Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Sinastri - Uyum Analizleri
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
(08-06-2011 12:43 AM)penelope Yazılan: [ -> ]onun merkürü benim güneşime kare, benim merkürüm onun güneşine üçgense ne olur gülücük

İlişkinin zihinsel boyutu önem kazanabilir.

Merkür vurgusu olan ilişkiler , teoride muhabbet kuşları gibi şakıyan çiftlere işaret edebilir. Tabii bunu frenleyebilecek etkiler olmamak kaydıyla.
(08-06-2011 07:01 AM)Yıldırım Yazılan: [ -> ]
(08-06-2011 12:43 AM)penelope Yazılan: [ -> ]onun merkürü benim güneşime kare, benim merkürüm onun güneşine üçgense ne olur gülücük

Merkür vurgusu olan ilişkiler , teoride muhabbet kuşları gibi şakıyan çiftlere işaret edebilir. Tabii bunu frenleyebilecek etkiler olmamak kaydıyla.

merkür merkür kavuşumu içinde aynı etkiyi söyleyebilir miyiz ?
belirli tarih alanında doğan insanlarla kadın olsun erkek olsun çok iyi anlaşıyorum.
onlarda da merkür-neptün oluyor.

bu açı benim uranüsle ve venüsle kavuşuyorgülücük

benim merkür-neptün-jüpi onların güneşiyle kavuşuyor.
işte bir satürnüyle kare yapıyor...

e burçlar ve ay burçları da aynı elementte olunca saatler nasıl geçiyor bilmiyorum. merkür, ilişkilerin başlangıç ve ilerleyen dönemlerinde çok etkili gerçekten!!

Félicé

Evet merkür.. Anlaşamadığım, anlayamadığım ama yıllardır beraber olduğum ve olmam gereken 3 insanla merkürüm zıthehee eziyet gibi.. Siz siz olun uzun vadeli ilişkilerinizde merkür uyumlarınıza muhakkak önem veringülücük
arkadaslar whole sisteme gore partnerin 12inci evine venus saturn kavusumu ve pluto mun dusmesi ne anlamlar cikartir? onun pluto venus ve saturnu benim 5inci evime dusuyor..

benim gezegenler baya bi korkutuyolar galiba :D zaten darmadaginik bisiler oldu ..gülücük) uranus ve ay zitligi var , ayrilik getiren bir aciymis.. bu aralar transitlerde jupi venus zitligi var..tr neptun mc den gecti..ay tutulmasida carpmisti.. dogumgunume yakindi tutulma sanirim bu yil benim kafami cok kurcalicak bu konu..gülücük hadi bakalim hayirlisi.. mevlam neylerse guzel eyler..
(08-06-2011 10:51 AM)Nâr Yazılan: [ -> ]
(08-06-2011 07:01 AM)Yıldırım Yazılan: [ -> ]

merkür merkür kavuşumu içinde aynı etkiyi söyleyebilir miyiz ?

evet çiftlerin merkürleri arasındaki açı yada birinin merkürünün diğerinin kişisel gezegenleriyle açılar yapması , ilişkinin merküry boyutunu besleyecektir.
rica etsem bizim açılarımızıda yorumlayabilirmisiniz..

ben 01 temmuz 72 saat 12.40 çorum
erkek arkadaşım 11 haziran 68 saat 09.10 ist

teşekkür ederim şimdiden..
Karsi tarafin saturnu 12. eve dusup gunesle va junoyla kavusursa ne anlama gelir? Acikcasi bunlarla ilgili bilgiler paylasilabilir mi...
Örnegin iste atiyorum önce Günes gezegeni ele alinip karsi tarafin 1. den 12. eve kadar düsmesinin anlami ... Sonra Ay'in... diger yabanci forumlarda bulabilirsem eklemeyi dusunuyorum...
merhaba eolos ,

doğum günleriniz yakın ve ay-merkür dışında diğer gezegenleriniz aynı burçlarda toplanmış yani pek çok konuda benzer temel potansiyellere sahip olmalısınız.

güneş ve ay element uyumuna baktıımızda , uyumlu görünüyorsunuz

venüs-mars açısı varmı diye baktığımızda , senin mars ile erkeğin venüsü arasında 135 derecelik bir açı görüyoruz

5.ev ve 7.ev uyarımı da gayet güzel görünüyor ( sen onun 5.evini , o senin 7.evini uyarıyor )

detaylı bakamıyorum şu anda , ilk izlenim olarak gayet olumlu göründüğünü söyleyebilirim.
(09-09-2011 02:47 PM)aytaşım Yazılan: [ -> ]onunki:
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=h...=s=outs=24

benimki:
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...y=12&go=Go

olumsuz görünen benim satürn-jüpiter kavusumum onun ayı ile kavusumda...ayına baskı mı yaparım bu kavusumda? başka olumsuz var mı acaba görebildiginiz?

niçin olumsuz varmı acaba diye soruyorsunuz ki ?

bu bakışaçısı bilinçaltını problem aramaya yönlendirecektir , nacizane önerim buna dikkat etmeniz olacak.

aranızda gördüğüm sert açılardan biri venüs-mars karesi.
ancak baştan söyleyim korkulacak bir sert açı değil.

sizin venüs ile erkeğin marsı arasında sert kare açı görüyoruz oysa bunda çokta sıkıntı edecek yorumlar yapmayacağız çünkü venüs-mars dinamik açıları iki taraf arasında elektrik alışverişini ifade eder. Tensel çekim verir.
İlişkinin tutku boyutunu besler.
Elbette açının sert olması arada bir gerilimler çıkmasına işaret edebilir ancak çiftler bu gerilimi ilişkinin tuzu biberi olarak algılayabilir.
Referans Adresler