Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Sinastri - Uyum Analizleri
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
(01-22-2011 01:39 AM)bu şarkı yarınlara Yazılan: [ -> ]
(01-22-2011 01:34 AM)Daily Yazılan: [ -> ]
(01-22-2011 01:24 AM)bu şarkı yarınlara Yazılan: [ -> ]bazı soruları gerçekten merak ettim. onları yanıtlarsan sevinirim gülücük
onun ayıyla senin venüs karen nasıl etkiliyr sizi? bu açı ay sahibne sevilmeme hissi verip vermediğini merak ediyorum

alkis harikasın valla..
önce buradan başlayayım gülücük
18 yıllık mazimiz var, bir türlü tam anlamıyla inandıramadım onu sevdiğime ama ben bunu onun venüs pluto kavuşumuna bağlıyorum yanlış mıyım? çünkü koç etkimle fazlasıyla açık olduğumu düşünüyorum gülücük

gülücük teşekkür ederim.
bence etkenlerden bir tanesi odur. o etkinin şüphesini arttırmış. zaten pluto bir şeyin üstünde oldu mu huzursuz olur o kişi.. karşı tarafı mutlu edemediğini de düşünebilir.

kendini hep yetesiz hissetti ama ben hissettirmedim aðla...
bu düşüncesinden hiç vazgeçmedi..
bütün dünya bildi o bilemedi bir türlü..
Merhaba Melis…
Baktığım haritalarda çok fazla tesadüf oldu sanırım. Daily’nin eşi için söylediklerimin çoğu, senin için de geçerli. Ay ve Merkür açılarınızın konumları gerçekten çok benziyor. Ay, duyguları; Merkür iletişimi ve zekayı temsil eder bilirsin. O bölümleri alıntılayabilirsin. Aynı şeyleri bir daha yazmayacağım gülücük orayı okumanı tavsiye ederim.

İç dünyası çok ama çok zengin; ölümü ve ötesini çok düşünen, yalnızlığı az çok seven ama aynı zamanda silik olmayan ve güçlü insanlardan etkilenen bir Melis gördüm. ama merkürüne de şunu ilave etmek isterim. Zeki biri olduğunu düşünüyorum. Başkalarına benzemeyen bir zekan var. Belki çocukken kendi kendine konuşuyordun, belki yirmi dört saat düşündüğün için sürekli dağınık bir zihnin var. Söze nereden başlayacağını kestiremiyor olabilirsin. Ama ben inanıyorum ki felsefesi olan çok sözün var. (kitap bile yazarsın bu açılarla gülücük)

Ne kadar duygusal olduğunu anlatmama gerek yok sanırım. Ama iyi ki Venüs-uranüs kavuşumun var. Kıskançlığını, bir erkeğe aşırı bağlılığını törpülüyordur. En azından unutmak istediklerini bu açı sayesinde yapmışsındır zamanında. ama inşallah seni çok seven bir kayaya çarpmışsındır

Böyle bir melisi kim etkiler? Bence 22 mart 1972 doğumlu biri fena derecede etkiler.gülücük eşinin güçlü ve nüfuzlu biri olduğunu düşünüyorum. Melis eğer yanlış hatırlamıyorsam eşinin seni çok özgür bıraktığını yazmıştın bir mesajda. O zaman burada bir çelişki var ?! acaba çünkü mars-satürn kavuşumu senin güneşine kare. Kendi haritasında da pluto zıtlığı. Seni feci halde kısıtlıyor olmalıydı. Senin en ufak hareketinden bile çok öfkelenen, hangi saatte nerede olduğunu, ne yaptığını merak eden, tatmin olmayan biri olmalıydı. Yani yorulmalıydın onunla ilişki yaşarken. Uykusuz bırakmalıydı seni. Duygu patlamalarından ötürü çoğu zaman üzülmeliydin.
Çünkü bunu diğer önemli zıt açılar da destekliyor.

Ama senden taraf da farklı şeyler söyleyemeyeceğim. içten içe onu alt etmek istediğin zamanlarını da yaşamışsındır bence. bunu da başarmışsındır. çünkü onun ay açıları gerçekten sana zaaf oluşturacak şekilde. bir de bunun üstüne senin ondaki cinsel caziben ve onun kendi kıskanç ve hırslı yapısı eklenince durum vahim olur... Yerinde olsaydım onun ay yengecinin üzerine giderdim. bamteli orası sonuçta. Bırakamaz seni. Belki de dayanamaz bir kadının üzüntüsüne
yahu nerden çıktı şu üzülme muhabbeti gülücük İyi şeylere gelelim şimdi de

Bence siz, zevkler konusunda çok ortak noktaları olan bir çiftsiniz. Kendi Çelişkileriniz de, ikinizin çelişkileri de, anlaşmazlıklarınız da, ailelerinizden kaynaklı kavgalarınız da, sonrasında hiçbir şey olmamış gibi devam etmeniz de, ama bunları biriktirmeniz de, ani kararlarınız da size yeter. Siz sonuçta birbirinize aitsiniz. Zannetmiyorum ki ilişkiniz, tek ayak üstüne bir ilişki ya da mantık evliliği olsun. Tutkusu yüksek görünüyor.

Evler konusuna girmiyorum. Tek ev sistemi olmadığı için yanlış evlere yönelebiliriz. Ama açılarınız o kadar yoğun ki ben bundan sonra birbirinizden kopamayacağınızı düşünüyorum. Satürn açılarınız biraz zor olsa da bağlıyor kaderinizi.

eklemeyi unutmayayım. bu yazılanlaın hepsi bence tabi gülücük

melis_bk

Canım önce merkürüm için söylediklerine teşekkür ederim senin güzel ifade biçiminle daha bir şıklaşmışutangaç
Aramızdaki ilişkiyi gayet güzel anlatmışsın zaten içinden çıkılmaz olan da o ya ne olduğumuz belirsiz:D
Görücü usulü tanıştık 5 .buluşmamız nikah günüydügülücük
Kıskançlık mevzumuz olmadı hiç ama bahsettiğin kısıtlamalar veya hükmetme durumu,aşırı eleştirel tutumu 6. ev konularında günde 50 kere falan deneyimlemekteyiz.Su ısıtıcısını doldurma şeklinden üç perdelik oyun çıkacak kadar süren kavgalarımız olur ama beraberiz 15 yıldırgülücük
Zaten o ay yengeci de olmasa benim merküri kroşelerim iş görmezdigözkýrpma
Evet ben onunla ilişki yaşamaktan yoruldum aslında bazen nakavt olduğumu hissediyorum boşuna zorlu demiyorumsuna-bak
Kaç ayak üstünde olduğunu hep sorguluyorum aslında o da sorguluyor yanlış otobüse binmiş gibi hissediyoruz bu bile kader birliği aslındagülücük
Emeğine sağlık canımçiçek
(01-24-2011 12:41 AM)melis_bk Yazılan: [ -> ]Canım önce merkürüm için söylediklerine teşekkür ederim senin güzel ifade biçiminle daha bir şıklaşmışutangaç
Aramızdaki ilişkiyi gayet güzel anlatmışsın zaten içinden çıkılmaz olan da o ya ne olduğumuz belirsiz:D
Görücü usulü tanıştık 5 .buluşmamız nikah günüydügülücük
Kıskançlık mevzumuz olmadı hiç ama bahsettiğin kısıtlamalar veya hükmetme durumu,aşırı eleştirel tutumu 6. ev konularında günde 50 kere falan deneyimlemekteyiz.Su ısıtıcısını doldurma şeklinden üç perdelik oyun çıkacak kadar süren kavgalarımız olur ama beraberiz 15 yıldırgülücük
Zaten o ay yengeci de olmasa benim merküri kroşelerim iş görmezdigözkýrpma
Evet ben onunla ilişki yaşamaktan yoruldum aslında bazen nakavt olduğumu hissediyorum boşuna zorlu demiyorumsuna-bak
Kaç ayak üstünde olduğunu hep sorguluyorum aslında o da sorguluyor yanlış otobüse binmiş gibi hissediyoruz bu bile kader birliği aslındagülücük
Emeğine sağlık canımçiçek

rica ederim melis. allah o otobüsten indirmesin. otobüs, doğru memlekete gitsin yeter.
sevgili melis 6. ev konuları bizde de gündemde inan bana sana yapamayıp içinde kalanları oradan çıkarıyor.. :D
bende senin kadar akıllı olabilseydim benimki de yapamayacaktı aðla...

melis_bk

(01-24-2011 01:24 AM)Daily Yazılan: [ -> ]sevgili melis 6. ev konuları bizde de gündemde inan bana sana yapamayıp içinde kalanları oradan çıkarıyor.. :D
bende senin kadar akıllı olabilseydim benimki de yapamayacaktı aðla...

canımsın
iflahımı kesiyor nükleer başlıklı misket bombası bir çene
o çeneyi dağıtmak fantezisi kuruyorum o kadar
Bazen düşünürüm boşanma gerekçesi sorsalar gerçekten sebepler
ısıtıcının duruş şekli
paket içinde kalmış kaşık
yok hangi dolaba ne koyulduğu
güleyim mi ağlayayım mı bilmem:D
Bu akıllı olmaksa suna-bak
susmuyorsun da ondan kavga çıkıyor.. sus.. beyim bilir de :D
gerçekten sen çok zekisin, haddini bilmiştir, bütün hıncını mutfaktan çıkarıyor e olsun o kadar, bastır bastır patlasın mı adam? :D

melis_bk

(01-24-2011 01:34 AM)Daily Yazılan: [ -> ]susmuyorsun da ondan kavga çıkıyor.. sus.. beyim bilir de :D
gerçekten sen çok zekisin, haddini bilmiştir, bütün hıncını mutfaktan çıkarıyor e olsun o kadar, bastır bastır patlasın mı adam? :D

koptum.w
Meşhur lafıdır "kafam çalışırmış ama kullanmazmışım"
O benim külhanbeyi halime deli oluyor
(01-24-2011 01:44 AM)bu şarkı yarınlara Yazılan: [ -> ]bayanlar size bir soru sormak istiyorum. buı kadar yıllık evlisiniz. bu otoriter adamlar kabul ediyorlar mı sizin ithamlarınızı. size zaman zaman kötü davrandıklarını arada itiraf ediyorlar mı.itiraf etmeseler de bunu bilmeleri bile kabulümdür.)
yoksa sorun çıkaran tarafın siz olduğunu mu düşünüyorlar.

benim sorunum kıskançlık.. eşimin kıskançlığı paranoya şeklinde.. kriz yaratır, sonra pişman olur, özür diler.. hastayım, elimde değil der..
nevzat tarhanı dinledim dün.. gerçekten böyle bir durum vardır. beyinde o bölge fazla aktiftir v.s anlatıyordu. bende öyle gözlemliyorum eşimde...
fakat satürn döngümden sonra artık bunu istemediğimi, eşimin bu sorununu kendisinin çözmesi gerektiğini, ceremesini çekenin ben olmamam gerektiğini ifade ettiğimde.. ben sana en baştan söylemiştim değişemem diyor... aslan kral ya üstelik sahibim benim o boğam :D
çocuklar var, koç tarafım susuyor.. yoksa bilirim ben onu dize getirmeyi :D
ama eskiye rağmen xxxlarge durumunda... buna da şükür..
(01-24-2011 01:54 AM)melis_bk Yazılan: [ -> ]
(01-24-2011 01:34 AM)Daily Yazılan: [ -> ]susmuyorsun da ondan kavga çıkıyor.. sus.. beyim bilir de :D

koptum.w
Meşhur lafıdır "kafam çalışırmış ama kullanmazmışım"
O benim külhanbeyi halime deli oluyor

ya yazık şu erkeklere baştan aşağı komplex :D güçlü olmayacaksın, hayran modunda kanatlarının altına sığınacaksın... hehee
Referans Adresler