkonusu olursa HIZLI BAŞLANGIÇ yapabilme potansiyeliniz olduğunu söyleyebiliriz.
(07-30-2010 03:40 PM)Yıldırım Yazılan: [ -> ]
(07-30-2010 03:31 PM)Mavi Yazılan: [ -> ]bende satürn yine sahnede yengeçte ilk derecelerde

Jüpiter-Uranüs-Koç kombinasyonu 11.evinizde görünüyor.
Geleceğe dair projeler , ekip çalışması - takım arkadaşlığı gerektiren aktiviteler sözkonusu olursa HIZLI BAŞLANGIÇ yapabilme potansiyeliniz olduğunu söyleyebiliriz.
teşekkür ederim azizim umarım bu başlangıçlar face, msn vs sanal aleminde değil de reelde gerçekleşir benim bisiklet de bozuk çıkmazgülücük
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47
Referans Adresler