Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Sinastri - Uyum Analizleri
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
kardesim boyle karmasik oluyo.. ikinizin sinastri haritasini koyarsaniz uzman olan arkadaslar yorumlayabilirler.. astro.comda synastry chart secenegini seciniz..
(01-01-2012 12:39 AM)unique Yazılan: [ -> ]Bizim ay ve güneşlerimiz arasında bağlantı görünmüyor fakat diğer açılar bu ilşkinin yürümesi için yeterlimidir? Yorum yaparsanız sevinirim..

Benim haritam
http://www.astro.com/cgi/atxgen.cgi?btyp...=16&go.y=7
onun haritası
http://www.astro.com/cgi/atxgen.cgi?btyp...=20&go.y=6

Senin güneşin jüpiter ve uranüsle dinamik açıları var ve O'nun Ay burcu Yay + Uranüs açıları olan biri yani ilk bakışta sana uygun özellikleri var evet ancak

açık konuşayım ben olsam O'na güvenmekte acele etmezdim çünkü hem ikizler-yay karışımı hemde bu vurguya kare yapan uranüsü var.

istikrar problemi olabileceğini düşünüyorum.

inişli-çıkışlı bir tabiatı olabilir
(12-06-2011 09:29 PM)zey_nep Yazılan: [ -> ]yıldırım benim de soruma yardımcı olurmusunuz?
satürn çarpması denen çiftleri ayıran satürn ile şiron açıları, böyle bir açı ile ayrılan çiftler tekrar bir araya gelebilir mi?
bir de synastry de çiftleri kavuşturan açı nedir ?( birbirlerini seviyorlar ama bir türlü kavuşum olmuyor,ayrılık açısıda yok ayrılma da yok ) umarım anlatabilmişimdir....

çiftleri ayıran açı yoktur ;

sadakatsizlik vardır , ilgisizlik vardır , dırdır vardır , uyumsuzluk vardır , parasızlık vardır

&&&&&

çiftleri kavuşturan açı yoktur ;

duyarlılık vardır , sevgi vardır , özlem vardır , akıl vardır mantık vardır , para vardır

gülücük
(01-01-2012 01:04 AM)Yıldırım Yazılan: [ -> ]Senin güneşin jüpiter ve uranüsle dinamik açıları var ve O'nun Ay burcu Yay + Uranüs açıları olan biri yani ilk bakışta sana uygun özellikleri var evet ancak

açık konuşayım ben olsam O'na güvenmekte acele etmezdim çünkü hem ikizler-yay karışımı hemde bu vurguya kare yapan uranüsü var.

yangeç - balık istikrar abideleri sanki.. dil çýkarma
(01-01-2012 01:46 AM)Lajâ Yazılan: [ -> ]
(01-01-2012 01:04 AM)Yıldırım Yazılan: [ -> ]Senin güneşin jüpiter ve uranüsle dinamik açıları var ve O'nun Ay burcu Yay + Uranüs açıları olan biri yani ilk bakışta sana uygun özellikleri var evet ancak

yengeç-balık dediğin felice'nin eşiyle aynı gün doğmuş , felicenin eşi demek ne demek , felice'ye yıllardır katlanıyor demek :D

bence problem çıkarsa diğer taraftan çıkar , ikizler-yay aksı dedik diye üzerine alınma senin yay da ki eleman satürn bi kere gülücük

ELF

(01-01-2012 02:21 AM)Yıldırım Yazılan: [ -> ]
(01-01-2012 01:46 AM)Lajâ Yazılan: [ -> ]

yengeç-balık dediğin felice'nin eşiyle aynı gün doğmuş , felicenin eşi demek ne demek , felice'ye yıllardır katlanıyor demek :D

bence problem çıkarsa diğer taraftan çıkar , ikizler-yay aksı dedik diye üzerine alınma senin yay da ki eleman satürn bi kere gülücük
İkizler yay aksı sürekli değişimde gayet istikrarlı ike niye istikrarsızlıkla itham edilir anlamam:D
astro com da sinastri haritası çıkaramadım ama biraz daha yorum yapmanızı rica edicem... onun ikizler yay aksı (dolunay da doğmuş) mars uranus ve plutosundan sert etkiler alıyor..
Onun haritasında dikkatimi çeken bişey var, onun güneş-mars-venüs ikizler burcunda birleşmesi var ve ikizlerin dispozitörü mekür 1 derece yengeçte ve retro, benim güneşim 9 derece yengeçte kavuşuyor, ayım 5 derece balıkta üçgen yapıyor, bunun bir önemi olabilirmi????
benim venüs-saturn birleşmem onun güneş-mars-venüs stelyumuyla birleşiyor ikizlerde onun 11. evi benim 9. evimde
onun saturnu benim venusume 60.
onun marsı benim venusum ikizlerde birleşiyor, venusler birleşiyor, benim saturnum onun güneş-venüsüyle birleşiyor
benim ayım balık onun 7. evin sonu 8. evine düşüyor..
onun kuzey düğümü benim dcs ile birleşiyor, onun saturnu benim 7. evimde.. onun antiverteksi benim güneşimle birleşiyor.
benim plutom onun ayına kare, onun plutosu benim venusume kare,
benim merkür-mars birleşmem onun 12. evine düşüyor.
onun şiron benim neptün üçgen..
benim şironum onun venüsü ve güneşine 60, onun kuzey düğüm benim venusume 60
yaşayacağım şehrin haritasındaki satürn benim yükselendeki jupiterimle kavuşumda. bu kavuşum sorun yaratırmı yoksa bana disiplinimi öğretir.çünkü kovadaki jupiter pek normal olmuyogülücük
Yildirim hic iliski haritam hakkinda kisa bir analiz istedimmi bilmiyorum ama en son ücretli analizi kaldirdigini okumustum ya da bu aralar icin... ne zaman baslayacaksin tekrardan ögrenmek istedim... Tskler...
yaklaşık 6 aylık ilişkimi bitirmek zorunda kaldım.. aşağıda synastri haritamız var. sizce yeniden başlayabilir miyiz? bu ilşki için şans tanımalı mıyım?
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...=16&go.y=9
Referans Adresler