Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Sinastri - Uyum Analizleri
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
(11-09-2010 08:03 PM)Lillith Yazılan: [ -> ]Arkadaşlar kısa bir şey soracağım etkilemek istediğim biri hakkında.

Benim burcum Kova yükselenim yengeç ay burcum terazi ve yay'da stelyumum var,junom koç burcunda,marsım yay,venüsüm balık burcunda gülücük 7. evimde oğlak burcu var.
Etkilemek istediğim kişinin ise burcu ikizler,yükseleni ise balık ama 1. evinde koç burcu da var,ay burcu boğa,venüsü yengeç,marsı oğlak,junosu yay'da 9.evde.

Ben kısaca sinastri haritamıza baktım onun 1. evine benim venüsüm,KAD ve jupiterim benim 1. evine onun venüsü düsüyor.Bu sizce olumlu mu ve ruhsal eş anlamı çıkartabilir miyim?
Ayrıca junosu 9. ev yay'da benimle yurtdısında tanıstı ve benim de yay da stelyumum var sizce umutlanmalı mıyım?

Ayrıca bu etkileri taşıyan birini sizce nasıl etkileyebilir dikkatini nasıl çekebilirim?Bu görünümler olumlu mu? Teşekkürler simdidengülücük

Astrolojide detayları biraz öğrendiğimizde , detaylar içinde kaybolma riskimiz artıyor bunu belirteyim öncelikle ve çok sade bir cevap vereyim.

Erkeğin Ay burcu Boğa , Mars Oğlak ve Venüs Yengeç ise bu 3 burçta ilişkilerde acele etmeyen , doğrudan hareket etmeyen , emin olduğunda küçük adımlar atan , güvenmeye ihtiyacı olan özellikler içerir.

Yani ilk olarak beklemeyi göze alıp , ona güven veren bir izlenim sergilemen iyi olacaktır.

Bir süre sonra hala ondan işaret gelmiyorsa ipleri alına alıp onu bir yere davet edebilirsin gülücük

belki tuhaf gelecektir bir bayanın adım atması ama oğlak-boğa-yengeç insanları ( kadın olsun erkek olsun ) ilk adım konusunda tereddütlü olabilirler.
bu ilk adımı aştıklarında kendilerini daha rahat ifade edebilirler.
Sinastrideki neptün etkisini bende merak etmemle birlikte; partnerin herhangi bir evimizde atıyorum 5. evimizde stelyum oluşturması ne anlama gelir?Dolayısıyla farklı burçlarda yerleşmiş gezegenler bizim sinatride daha mı çok işimize gelir?(karşı tarafın en azından 5,7 ve 8. evini uyarmak açısından )

Bir de ben kendime açı ve yorumlara dayalı bir kitap almak istiyorum.Önerebileceğiniz kaynak var mıdır?
(11-09-2010 08:58 PM)panel Yazılan: [ -> ]Bir de ben kendime açı ve yorumlara dayalı bir kitap almak istiyorum.Önerebileceğiniz kaynak var mıdır?

Sue Tompkins'in yazdığı ASTROLOJİDE AÇILAR kitabını ve Steven Forrest'in yazdığı GÖKYÜZÜ ORTAKLIKLARI kitaplarını önerebilirim.

tılsım

(11-09-2010 10:33 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan: [ -> ]hala devam ediyor değil mi bu ilişki. buyük başarı verygood

Devam ediyor, çünkü bende natalde Güneş Pluto altmışlık ve ay pluto üçgen açısı varken onda da Ay pluto üçgeni var. Plutonik aşktan ötesi yalanmış anlayacağın suna-bak

Güneşiyle Satürnüm 150 lik açı yaparken, Ay ı da Satürnüme üçgen bakıyor, merkürümün de Satürnüne açısı var.

Satürn ve pluto 'nun bu kadar katkısı tarafları vazgeçilmez yapabilirmiş.

Gezegen yoğunluğum onun 7. evindeyken, onun kişisel gezegenleri Mars, Merkür, Güneş ve Jüpiter'i benim en önemli evlerden sayılan 4. evimde, Ay'ı 5. evimde, Güneşimle onun Ay zıtlaşmasını ben 5-11 aksında yaşarken o aynı zıtlaşmayı 4-10 aksında yaşıyor. Benim Güneş'im de onun 5 evinde, gezegenlerimin çoğu 1,4,5,7 ve 8. evlerine düşüyor.

Plutonik tatlarda yaşanan kadersel bir ilişki bu bencecanımsın

tılsım

(11-10-2010 12:30 AM)bu şarkı yarınlara Yazılan: [ -> ]tılsım bu arada ay-pluto açısı platonik aşka meyil mi veriyor? bende de var da bende pluto-mars kavuşumu akrepte. ay da yengeçte

Ben de kime dert yanıyorum, senin durumun benden de vahimmişdil çýkarma

Erkeksen eğer, Ay eş sembollerinden biridir. Pluto ile açı yaptığında plutoya özgü sevebileceğin kişilere çekilirsin. Yani seni dönüştüren ,derin ve yoğun seven, ,çinde bazen şiddet ve kıskançlık da olabilen..Mars pluto kavuşumu da benim demin bahsettiğim mars pluto karesine yakın etkiler verebilir. Akrep de derinliğin burcudur, manipuleye yatkındır hem Mars hem de pluto Akrep burcunu yönetiyor, derinlik ve tutku katsayın arttıyor. Ay yengeçte olduğu için Aileye , köklere önem veren, iyi yemek pişiren , aynı zamanda seni dönüştürebilen, gücünü hissedebileceğin bir kadın olabilir aradığın.

Bu arada platonik aşk değil, plutonik yani plutona has sevme yöntemi, plutonun özelliklerini oku.
(11-09-2010 08:30 PM)Yıldırım Yazılan: [ -> ]
(11-09-2010 08:03 PM)Lillith Yazılan: [ -> ]Arkadaşlar kısa bir şey soracağım etkilemek istediğim biri hakkında.

Benim burcum Kova yükselenim yengeç ay burcum terazi ve yay'da stelyumum var,junom koç burcunda,marsım yay,venüsüm balık burcunda gülücük 7. evimde oğlak burcu var.
Etkilemek istediğim kişinin ise burcu ikizler,yükseleni ise balık ama 1. evinde koç burcu da var,ay burcu boğa,venüsü yengeç,marsı oğlak,junosu yay'da 9.evde.

Ben kısaca sinastri haritamıza baktım onun 1. evine benim venüsüm,KAD ve jupiterim benim 1. evine onun venüsü düsüyor.Bu sizce olumlu mu ve ruhsal eş anlamı çıkartabilir miyim?
Ayrıca junosu 9. ev yay'da benimle yurtdısında tanıstı ve benim de yay da stelyumum var sizce umutlanmalı mıyım?

Ayrıca bu etkileri taşıyan birini sizce nasıl etkileyebilir dikkatini nasıl çekebilirim?Bu görünümler olumlu mu? Teşekkürler simdidengülücük

Astrolojide detayları biraz öğrendiğimizde , detaylar içinde kaybolma riskimiz artıyor bunu belirteyim öncelikle ve çok sade bir cevap vereyim.

Erkeğin Ay burcu Boğa , Mars Oğlak ve Venüs Yengeç ise bu 3 burçta ilişkilerde acele etmeyen , doğrudan hareket etmeyen , emin olduğunda küçük adımlar atan , güvenmeye ihtiyacı olan özellikler içerir.

Yani ilk olarak beklemeyi göze alıp , ona güven veren bir izlenim sergilemen iyi olacaktır.

Bir süre sonra hala ondan işaret gelmiyorsa ipleri alına alıp onu bir yere davet edebilirsin gülücük

belki tuhaf gelecektir bir bayanın adım atması ama oğlak-boğa-yengeç insanları ( kadın olsun erkek olsun ) ilk adım konusunda tereddütlü olabilirler.
bu ilk adımı aştıklarında kendilerini daha rahat ifade edebilirler.

Yıldırım çok teşekkür ederim cevabın için gülücük Bir bayan olarak hep ben adım attım şu ana kadar bunu kova olan burcuma ve yay da olan stelyumuma bağlıyorum.Belki transit pluto venüs kareside bu süreclerde beni aska getirip hemen adım attırıyor olabilir.gülücük

Dediğin gibi Yıldırım astroloji bilgim arttıkça yorumlamam güçleşiyor.Aslında güçleşmekten ziyade harita bir bütündür diyoruz ya her türlü etkiyi almaya çalışıyorum yorumlarıma o yüzden kasılıyorum biraz. Gerçi terzi kendi söküğünü dikemez hesabı ben de kendi yorumlamalarımı yapamıyorum.Sanırım kendimize objektif olamamamızın nedeni gülücük

Ben biraz tez kanlıyımdır bunun nedeni yay sanırım. O yüzden dizimi kırıp bekleyeceğim.Aramızda mesafe var ama güven verirsem sanırım bunu aşabiliriz gülücük

Sonra da aynı şehirdeyken bir yere davet ederim zaten genelde ben davet ediyorum erkekleri :D

Çok teşekkür ederim yorumun için tekrardan.Sinastri ile ilgili bir kitap arıyorum var mı tavsiyen?
(11-10-2010 03:20 AM)Lillith Yazılan: [ -> ]Sinastri ile ilgili bir kitap arıyorum var mı tavsiyen?

Steven Forest'in yazdığı Gökyüzü Ortaklıkları kitabını önerebilirim verygood
Arkadaşlar Selam
Benim (11.08.1974 Türkiye istanbul Saat: 04:30)
güneş Aslan,ay Boğa ,venüs Yengeç, asc Yengeç,mars Başak

Erkek arkadaşımın ki (13.04.1975 İran Orumiyeh Saat: 21:30)
güneş Koç,ay Boğa ,venüs Boğa, asc Akrep,mars Balık

bize de bakabilirmisin...50-55 gündür ayrıyız ...bu ay düğünümüz vardı göya--yine ertelendi bu 4.mü 5.mi ne oldu da bende sıkıldım ve net kararını ver öyle gel dedim bıktım karar alıp paniklemesinden çünkü...

Rica etsem sizden bakabilir misiniz ?
(11-10-2010 03:14 PM)Kıvılcım Yazılan: [ -> ]Arkadaşlar Selam
Benim (11.08.1974 Türkiye istanbul Saat: 04:30)
güneş Aslan,ay Boğa ,venüs Yengeç, asc Yengeç,mars Başak

Erkek arkadaşımın ki (13.04.1975 İran Orumiyeh Saat: 21:30)
güneş Koç,ay Boğa ,venüs Boğa, asc Akrep,mars Balık

bize de bakabilirmisin...50-55 gündür ayrıyız ...bu ay düğünümüz vardı göya--yine ertelendi bu 4.mü 5.mi ne oldu da bende sıkıldım ve net kararını ver öyle gel dedim bıktım karar alıp paniklemesinden çünkü...

Rica etsem sizden bakabilir misiniz ?

şimdi bacım

senin venüs eniştenin uranüsüne kare bakıyor

bu ne dimek şincik

her ne kadar aniden vurulma aşkını duygularını pervasızca yaşama vurgusu verse de

bu açı ilişkiye ani süprizleri de getirir

ve neticede

sen onu ilişki konusunda kararsız ve dengesiz bulursun kabaca dönek (neden böyle bu sorunun cevabı muhtemelen onun natalında gizlidir)
(12-12-2010 01:19 AM)bu şarkı yarınlara Yazılan: [ -> ]yükselenin sinastrideki yeri nedir? mesela güneş- ay kavuşumu olan bir kişiyle öteki kişinin yükseleni kavuşsa ne olur?

güneş- ay kauşumu olan kişi nasıl etkilenir bundan

şu an uzunca yazamayacağım , kısaca Asc - Dsc aksı bir köprü gibidir ve A kişisinin kişisel gezegenleri B kişisinin bu köprüsüne denk geliyorsa etkileşim yüksek olacaktır ( karşılıklı olarak )
Referans Adresler