Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Sinastri - Uyum Analizleri
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
sinastrimizi yorumlamaya yardımcı olursanız çok sevinirim. ikimizin de venüs-mars kavuşumu var, ve ikimizin de güneşlerimizin karşıt burçlarında. ay-güneş kavuşumumuz var, ki bunun güzel bişey olduğunu biliyorum. ikimizn de güneşleri birbirimizin 5. evine düşüyo.bunların dışında başka neler söylenebilir:

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=d...2C433%2C12
(04-24-2012 12:00 PM)yeppe Yazılan: [ -> ]sinastrimizi yorumlamaya yardımcı olursanız çok sevinirim. ikimizin de venüs-mars kavuşumu var, ve ikimizin de güneşlerimizin karşıt burçlarında. ay-güneş kavuşumumuz var, ki bunun güzel bişey olduğunu biliyorum. ikimizn de güneşleri birbirimizin 5. evine düşüyo.bunların dışında başka neler söylenebilir:

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=d...2C433%2C12

Yazdıklarıının hepsi çok muhteşem açılar! Maşallah diyelim gülücük
http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lan...1335170497

Şimdi ayrıyız ama görüştüğümüz süre boyunca yaşam tarzımız ve düşüncelerimiz çok benziyordu.Sadece o duygularını biraz daha yoğun yaşıyordu galiba. Çok sudan bir sebep yüzünden ayrıldık, yazık oldu diyordum ama haritada olumlu bir şey bile göremedim.

Ne dersiniz, böyle bir harita gelecek vaad eder mi?
(04-25-2012 05:29 PM)galadriel_elf Yazılan: [ -> ]http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lan...1335170497

Şimdi ayrıyız ama görüştüğümüz süre boyunca yaşam tarzımız ve düşüncelerimiz çok benziyordu.Sadece o duygularını biraz daha yoğun yaşıyordu galiba. Çok sudan bir sebep yüzünden ayrıldık, yazık oldu diyordum ama haritada olumlu bir şey bile göremedim.

Gelecek vadetmek için haritaya odaklanmak yerine o haritayı o kişinin bize uygun olup olmadığını anlamaya yönelik kullanmanın daha iyi olacağını düşünüyorum.
Benim önceliğim burada Merkür'e bakmak olur.Karşımdaki insanla düşüncelerim uyuşuyor mu?Rahat iletişim kurabilir miyim Onunla?
Mavi renkteki kişinin Merkür'ü Yengeç.
Kırmızı renkteki kişinin Merkür'ü Başak.
Biri Su biri Toprak.(Açı ve niteliklerde iyi değilim sadece Elementlere odaklanacağım.)
Su Merkür'ü duygusal düşünüyor,hayal dünyası çok gelişmiş,oldukça değişken ve bir saldırı olduğunda içine kapanmayı tercih ediyor.Kendini ifade etmek için şiirleri,güzel sözleri tercih edebilir ya da bu durum belirsizdir.Yani o sevgi dilini belli bir kalıba koyamayız(Su akışkandır)
Toprak Merkür'ü ise gerçekçi!Belirli kurallar,kalıplar var O'nun dünyasında.Bir İkizler kadar olmasa da gerçeklerden ve açık iletişimden yana.Yani Su Merkür'ü(kastedilen Yengeç) kabuğuna çekilirken inadına üstüne üstüne gidebilir.Zihniyeti,güzel sözlerden,romantizmden çok maddi şeylere önem verir.Mesela hediyeler gibi.Bunun illa pahalı birşey olması gerekmez.
Toprak Merkür'ü bir bayana aitse o bayan bir demet çiçek ve üzerindeki nottan çok hoşlanaaktır.Çünkü Çiçeği 5 duyu organıyla algılayabilir.Tutabilir,koklayabilir,Üzerindeki notu görebilir onu alıp saklayabilir somut birşey bir kanıt vardır elinde..

İtaliklediğim yerlere dikkat.Çünkü bu dediklerim Venüs'ü de ifade edebilir bundan emin olmadığımdan özellikle böyle yaptım.
Yanlışım varsa düzeltin lütfen. gülücük[i]
[/i]
yaa gerçekten güzel açılar mı, diğer açılarıda merak ediyodum. teşekkürler defnis
(04-25-2012 07:39 PM)Mahinur Yazılan: [ -> ]
(04-25-2012 05:29 PM)galadriel_elf Yazılan: [ -> ]http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lan...1335170497

Gelecek vadetmek için haritaya odaklanmak yerine o haritayı o kişinin bize uygun olup olmadığını anlamaya yönelik kullanmanın daha iyi olacağını düşünüyorum.
Benim önceliğim burada Merkür'e bakmak olur.Karşımdaki insanla düşüncelerim uyuşuyor mu?Rahat iletişim kurabilir miyim Onunla?
Mavi renkteki kişinin Merkür'ü Yengeç.
Kırmızı renkteki kişinin Merkür'ü Başak.
Biri Su biri Toprak.(Açı ve niteliklerde iyi değilim sadece Elementlere odaklanacağım.)
Su Merkür'ü duygusal düşünüyor,hayal dünyası çok gelişmiş,oldukça değişken ve bir saldırı olduğunda içine kapanmayı tercih ediyor.Kendini ifade etmek için şiirleri,güzel sözleri tercih edebilir ya da bu durum belirsizdir.Yani o sevgi dilini belli bir kalıba koyamayız(Su akışkandır)
Toprak Merkür'ü ise gerçekçi!Belirli kurallar,kalıplar var O'nun dünyasında.Bir İkizler kadar olmasa da gerçeklerden ve açık iletişimden yana.Yani Su Merkür'ü(kastedilen Yengeç) kabuğuna çekilirken inadına üstüne üstüne gidebilir.Zihniyeti,güzel sözlerden,romantizmden çok maddi şeylere önem verir.Mesela hediyeler gibi.Bunun illa pahalı birşey olması gerekmez.
Toprak Merkür'ü bir bayana aitse o bayan bir demet çiçek ve üzerindeki nottan çok hoşlanaaktır.Çünkü Çiçeği 5 duyu organıyla algılayabilir.Tutabilir,koklayabilir,Üzerindeki notu görebilir onu alıp saklayabilir somut birşey bir kanıt vardır elinde..

İtaliklediğim yerlere dikkat.Çünkü bu dediklerim Venüs'ü de ifade edebilir bundan emin olmadığımdan özellikle böyle yaptım.
Yanlışım varsa düzeltin lütfen. gülücük[i]
[/i]

Teşekkür ediyorum Mahinur.

Mavi renkli kişi benim. Yani benim merkürüm yengeç, onunki başak. Şiirleri ve güzel sözleri seviyorum ama pek fazla dışarıya çaktırmam. Yani ikili ilişkilerde karşımdaki kişiye söylemek istesem de ağzımdan bir türlü çıkmaz.Ama o böyle şeyleri söylemeyi seven biriydi. Hatta benden böyle bir karşılık göremediği için biraz alınırdı. Ama "açık iletişim" konusunda haklısın. Onun gayet açık bir iletişim tarzı vardı sürprizzz.Ben de açık iletişimi seviyorum ama karşıdakini üzecek bir konu olduğunda üstü kapalı konuşuyorum galiba.
(10-02-2008 06:10 PM)Neptunian Yazılan: [ -> ]transit Uranüs Koç burcuna geçtiğinde her ikisinide oldukça fazla etkileyecektir..

3-5 sene içinde hâla evli olurlar mı bilmiyorum ama hayatlarında beklenmedik gelişmeler olabilir her ikisi açısından da , bu seferki öngörüm tutacakmı bakalım ;)

not ; Uranüs Koç burcundayken , Angelina'nın Koç vurgusuna dokunacak + Brad pitt'in Oğlak vurgusuna KARE açıyla sert bakacak..

Ve nihayet nişanlandılar.(14 Nisan itibariyle)
gülücük
Konuyu hatırlatayım,hortlatayım istedim..
bu sinastrinin yorumunu çok merak ediyorum. vertexlerimizde karşı karşıya, benmki boğada onun ki akrepte. venüs-mars kavuşumlarımız güneşlerimizin karşısında.ay-güneş kavuşumumuz var. haritadaki bu karşıtlıklar, sinastri için olumlu mudur, yani iki insan arasında çekim mi olur. yoksa olumsuz açılar mıdır bunlar?

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=d...433%2C1221
Merhaba arkadaşlar ben yeni üyeyim. Siteye bayıldım gülücük Uzun zamandır ne anlama geldiğini çok merak ettiğim bir durum var burada özellikle Neptunian'dan yardım istiyorum: sinastri haritasını çıkaramadım nasıl çıkarıldığını bilmiyorum (bu da yardım istediğim konulardan biri aslında) ama erkek arkadaşımla benim ayrı ayrı doğum haritalarımızı incelediğimde bir şey dikkatimi çekti: ikimizin de aynı evlerde aynı burçlar var yani ikimizin de yükseleni oğlak, ikimizin de ikinci evi balık, üçüncü evi koç, 4. evi boğa, 5. evi ikizler...vb. bu şekilde 12 ev de aynı Ayrıca ikimizde de jüpiter balık burcunda ve 2. evde, ikimizde de satürn yayda ve 10/11. evde (bende yay onda yay rx diyor), ikimizde de uranüs yayda ve 11. evde ( yine bende yay onda yay rx diyor), ikimizde de neptün oğlakta ve12. evde ( bende oğlak onda oğlak rx) ikimizde de plüto akrepte ve 9. evde (bende akrep onda akrep rx, bu rx lerin ne anlama geldiğini de bilmiyorum malesef) aynı şekilde ay düğümleri de aynı: koç burcunda 3. evde

Böyle bir durum ne anlama geliyor? bize faydası çok mudur? çok merak ediyorum. Ayrıca sinastri haritamızı nasıl ve nereden çıkarabilirim? bazı yazıları okudum ama anlayamadım.. bilgileri versem sinastri haritamızı çıkarabilir misiniz ya da? ayrıca bu haritaları çıkarttığım site de ne kadar doğru çıkarttı bilmiyorum..
selamlar , sinastri haritanı astro.com'dan çıkartabilirsin ya da google'dan sinastry chart yazarsan bir sürü site çıkar . ikinizinde asc'lerininizin oğlak olması uyum verebilir ama bahsettiğin gezegenlerden ziyade, venüs- mars , venüs-venüs, güneş- güneş, güneş-ay , güneş merkür, merkür-merkür ( daha da uzayabilir) kombinasyonları önemlidir yani sinastriye bakarken ağır gezegenleri 2.planda inceleyelim.
Referans Adresler