Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Sinastri - Uyum Analizleri
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Bu uslanmaz kovalar ah ah... beni de uslanmayan bir kova yikti gecti mi desem... kizamiyorumda.. o degil de... lilith balik kadin, lilith terazi erkek le evlilikler oluyor genelde...

ve cekim güzel... genel bi bilgi...
(10-23-2010 02:46 PM)lajâ Yazılan: [ -> ]msn anlatımlarında sinastri konusunda natalda 7.ev yöneticisi ve açıları eş ve ortaklarımızı ifade edior tamam.. neden sadece kavuşum,karşıt ve üçgenleri kaale alıoruz? kare açı pek hayırlı deil denmiş..
yöneticisinin güneş ile güçlü açısı olduğunda patron,özgüvenli bir eş diorken kare açı aldığında ne diyeceğiz?

bunu şöyle anlatıyım mesela senin yedinci evinin yöneticisi ay olsun güneşle karesi olsun,evt güçlü bir eş istersin ama eşinle duygularını besleyemezsin,kendini ifade ederken sorun yaşayabilirsin

yine yedinci ev yöneticin mars olsun güneşle karesi olsun,eşin güçlü,özgüveni olsun vs istersin ama sen tartışmayı seversin ikili ilişkilerinde o yönetici konumundadır arada bu nedenle tartışmalar çıkar

ancak şöyle bir durumda var atıyorum güneş-ay karesi vardır kişilerin ay-ay üçgeni varsa sinastrilerinde durum yumuşar.kavuşum,karşıt ve üçgeni ve aynı zmnda kareyide ele alıyoruz,sextilide kare pek hayırlı sayılmıyor çünkü gezegen enerjileri birbirine uymuyor meselamerkür boğasıyla merkür kovası birbirne kare olan bir çifti ele alırsak boğa bişy düşünürken irdeler sindirir ve sonunda karar verdiğinde inatçıdır pek de yenilikçi değildir kova ise yenilikçidir,marjinaldir boğa ona göre biraz yavaş kalır bu nedenle aralarında tartışmalar olabilir bu karenin yarattığı bir sorundur
Arkadaşlar şu ara görüştüğüm biri var doğum tarihini öğrendim saatini alamadım henüz tabigülücük ve sabırsızlıkla foruma koştum gülücük

pekiala millet sözkonusu yakuşuklu arkadşımızın Merkür'ü,Venüs'ü ve pluto'su benim 5. evime düşüyor.Güneş pluto kavuşumu da olduğu için güneşide 5. evimde.Mars'ı 8. evimde.Benim jüpiterim onun Venüs-Merkür birleşimine üçgen açı yapıyor.Merkürlerimiz su elementi (akrep-yengeç) ay burçlarımız kavuşum..Satürn'ü güneş'imle üçgen yapıyor.Saattlerce durmaksızın konuşuyoruz çok iyi arkadaşlığımız.Birde benim venüs-üçgen açıma merkür akrebiyle büyük şans üçgeni yapıyor yanılmıyorsam.
Ancakk;

Güneş-Merkür ve Mars-Pluto karemiz ile Mars-güneş zıt açımız var.Asc-dsc aksımı etkilyen bir gezegeni yok.Benim fazlasıyla etkilenmiş olmam burda 5. evmi ve 8 evimi etkilemesiyle mi alakalı?Uzun soluklu olur mu?nasıldır? gülücük
(10-23-2010 11:51 PM)panel Yazılan: [ -> ]Arkadaşlar şu ara görüştüğüm biri var doğum tarihini öğrendim saatini alamadım henüz tabigülücük ve sabırsızlıkla foruma koştum gülücük

pekiala millet sözkonusu yakuşuklu arkadşımızın Merkür'ü,Venüs'ü ve pluto'su benim 5. evime düşüyor.Güneş pluto kavuşumu da olduğu için güneşide 5. evimde.Mars'ı 8. evimde.Benim jüpiterim onun Venüs-Merkür birleşimine üçgen açı yapıyor.Merkürlerimiz su elementi (akrep-yengeç) ay burçlarımız kavuşum..Satürn'ü güneş'imle üçgen yapıyor.Saattlerce durmaksızın konuşuyoruz çok iyi arkadaşlığımız.Birde benim venüs-üçgen açıma merkür akrebiyle büyük şans üçgeni yapıyor yanılmıyorsam.
Ancakk;

Güneş-Merkür ve Mars-Pluto karemiz ile Mars-güneş zıt açımız var.Asc-dsc aksımı etkilyen bir gezegeni yok.Benim fazlasıyla etkilenmiş olmam burda 5. evmi ve 8 evimi etkilemesiyle mi alakalı?Uzun soluklu olur mu?nasıldır? gülücük

maşşalhh diyim önce :D

onun güneşi-venüsü-merkürü 5.evini etkilerse sen zaten ilk andan itibaren ondan etkilenirsin,muhtemelen beraber eğlendiğinizi hissedersin,saatlerce konuşmanız merkürlerinizin uyumuyla ilgili olmalı,üstelik venüs-merkür kavusumunu etkileyen bir jüpiter var ki o sen onun merkürünü çoşturuyosun yani olumlu anlamda,aylarınızın kavusması yine konuşmasanız bile birbirinizi hissedersiniz,güneş-satürn ilişkiye ömür ve sadakat verir.marsı 8.evindeyse sen onu cinsel yönden epey çekici bulursun.
mars-güneş zıtlığına gelince koyversin gitsin onca güzel açı arasında :D arada bi takım ani parlamalar olabilir buna da tuzu biberi diyelim
Sinastride, Terazide Güneş-Venüs kavuşumu ve Venüs-Asc kavuşumu hakkında birşeyler öğrenmek istiyorum..
Uzun zamandır da foruma giremiyorum özledim :(
(10-24-2010 12:05 AM)Tuğçe Yazılan: [ -> ]
(10-23-2010 11:51 PM)panel Yazılan: [ -> ]Arkadaşlar şu ara görüştüğüm biri var doğum tarihini öğrendim saatini alamadım henüz tabigülücük ve sabırsızlıkla foruma koştum gülücük

Ancakk;

maşşalhh diyim önce :D

onun güneşi-venüsü-merkürü 5.evini etkilerse sen zaten ilk andan itibaren ondan etkilenirsin,muhtemelen beraber eğlendiğinizi hissedersin,saatlerce konuşmanız merkürlerinizin uyumuyla ilgili olmalı,üstelik venüs-merkür kavusumunu etkileyen bir jüpiter var ki o sen onun merkürünü çoşturuyosun yani olumlu anlamda,aylarınızın kavusması yine konuşmasanız bile birbirinizi hissedersiniz,güneş-satürn ilişkiye ömür ve sadakat verir.marsı 8.evindeyse sen onu cinsel yönden epey çekici bulursun.
mars-güneş zıtlığına gelince koyversin gitsin onca güzel açı arasında :D arada bi takım ani parlamalar olabilir buna da tuzu biberi diyelim

allah beee;) sinastri istediğim kişinin 5. evine, merkür, mars, venüs pluto kavuşumum düşüyor..
benim 5. evime ikimizin jüpiteri düşüyor..
Benim haritama uygun tamamlayan nasil bir harita olmasi lazim cok merk ediyorum... Atilla tas var kücüklügümden beri cok ilgimi cekmistir... Ama ay akrep :( orda uyum bozuluyo...ay kova olarak ben...
Tabi uymayan cok faktörler var baskada...

Birde istiyorumki tamamlayici bir harita olmali... örnegin venüs toprak olmasi cok önemli güven güven güven... tabi ates burcu evinde olabilir bu venüs... benim 1. evde... sonra merkür oda toprak olsun benimkisi toprak... cünki ve söyle düsünüyorum... örnegin benim merkürüm basak ise karsimdaki insanin merkürünün boga olmasi beni tatmin etmiyor... ama merkür oglaklara tatmin oluyorum... Tabi bunun acilari da vardir ve önemlidir..

Merkür oglak olmasinin nedenini de söyle düsünüyorum...
Astrolojik siralamaya göre önce Boga, sonra Basak ve daha sonra Oglak geldigi icin... Bogada ki merkürde Basak da olanin yarisi var diye düsünüyorum Merkür olarak... Oglak da ise Bogadaki ve Basakda ki var ve artik kendi Oglak olmasinin bilgisi var diye düsünüyorum... Belki de oglak Öncü olmasi hasabiyle degisken Basagi cekiyordur... Boga ise sabitliginden dolayi degisken Basagi kasiyor ya da zorluyor olabilir...

Biraz karisik olmus olabilir ama genelde böyle bir bakis acim da var... bu konularda...

Félicé

(10-28-2010 07:00 PM)Terazi Yazılan: [ -> ]Sinastride, Terazide Güneş-Venüs kavuşumu ve Venüs-Asc kavuşumu hakkında birşeyler öğrenmek istiyorum..

Fazlaca aşk ve beğeni odaklı bi durum.. Gösterişli güzel şeyler, uyum, ahenk, denge, birbirine empatik yaklaşım, nezaket önem verilen ortak değerler olabilir.. Hep bi uzlaşma noktası bulmaya çalışma..Sorun şu olabilir ki, uyum için kendinden devamlı taviz verebilir iki tarafta.. Yeter ki kalp kırılmasın, gönüller bir olsun diye diye aslında çok önem verdiği kriterlerine hiç değinmez.. Bu sefer içsel huzursuzluk, kimliğin tam ifade edilemeyişi gibi sıkıntılı şeyler olabilir..Vur patlasın çal oynasın, gezelim, partiye gidelim, bol bol yiyelim.. Sevgi kelebekleri hehee
Bunlar sadece senin verdiğin kombinasyonların yorumudur...
(10-28-2010 07:35 PM)Félicé Yazılan: [ -> ]
(10-28-2010 07:00 PM)Terazi Yazılan: [ -> ]Sinastride, Terazide Güneş-Venüs kavuşumu ve Venüs-Asc kavuşumu hakkında birşeyler öğrenmek istiyorum..

Fazlaca aşk ve beğeni odaklı bi durum.. Gösterişli güzel şeyler, uyum, ahenk, denge, birbirine empatik yaklaşım, nezaket önem verilen ortak değerler olabilir.. Hep bi uzlaşma noktası bulmaya çalışma..Sorun şu olabilir ki, uyum için kendinden devamlı taviz verebilir iki tarafta.. Yeter ki kalp kırılmasın, gönüller bir olsun diye diye aslında çok önem verdiği kriterlerine hiç değinmez.. Bu sefer içsel huzursuzluk, kimliğin tam ifade edilemeyişi gibi sıkıntılı şeyler olabilir..Vur patlasın çal oynasın, gezelim, partiye gidelim, bol bol yiyelim.. Sevgi kelebekleri hehee

Evet eğlenelim, gülelim, müzik ve beğenilerimiz çok ön planda gülücük
Kavga,tartışma sevmiyoruz.
O bir akrep olduğu için kişiiliğini ortaya koyuyor gayet rahat bir şeklilde aslında. gülücük Onun venüsü benim asc ile kavuşuyor, benim ayım onun dsc ile kavuşuyor bu tarz konumlarımız var galiba bu sefer şeytanın bacağını kırdım..

Çok çok teşekkür ederimmm Félicé ask

Félicé

(10-28-2010 07:59 PM)Terazi Yazılan: [ -> ]
(10-28-2010 07:35 PM)Félicé Yazılan: [ -> ]

Evet eğlenelim, gülelim, müzik ve beğenilerimiz çok ön planda gülücük
Kavga,tartışma sevmiyoruz.
O bir akrep olduğu için kişiiliğini ortaya koyuyor gayet rahat bir şeklilde aslında. gülücük Onun venüsü benim asc ile kavuşuyor, benim ayım onun dsc ile kavuşuyor bu tarz konumlarımız var galiba bu sefer şeytanın bacağını kırdım..

Çok çok teşekkür ederimmm Félicé ask

Rica ederim, gönlüne göre de devam eder inşallahgülücük Asc dsc aksının uyarılması önemli uzun süreli ilişkilerde tek gösterge olmasa da.. Hele bir de uyumlu yumuşak gezegenler varsa ne ala.. Bir de şu ayrıntı da uzun süreli ilişkilerde önemli olabilirmiş..
Partnerlerin yükselen yöneticileri aynı burçtaysa ya da bir birleri ile uymlu açı yapıyorlarsa..
Referans Adresler