Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Sinastri - Uyum Analizleri
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
olumsuzları kenara bırakırsak eğer... işte olumlu açı diyebileceğin konumlar açılar varmı...birde güneşi kovada ayı kovada ve yükselenide yayda olunca birine bağlılık gösterme gibi duygular hafiflermi yada aldatmaya eğilimlilik olabilirmi...öyle düşünüyorum acaba yanlışmı düşünüyorum...
(10-07-2011 01:45 AM)bu şarkı yarınlara Yazılan: [ -> ]
(10-07-2011 01:42 AM)nisan15 Yazılan: [ -> ]hem güneş hem ay aynı burçt ise kova yada ikizler vs. dubke kova ya da duble ikizler vs. mi oluyor bu adamlar ?

eee.. yani.. öyle de denebilir gülücük

Duıble ikizler karamsar

ikizler güneşş satürnle kavuşşum azııcıık frenler ıumarıım maymun istahlıılıığğıı detaylıı analiz lazıım bana trasiti haritasıı progresi neyi var neyi yok potansiyellerini ve beni nelerin beklediğğini öğğrenmek istiyorum.
selam,

eşleşim haritasında erkeğin venüsünün kadının venüsüne yaptığı trine açı ve kadının 7.evindeki marsıyla erkeğin venüsünün kavuşumu (erkeğin venüsü kadının 7. ev çizgisinde) erkeğin mi yoksa kadının mı etkilenen taraf olduğunu gösterir?
venüs-mars kavuşumu akrepte gerçekleşiyor.
trine ise venüs balık - venüs akrep..

edit: araştırıp öğrendim ki venüs-mars kavuşumu her şekilde güzel olsa da mars kadınınki olunca erkekte bir rol çalımı hissi baş gösterebiliyormuş. korku yaratır mı bilmem lakin konu erkeğimizin venüsü ve marsı kavuşmasa da akrepte olduğundan ve venüs akrebin gizem, cazibe, hafif yollu güç gösterisi arayışından ötürü bence hoşuna gitmesini sağlayan bir açıymış..
(10-08-2011 06:25 PM)katmer Yazılan: [ -> ]Yldrm buralardamısın bi soru sorucam....benim ilişki haritama baktığında marslarımızın zıt açı yaptığını birbirimizin masrlarını uyardığımızı yazmıştın...şimdi bu marsların zıt açı yapması karşıt açı yani marslarımız 180 derece açımı yapmış birbirine....formda bu açıya baktım ilişki için hiç olumlu değilmiş...yarım yamalak bilgimle soruyorum valla:D

zaten bu konuda bir kaç kısa şey yazmıştım , artık soru sorman gereken kişi ben değil kendinsin

bu gerilimli ilişki hoşuna gidiyormu ?

bu gerilimleri hafifletmenin yolunu bulabilirmisiniz , ne olabilir ?

vb. gibi
Bu gün iş yerinde yeni atanan bayan ile kaynaştık pek bir kanım ısındı eşi ile evlenmelerinin büyü gibi aniden olduğunu söyledi ikisinin de bilgilerini aldım ve işte sonuc erkeğin doğım saati bilinmemesine karşın

bayanın 7. evi koç yönetici mars yengec burcunda erkağin güneşi yengeç, bayanın venüs ve güneşi aslanda erkeğin venüs ve ayı aslanda aslanda

erkeğin marsı ikizlerde kadının venüsü yine iletişimle ilgili arkadaşlarla ilgi bir evde 11. evde

zaten arkadasları vasıtası ile tanışmışlar

ve kadının yükseleni terazi pluto ile kavuşumda erkeğin plıtosu da terazi burcunda
merhaba.imzama ekledm haritaları.acaba bana da küçük bir yorum yapablr msnz rica etsem?devamında mutluluk var mı geleceği var mı?çünkü bnden kaynaklı bitmşti bu ilişki fakat yeniden görüşüyoruz.kafam çok karışık.
(12-02-2011 05:19 PM)virgo- Yazılan: [ -> ]merhaba.imzama ekledm haritaları.acaba bana da küçük bir yorum yapablr msnz rica etsem?devamında mutluluk var mı geleceği var mı?çünkü bnden kaynaklı bitmşti bu ilişki fakat yeniden görüşüyoruz.kafam çok karışık.

Güneşleriniz aynı elementte ve uyumlu

Ay - Venüs bağlantısı yine ilişkide problemlere tolerans katabilecek uyumlu bir bağlantıdır.

Senin Ay burcunun Koç olması ve Venüsün Aslan olması zaman zaman sıkılmana işaret edebilir ( Ateş elementinin hareket , tutku ihtiyacı var )
teşekkür ederm.evet sıkılma durumu söz konusu:S
yıldırım benim de soruma yardımcı olurmusunuz?
satürn çarpması denen çiftleri ayıran satürn ile şiron açıları, böyle bir açı ile ayrılan çiftler tekrar bir araya gelebilir mi?
bir de synastry de çiftleri kavuşturan açı nedir ?( birbirlerini seviyorlar ama bir türlü kavuşum olmuyor,ayrılık açısıda yok ayrılma da yok ) umarım anlatabilmişimdir....
Bizim ay ve güneşlerimiz arasında bağlantı görünmüyor fakat diğer açılar bu ilşkinin yürümesi için yeterlimidir? Yorum yaparsanız sevinirim..

Benim haritam
http://www.astro.com/cgi/atxgen.cgi?btyp...=16&go.y=7
onun haritası
http://www.astro.com/cgi/atxgen.cgi?btyp...=20&go.y=6
Referans Adresler