Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Sinastri - Uyum Analizleri
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Teşekkür ederim Panel

http://www.astrotheme.com/astrological_s..._chart.php

Bu bizim sinastri haritamız ama dediğim gibi artık ayrıyız ne yazık ki acaba haritamızda tekrar birleşirmiyiz anlaşılır mı
Şimdiden teşekkür yardımcı olacak arkadaşa
İlişkide sadakat olması için birinin Güneş'i birinin Ay'ıyla kavuşum, üçgen veya sekstil açısı içinde olmalıdır. Bir de element uyumları çok önemlidir. 1,5,7 ve 8. ev etkileşimleri çok güçlüdür.

Bir yerde okumuştum. Sinastri haritasında iki kişi arasında;
GAD (Güney Ay Düğümü)-GAD
GAD-Satürn
GAD-Ay etkileşimleri olanlar birbirine görünmez iplerle bağlıymış. Yani ne yaparsa yapsınlar birbirlerini asla unutamazlarmış.

Bir de kendi düşüncem bu benim ne kadar doğru bilemem ama bir kişinin Ay'ı, diğer kişinin 12. evine düşerse 12. ev sahibi Ay sahibini çok zor unutur. Çevremde gördüklerimden yola çıkarak yaptım bu yorumu. 12. evi karşı tarafın Ay'ıyla etkilenen arkadaşlarım Ay sahibini çok zor unuttu.
Yazildi mi bilmiyorum ama ben de bisey ekliyim:D ;
A kisisinin venusu, b kisisinin 12.evine duserse
Tek tarafli bir ask(platonik) soz konusu olabiliyor gülücük
(06-11-2014 08:20 PM)balsamic Yazılan: [ -> ]Yazildi mi bilmiyorum ama ben de bisey ekliyim:D ;

Venüs kişisi mi 12. ev sahibine platonik aşk besliyor ?
(06-11-2014 09:06 PM)say24 Yazılan: [ -> ]
(06-11-2014 08:20 PM)balsamic Yazılan: [ -> ]Yazildi mi bilmiyorum ama ben de bisey ekliyim:D ;

Venüs kişisi mi 12. ev sahibine platonik aşk besliyor ?

12.ev kisisi,venus sahibine platonik ask besliyor gülücük
http://i.hizliresim.com/JLbWoo.png

üzerimdeki duygusal ağırlık karışıklıklara sebebiyet veriyor hep haritamı çıkardım ama adres yanlış olmuş :( sanırım ne şansım ne de sevdiğim kişi olmayacak. Yaptığım yanlıştan sonra yüklediğim doğru sinastri haritamız bu ama dediğim gibi ayrıyız ne yazık ki. Tekrar aptalca soruyorum acaba haritamızda yine hayatıma gireceği anlaşılır mı yada bana görünmez bağlarla bağlı olup olmadığı. Ya ben unutmalımıyım :(
off saçmalık için özür yardım için teşekkür şimdiden
(06-12-2014 05:42 AM)Mines Yazılan: [ -> ]http://i.hizliresim.com/JLbWoo.png

üzerimdeki duygusal ağırlık karışıklıklara sebebiyet veriyor hep haritamı çıkardım ama adres yanlış olmuş :( sanırım ne şansım ne de sevdiğim kişi olmayacak. Yaptığım yanlıştan sonra yüklediğim doğru sinastri haritamız bu ama dediğim gibi ayrıyız ne yazık ki. Tekrar aptalca soruyorum acaba haritamızda yine hayatıma gireceği anlaşılır mı yada bana görünmez bağlarla bağlı olup olmadığı. Ya ben unutmalımıyım :(
off saçmalık için özür yardım için teşekkür şimdiden

önce şu ağırlıkları üzerinden at derim, tipik Yengeç gölgesi bunlar gülücük

iki kişiyi kadersel olarak birbirine bağlayan ipler -astrolojik etkiler- olduğunu düşünmüyorum bunu belirteyim

ne zaman ayrılmıştınız, geçtiğimiz Kış aylarında olabilir mi ?
Jüpiter Retro iken ayrılmışsanız ve Nisan ayından beri yani Jüpiter ileri harekete geçtiğinden beri
herhangi bir ışık olmadıysa bundan sonrası da zor diyorum
önce şu ağırlıkları üzerinden at derim, tipik Yengeç gölgesi bunlar gülücük

iki kişiyi kadersel olarak birbirine bağlayan ipler -astrolojik etkiler- olduğunu düşünmüyorum bunu belirteyim

Jüpiter Retro iken ayrılmışsanız ve Nisan ayından beri yani Jüpiter ileri harekete geçtiğinden beri
[/quote]

evet 7 şubat ayrılık tarihimiz :(
şu ana kadar sadece birkaç selam ve benim bolca yazdığım onunsa hep sustuğu arada bir özlediğini belli eden sözler söylediği bir dönem
Ve evet haklısınız kötü bir yengeçim sanırım ay balıkta olunca dahada beter oluyor aðla...
(06-12-2014 06:15 PM)Mines Yazılan: [ -> ]önce şu ağırlıkları üzerinden at derim, tipik Yengeç gölgesi bunlar gülücük

evet 7 şubat ayrılık tarihimiz :(
şu ana kadar sadece birkaç selam ve benim bolca yazdığım onunsa hep sustuğu arada bir özlediğini belli eden sözler söylediği bir dönem
Ve evet haklısınız kötü bir yengeçim sanırım ay balıkta olunca dahada beter oluyor aðla...
[/quote]

madem özlemiş, sende olumlu bakıyorsun
sizi tutan nedir, aileler ya da başka şartlar mı ?
madem özlemiş, sende olumlu bakıyorsun
sizi tutan nedir, aileler ya da başka şartlar mı ?
[/quote]

Farklı ülkelerdeyiz ne yazık iş sebebi ile ve aradaki mesafe de onun hayatına başka birilerini sokuyor sanırım hayat tuhaf ve karmaşık yada ben öyleyim
sitedeki bir kaç açıklamanız ile sinastri haritamızı yorumlamaya çalıştım ve gördümki aslında biz uyumlu bir çift te değilmişiz yada ben gerçekten berbat bir yorumlama yaptım
Referans Adresler