Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Sinastri - Uyum Analizleri
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
yıldırım, sen sinastride, şirona bir önem veriyor musun ?
(09-12-2011 05:27 PM)eylülmavi Yazılan: [ -> ]yıldırım, sen sinastride, şirona bir önem veriyor musun ?

eğer şu SİHİRLİ GÖRÜNÜM verdiğini yazan kişilere katılıyormusun diye soruyorsan hayır katılmıyorum.

elbette hiç etkisi yok gibi şeyler söylemek doğru değil , etkisi olacaktır lakin ilişkiyi BELİRLEYİCİ etkisi olduğunu düşünmüyorum.
(09-12-2011 05:34 PM)Yldrm Yazılan: [ -> ]
(09-12-2011 05:27 PM)eylülmavi Yazılan: [ -> ]yıldırım, sen sinastride, şirona bir önem veriyor musun ?

eğer şu SİHİRLİ GÖRÜNÜM verdiğini yazan kişilere katılıyormusun diye soruyorsan hayır katılmıyorum.

elbette hiç etkisi yok gibi şeyler söylemek doğru değil , etkisi olacaktır lakin ilişkiyi BELİRLEYİCİ etkisi olduğunu düşünmüyorum.

evett sihirli görünümü kastetmiştim.. teşkkür ettim..
10 orbluk sayiliyorsa eger var.. 100 luk yani:P benim mars 17 orb onunki 27ymis gülücük)) aslinda gunesindende olabilir belkide :D ben akrep erkeklerinden hemencecik gicik kapiyomgülücük)
picacu, onun satürnü senin 5. evine düşüyor.. zaman zaman gıcık olmanın sebebi olalir gibime geldi..
hmm olabilir eylul :D
Arkadaşlar bakan olursa neler gördüğünüzü yazabilirseniz çok memnun olurum yorumlarınız benim için önemli, herkese çok teşekkürler gülücük

[Resim: alps.gif]

[Resim: alar.png]
Venüs-Mars Başağa göre 7.ev yani Balık burcunda gezegeni olan kişiler senin için gayet uygundur , ilk bakışta bunu söyleyebilirim verygood
Peki ordaki saturn-şiron zıtlığını ne yapacağız gülücük
(09-19-2011 01:24 AM)venüs85 Yazılan: [ -> ]Peki ordaki saturn-şiron zıtlığını ne yapacağız gülücük

satürn ve şiron aşk hayatını ne düzeyde etkiliyor ?

%5 bile değil

öyleyse dikkate almayacağız gülücük

Astrolojide pek çok enstrümanı tanıdıktan sonra yapılacak şey , hangi enstrümanın hangi şarkı için gerekli olduğunu ayırmaktır

* önemliyle önemsizi ayırmak
Referans Adresler