Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Sinastri - Uyum Analizleri
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
(10-05-2011 09:35 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan: [ -> ]
(10-05-2011 09:13 PM)katmer Yazılan: [ -> ]
(10-05-2011 08:23 PM)Yldrm Yazılan: [ -> ]
(10-05-2011 08:17 PM)katmer Yazılan: [ -> ]dostlar bi erkekle bi kadının ilişki uymu hakkındaki yorum için hangi bilgileri vermem gerekiyo??

T.C kimlik numarası

Sabıka kaydı

Diplomanın aslı , doğum haritasının fotokopisi =)

isterim diyosan hemen yollarım sanaciçekne tc. numaram var ne sabıkam var ne diplomam var bi şu sitede paylaştığım haritam var...cevabını gerçekten istediğim için sormuştum...dalga geçmeseydin keşke be kardeş...sağol

dalga geçmedi. yay stelyumu olduğu için biraz rahat bir üslubu var sadece! siz de zamanla tanırsınız zaten kendisini...

doğum bilgilerinizi (ay-gün-yıl) saatiyle ve de şehriyle yazarsanız yardımcı olurlar. ama bu haritaları imzanıza eklerseniz herkesin işi daha kolaylaşmış olur!!

yay stelyumu ha...kırıldım ama ben ya...neyse...mesajıma cevap verdiğin için teşekkür ederimgülücük imzama ekleyimde yardım ederlermi bilmiyorum.henüz sizin sahip olduğnuz bilgilerin çeyreğine bile sahip değilim ben..bu sitede bişeyler öğrenmeye çalışıyorum buna karşılık verilen üsluba şaşırdım.....ilişki yorumu gerçekten çok istiyorum iki üç satırda olsa yeter...yardımcı olurlar diyosanız diğer kişinin haritasınıda imzama ekliycem ozaman
sevgili katmer, forumda harita çıkarma bölümüne girip sinastri haritasını oradan çıkarabilir ve sinastri haritanızı ekleyebilirsin...

böyle teker teker bakıldığında ikinizin açıları akılda kalmıyor gülücük
(10-05-2011 09:51 PM)katmer Yazılan: [ -> ]
(10-05-2011 09:35 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan: [ -> ]
(10-05-2011 09:13 PM)katmer Yazılan: [ -> ]
(10-05-2011 08:23 PM)Yldrm Yazılan: [ -> ]
(10-05-2011 08:17 PM)katmer Yazılan: [ -> ]dostlar bi erkekle bi kadının ilişki uymu hakkındaki yorum için hangi bilgileri vermem gerekiyo??

T.C kimlik numarası

Sabıka kaydı

Diplomanın aslı , doğum haritasının fotokopisi =)

isterim diyosan hemen yollarım sanaciçekne tc. numaram var ne sabıkam var ne diplomam var bi şu sitede paylaştığım haritam var...cevabını gerçekten istediğim için sormuştum...dalga geçmeseydin keşke be kardeş...sağol

dalga geçmedi. yay stelyumu olduğu için biraz rahat bir üslubu var sadece! siz de zamanla tanırsınız zaten kendisini...

doğum bilgilerinizi (ay-gün-yıl) saatiyle ve de şehriyle yazarsanız yardımcı olurlar. ama bu haritaları imzanıza eklerseniz herkesin işi daha kolaylaşmış olur!!

yay stelyumu ha...kırıldım ama ben ya...neyse...mesajıma cevap verdiğin için teşekkür ederimgülücük imzama ekleyimde yardım ederlermi bilmiyorum.henüz sizin sahip olduğnuz bilgilerin çeyreğine bile sahip değilim ben..bu sitede bişeyler öğrenmeye çalışıyorum buna karşılık verilen üsluba şaşırdım.....ilişki yorumu gerçekten çok istiyorum iki üç satırda olsa yeter...yardımcı olurlar diyosanız diğer kişinin haritasınıda imzama ekliycem ozaman

tamam kısa da olsa bişeyler karalarım verygood
Katmer

element uyumunuz güzel. senin ay burcun Hava elementinde ve onun güneşiyle ay burcu yine Hava elementinde ( sen ay terazi , o kova ve teraziyle kova burçları uyumludur )

aranızdaki en önemli astrolojik problem , mars - mars zıtlaşması gibi görünüyor.

senin mars yengeç ve onun mars oğlak ( birbirine zıt açı yapıyorlar )

birbirinizin marslarını uyarıyor olmalısınız

mars ne demektir kısaca ifade edeyim

* öfkedir ( birbirinizi incitme ihtimali )

* tutkudur ( seksüel çekim vermesi bakımından iyidir ama sert açı kıskançlıklara işaret edebilir )

* harekettir ( ilişkinin sıkıcı olmaması açısından iyi ama tabii bazen gürültü çıkabilir )
(10-06-2011 02:19 AM)Yldrm Yazılan: [ -> ]Katmer

element uyumunuz güzel. senin ay burcun Hava elementinde ve onun güneşiyle ay burcu yine Hava elementinde ( sen ay terazi , o kova ve teraziyle kova burçları uyumludur )

aranızdaki en önemli astrolojik problem , mars - mars zıtlaşması gibi görünüyor.

senin mars yengeç ve onun mars oğlak ( birbirine zıt açı yapıyorlar )

birbirinizin marslarını uyarıyor olmalısınız

mars ne demektir kısaca ifade edeyim

* öfkedir ( birbirinizi incitme ihtimali )

* tutkudur ( seksüel çekim vermesi bakımından iyidir ama sert açı kıskançlıklara işaret edebilir )

* harekettir ( ilişkinin sıkıcı olmaması açısından iyi ama tabii bazen gürültü çıkabilir )

çok doğru Yldrm....çok fazla kıskançlık söz konusu incitme dersen buda çok fazla var...gürültüde şöyle var tekme tokat girebiliriz birbirimize...o benim duygusallığımı gereksiz bulduğu için çoğukez anlayamıyoruz birbirimizi...ama ilişki çoğukez çıkmazda oluyo ve en çok fedakarlığı yapan tarafta benim...bunlara rağmen kopamama durumu var anlayamıyorum bi türlü..valla Yldrm bıraksan sabaha kadar yazarım:( sağol emeğin için iyi oldu...verygood
(10-05-2011 11:00 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan: [ -> ]sevgili katmer, forumda harita çıkarma bölümüne girip sinastri haritasını oradan çıkarabilir ve sinastri haritanızı ekleyebilirsin...

sevgili bu şarkı, formda sinastri haritası çıkarmak için bi bölüm göremedim yada iyimi bakamadım bilmiyorum..."pek anlamadim"
(10-06-2011 02:06 PM)katmer Yazılan: [ -> ]
(10-05-2011 11:00 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan: [ -> ]sevgili katmer, forumda harita çıkarma bölümüne girip sinastri haritasını oradan çıkarabilir ve sinastri haritanızı ekleyebilirsin...

sevgili bu şarkı, formda sinastri haritası çıkarmak için bi bölüm göremedim yada iyimi bakamadım bilmiyorum..."pek anlamadim"

katmer, bu şarkı gelene kadar ben yardıme deyim.. astrocomda, Extended Chart Selection sayfasında, Please select the type of bölümünde, synastry i seç.. yukarıya da, sen ve bakmak istediğin kişinin haritanızı seç.. sinastriniz çıkar..
sağol eylülcüm....dediğin siteye girdim de yapamadım ya...Extended Chart Selection sayfasını açtım gerisini getiremedim...formda astro com da sinastri çıkarmayla ilgili bilgi varsa ben ordan takip ederek çıkarayım...ayy bayılazaamm
(10-06-2011 03:56 PM)katmer Yazılan: [ -> ]
(10-06-2011 03:50 PM)eylülmavi Yazılan: [ -> ]
(10-06-2011 03:47 PM)katmer Yazılan: [ -> ]:D......yukarıdan ikimizin haritasını seçtim de aşağıdan hangilerini işaretliyicem...normal kendi haritamı çıkardığım gibi mi işaretliycem...yıldızları falan.....hadi bil :D

aynı kendi haritanı çıkardığın gibi..
sevdicek o, senden farkı olmamalı gülücük)

gülücük:)doğruu...sağol ya ısındım ben sana...hemen çıkartıyorum haydi bismillah

ben sıcakkanlıyımdır gülücük

şimdi benden yorum beklşiyorsunda keşke gerçekten bilsem..

ilk göze batan, güneşleriniz ve merkürlerinzin kare burçlarda olması, bu çekim veriyor, bir çok konuda anlaşamsanızda, bir arada bulunmaktan keyifde alabilirsiniz.. birbirinze, farklı şeyleri farkettiriisiniz..

venüsleriniz kavuşum halinde, sevgiyi gösterme biçiminiz aynııdr sanırım.. ikinizde güvenli bir aşk isitiyor olabilirsiniz, sorunsuz, güven duygusunun önde olduğu.. yine onun marsı senin vneüsünle kavuşumda, cinsel çekim veriyordur bu.. ama onun marsı senin 12. evinde, seni arada bi meydan savaşına davet ettiğini düşünebilirsin ;) senin marsında onun 8. evinde, bu yine bir tensel çekimle alakalı, mars sahibi ev sahibini, o konu hakkında uyarıyordur..

aylarınız üçgen burçlarda, birbirnizin duygularını anlayıp, karşılıklı olarak duygularınızı rahat ifade edebiliyor olabilirsiniz..
gördüğüm en kötü yerleşim, sen yine de bana bakma gülücük) senin satürn onun güneşine kavuşmuş.. bu pek hoş olmasa gerek gülücük
sen yorumcu arkadaşlardan yardım iste, daha güvenli olur çiçek
bu şarkı yarınlara, nerelerdesin...sinastri haritanı çıkar dedin çıkardım...eylülmavii sende nerdesingülücük...formdaki bilgilerden yola çıkarak bi kendim bakayım dedim haritalarıma bişey anlayamadım...şimdi ilişki haritamı çıkardım daha iyi oldu yorumda yardım edin banaaa ..... dansy çıkmaz bi ilişki içindeyim şuan ve 4 yıldır çekişmelerle yaşatmaya çalışıyorum ilişkimi o yüzden bukadar üzerinde duruyorum....ilişki haritamda ne gibi bi etkilerin altındayım acaba....açıklamalarınızdan sonra sanırım daha iyi anlıycamgülücük
Referans Adresler