Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Sinastri - Uyum Analizleri
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
ileriki tarih için evlilik öngörüsünü nasıl yaptığımı anlatayım benim haritamdan yola çıkarak..

27 eylül 2016.. bu yıl transit jüpiter, marsıma karşıt ve güneşime 60lık açı yaptğı vakit benim için şanslı ve önemli bir gün ayrıca transit ay düğümleri natal ay düğümlerimle kavuşacak ama evlilik etkisi biraz zor... neyse devam edelim..
[Resim: ZF4jZQbkZQN7ZwHkZGR5BQtkAQNjZQNjBGV5AQVe...QRjBGV5AQV]

24 eylül 2017.. burdada natal ay transit uranüs ve jüpiterden etkiler alıyor ayrıca transit şirondan da açı alıcak.. duygusal anlamda çok iyi olacağım ve ay aynı zamanda evi temsil ettiği için yuvanın aniden büyümesi gibi etkiside olabileceğinden bu tarihide kenara yazdım ama yinede tam tatmin edici değil.. devam..

ve benim asıl öenmsediğim tarih! 27 temmuz 2018

bir kere transit satürn hemde venüsüme açı yapıyor. ve bu nihayet kalıcı birşeyler demek..
aşağıda transit uranüs 2,31 derecedeyken, 2,23 derece venüsüme tam bir zıt yapıyor.. bu arada satürn 3,48 derecedeyken marsım 4,39 ve venüsümde 2,23 yani. derece farkı yine 1 derecenin altında.

transit mars ta yine 4,03 derece kovada oda mars 4,39, güneş 3,27.. yine keskin açı yapıyor.

dolunayı unutmayalım hemen onuda yazayım 4,44 derece aslanda ay düğümüyle birlikte hemde benim aşk evimde(5.ev) bir dolunay olacak.. bu arada çoğu kişi dolunayı ilişki bitirici olarak görür ama bu yıl 24 ocak dolunayında evlenen bayan arkdşım var demekki oluyormuş.

peki siz kendi tarihlerini nasıl bulacaksınız? aynı bu şekilde transitleri takip ederek! ay ay ilerletin. özellikle astrotheme sitesinde çok rahat oluyor.
eğer içsel gezegenlerinizde transitler çoğalıyorsa önemli bir dönemdir...

tabiiii birde şuda var,
SİZ EVLİLİĞİ İSTİYORMUSUNUZ?

Bu sene her türlü jüpiter ve satürn desteği alan bir iş arkadaşım gerçekten istemiyorum dedi ve onca evlilik teklifini geri çevirdi...

"unutmayın güçlü bir irade transitleri etkisiz kılar... "
(05-25-2016 11:43 PM)dilek8855 Yazılan: [ -> ]
(05-25-2016 05:46 PM)eminesen Yazılan: [ -> ]
(05-24-2016 09:29 PM)dilek8855 Yazılan: [ -> ]Konu asagilara kaymis... biraz guncelleme yapayim ve bilgi vereyim.. Ben daha evvelden evlenip ayrildigim icin ailesi beni istemedi (4.evine dusen saturn..)
Hoslandi ama asik degildi.. Dedim kestim attim.. Ama simdi onun arkadasligini onunka konusmayi ( ay+merkur karsilikli agirlama) o kadar cok ozluyorum ki..
Isin ilginc tarafi ne o nede ben sosyal medyadsn birbirimizi silmedik...
Icimden kosa kosa ona gitmek geliyor Ama beni unutmasi ve benimde onu unutmam gerekiyor ama bu cok zorluyor beni.. (Ac kavusum dc karsilikli, vertex+antivertex kavusumu...)

gezegen - aks açıları ve aks kavuşumları heralde hep aklında olmasına sebep oluyor. Evlilik için terazi ve astreoidler daha fazla açı yapıyor diye okudum. Kişisel gezegenler duyguyu oluşturyor ama evlilik daha fazla... Yapılan araştırmalarda gen fazla güneşin açıları sonra juno nun açıları geliyor. Eros amor vesta gibi astreoidlerde özelikle açı olması gerekiyor vede aksların kavuşum açıları onemli.

Peki onun transitlerine baktınmı?

Birde evlilik zamanını neye göre söyleyebilirsin?
7. ev lorduna olan açılar mı?

not: bugün 0 derece merkürümün üstünde retro mars ve karşısında venüs var... dokunsalar ağlayacak haldeyim yani.... :(

evet güzelim ac yükselen ve dc alçalan kavuşumları çok önemlidir. dahası ikimizinde alçalan kavuşum vertex olduğu için üstüne vertexlerde zıt.. baya manyetik birşeydi yani...
evlilik için batı astrolojiside satürn yada ay düğümlerine bakılıyor okuduğum ve genelde gördüğüm...

ama sonuçta o astroidlerde orda süs diye buunmuyor.. bildiklerini paylaşırsan sevinirim..

onun transitlerine ben sürekli baktım zaten... hatta onada derdim hatta ya aynı günlerde evlenicez yada sonunda bana kalacaksın derdim.. bi sonraki msjda transtileri uzun uzun anlatıcam..

bu arada sinastride altta...

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?lang=...%2C+433%2C

çok güzel açlarda var ay güneş kavuşumu, ay venüs kavuşumu gibi..
bir yandan karşılıklı mars neptün karesi, günş mars karesi gibi aşırı olumsuz açılarda var...

Bu link ucmus arkadaslar...
Tekrar ekliyorum ...
[Resim: 81kGm7.png]
(05-24-2016 09:29 PM)dilek8855 Yazılan: [ -> ]Konu asagilara kaymis... biraz guncelleme yapayim ve bilgi vereyim.. Ben daha evvelden evlenip ayrildigim icin ailesi beni istemedi (4.evine dusen saturn..)
Hoslandi ama asik degildi.. Dedim kestim attim.. Ama simdi onun arkadasligini onunka konusmayi ( ay+merkur karsilikli agirlama) o kadar cok ozluyorum ki..
Icimden kosa kosa ona gitmek geliyor Ama beni unutmasi ve benimde onu unutmam gerekiyor ama bu cok zorluyor beni.. (Ac kavusum dc karsilikli, vertex+antivertex kavusumu...)

gezegen - aks açıları ve aks kavuşumları heralde hep aklında olmasına sebep oluyor. Evlilik için terazi ve astreoidler daha fazla açı yapıyor diye okudum. Kişisel gezegenler duyguyu oluşturyor ama evlilik daha fazla... Yapılan araştırmalarda gen fazla güneşin açıları sonra juno nun açıları geliyor. Eros amor vesta gibi astreoidlerde özelikle açı olması gerekiyor vede aksların kavuşum açıları onemli.

not: bugün 0 derece merkürümün üstünde retro mars ve karşısında venüs var... dokunsalar ağlayacak haldeyim yani.... :(

evet güzelim ac yükselen ve dc alçalan kavuşumları çok önemlidir. dahası ikimizinde alçalan kavuşum vertex olduğu için üstüne vertexlerde zıt.. baya manyetik birşeydi yani...
evlilik için batı astrolojiside satürn yada ay düğümlerine bakılıyor okuduğum ve genelde gördüğüm...

ama sonuçta o astroidlerde orda süs diye buunmuyor.. bildiklerini paylaşırsan sevinirim..

onun transitlerine ben sürekli baktım zaten... hatta onada derdim hatta ya aynı günlerde evlenicez yada sonunda bana kalacaksın derdim.. bi sonraki msjda transtileri uzun uzun anlatıcam..

bir yandan karşılıklı mars neptün karesi, günş mars karesi gibi aşırı olumsuz açılarda var...

Günaydın...
bende bir sayıp sövme modundayım bugün yaa.....

Şimdi

1. güneş mars açıları da oldukca tutkulu ve tehlikeli cayır cayır yanan ilişkiyi anlatır...gülücük Cinsellik özellikle.. Karşıtlık veya kare evet kötü ama hangi aşk tutkudan yoksun aşk olurduki gülücük Aşırı bir Cazibe ve cekimi veryior. diğer güzel açılarla destekleniyor. Biz yıllarca bu forumlarda ay kötü bir acı diye okuduk ama batı astrolojisinde elimdeki kaynakta önemli evlilik acısı diyor... güneş mars acıları için...

2. Mesela duygu gezergenlerinin acısı cok iyi evet ama asla baglayıcı değil arkadaşca aynı olma sıcaklık vs duyguları veriyor ama bağlayıcı değil ... Valla eski erkek arkımın yeni kız arkıyla haritasını bulmuştum güneş kavusum ay güneş erkek) acısı ve birkac güzel acı vardı sadece 1 ay sürdü şiron carpması filan yoktu...

Ay düğümlerine gelince onlar sadece karma. eğer ödeyeceğiniz bir borc varsa gecmiş hayatınızdan mutlaka ay düğümü transidi ile ortaya cıkıyo. dieğr actıgım konudan sonra bu konuyuda araştırdım...:(

3.Birazda jung ve diğer sinastriden evlilik tahmini yapan karaştırma sonuçlarına göre aks - gezegen aks-aks ve gezegen astreoid acıalrı önemli ... ve illa 1-2 satürn acısı...

Tabi bu araştımalarım sonıcunda baktımki batı benim evliliğime cözüm değil gülücük bende hint astroojisine meral saldımgülücük
(05-26-2016 10:44 AM)dilek8855 Yazılan: [ -> ]

Bu link ucmus arkadaslar...
Tekrar ekliyorum ...
[Resim: 81kGm7.png]

Açı tablosunu atarmısın?
Isyerinde oldugum icin direk kink atamadim soyke yapiyorum. Olmazsa aksama duzenli tabloyu laptoptan duzgunce atarim.

[Resim: YbvP06.png]

[Resim: v4gzO4.png]

[Resim: 2Z27L2.png]
off bu nee...
gözlerim böğrüldü resmen çok özür dilerim arkdşlar bu kadar büyük çıkacağını tahmin etmemiştim.

düzgünce bi daha yazıyorum...

Pluto Conjunction Venus Orb 0°23'
Neptune Conjunction Saturn Orb 0°46'
Neptune Conjunction MC Orb 1°10'
Neptune Conjunction Uranus Orb 2°32'
Lilith Conjunction Jupiter Orb 3°04'
Moon Conjunction Venus Orb 5°17'
Neptune Conjunction Neptune Orb 6°27'
Saturn Conjunction Mercury Orb 8°01'
Sun Conjunction Moon Orb 8°40'
Saturn Conjunction Pluto Orb 8°45'
MC Conjunction Moon Orb 10°21
AS Opposite AS Orb 0°01'
MC Opposite Neptune Orb 1°13'
AS Opposite Mars Orb 1°41'
Sun Opposite MC Orb 2°22'
Lilith Opposite Mercury Orb 2°28'
Sun Opposite Neptune Orb 2°55'
Mars Opposite Neptune Orb 3°17'
Node Opposite Pluto Orb 3°48'
MC Opposite MC Orb 4°03'
Sun Opposite Saturn Orb 4°18'
Neptune Opposite Moon Orb 5°07'
MC Opposite Saturn Orb 6°00'
Sun Opposite Uranus Orb 6°05'
Venus Opposite Pluto Orb 7°15'
MC Opposite Uranus Orb 7°47'
Sun Square AS Orb 0°37'
Sun Square Mars Orb 1°01'
MC Square AS Orb 1°04'
AS Square Neptune Orb 2°15'
Neptune Square Mars Orb 2°30'
MC Square Mars Orb 2°43'
Jupiter Square Pluto Orb 2°49'
AS Square MC Orb 3°01'
Neptune Square AS Orb 4°10'
AS Square Saturn Orb 4°58'
Mars Square AS Orb 5°35'
Moon Trine Moon Orb 0°04'
Mars Trine Pluto Orb 1°26'
Sun Trine Venus Orb 3°17'
Mercury Trine Mercury Orb 3°59'
Pluto Trine Moon Orb 4°58'
MC Trine Venus Orb 4°59'
AS Trine Jupiter Orb 5°37'
MC Trine Pluto Orb 5°57'
Neptune Sextile Venus Orb 0°14'
Pluto Sextile Saturn Orb 0°36'
Pluto Sextile MC Orb 1°19'
Pluto Sextile Uranus Orb 2°23'
Moon Sextile Uranus Orb 2°29'
AS Sextile Sun Orb 2°53'
Moon Sextile Saturn Orb 4°16'
Pluto Inconjunction Jupiter Orb 1°15'
Neptune Inconjunction Jupiter Orb 1°25'
Lilith Inconjunction Uranus Orb 1°56'
Sun Inconjunction Sun Orb 2°14'
Jupiter SemiSquare Saturn Orb 0°12'
Venus SemiSquare AS Orb 0°43'
Venus SemiSquare Mars Orb 0°56'
Node SesquiQuadrate Saturn Orb 0°46'
Saturn SesquiQuadrate AS Orb 0°47'
Node SesquiQuadrate MC Orb 1°10'
Moon Quintile Neptune Orb 0°29'
Jupiter Quintile Sun Orb 0°43'
Lilith BiQuintile MC Orb 0°20'
Sun BiQuintile Mercury Orb 0°26'
Saturn BiQuintile Moon Orb 1°05'
Lilith SemiSextile Moon Orb 0°38'
Mercury SemiSextile Moon Orb 0°53'
Neptune SemiSextile Sun Orb 1°18'
Pluto SemiSextile Sun Orb 1°27'
Dilek8855 eminesen benim haritami da aşk evlilik için yorumlar misiniz lütfen?
Kalıcı ve birbirlerine kenetlenmeyi saglayan ayrilsalarda barisan ciftlerin acilarini merak ediyorum.. Bu konuda bi kac ornek verebilirseniz sevinirim arkadaşlar.
(06-13-2016 04:22 PM)libr(a)quarius95 Yazılan: [ -> ]

Bir süredir derslere daldım,biraz da içime kapandım ve yoktum,mesajlar bayağı ilerlemiş ya kusuruma bakmayın :S Siz bu arada yorumlarda bayağı iyisiniz.Sosyal medyadan öte skype'dan onu silmiştim ama o hala silmedi,işin ilginci nasıl bir etkideyim bilmiyorum da yeni biriyle tanıştım ve etkileniyor gibiyim ama önceki yaşadıklarımdan dolayı güven duygum 0,hep temkinliyim,hep korkuyla gidiyorum.Hepimizin hakkında hayırlısı olsun..

diğer konuya bakarsan cnm benimde senden bi farkım yok..
yorumlar 3 yılın birikimi cnm..
hep korku hepimizde korku...
amin cümlemize hayırlar nasip etsin..
Lütfen çok çok rica ediyorum sinastri yorumu yapabilirmisiniz?
Referans Adresler