Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Sinastri - Uyum Analizleri
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın

Presence

...

Presence

(01-30-2013 07:28 PM)Lajâ Yazılan: [ -> ]güneş ve duygular ne alaka bi kere..

benim duygularımdan bahsediyorum ya.

ben duygularımı göstermek konusunda sıkıntı yaşayabilirim ve bu da onu çileden çıkarabilir demek istemiştim.

Presence

(01-30-2013 07:29 PM)Lajâ Yazılan: [ -> ]bi de böyle burayı kısa kısa konuşma şeysine çevirdik bi ara temizleyelim..

bence kalsın, teoriler geliştiriyoruz sadece gülücük

Presence

(01-30-2013 07:33 PM)Lajâ Yazılan: [ -> ]oğlak her halukarda zaten buzzz yani gülücük gösterme, kabul eden öyle edecek..

dimi seven böyle sevsin (aha böyle sürprizzz)

Presence

benim tanıdığım başaklar kafa dengiydi.
olmayanı da vardır elbette.

mesela kuzenim; yks oğlak, güneş başak, ay terazi. adamın çektirdiği fotolarda bile yorgun surat ifadesi hakim. çalışkan başak örneğine uyuyor. ve asabi de iş stresi yüzünden.

Presence

toprak-su-hava karışımı olabilir.

yengeç özellikleri olan bir başak canlanıyor zihnimde gülücük

ayı oğlak veya yay olan gülücük

Presence

...

Presence

adminim de bir tahmin yapmak ister mi acaba? gülücük
Çevremdeki kişiler arasında gözlemlediğim kadarıyla; venus mars, güneş mars zıt kare açıları çekim oluşturabiliyor, ama yüzeysel bir beğeni olarak kalıp geçici olabiliyor. Uzun vadede, güneş ay olumlu açılarının kişilikler arasında uyum sağlayıcı güzel bir etkisi olduğunu düşünüyorum.

Presence

(01-30-2013 10:00 PM)Lily Yazılan: [ -> ]Çevremdeki kişiler arasında gözlemlediğim kadarıyla; venus mars, güneş mars zıt kare açıları çekim oluşturabiliyor, ama yüzeysel bir beğeni olarak kalıp geçici olabiliyor. Uzun vadede, güneş ay olumlu açılarının kişilikler arasında uyum sağlayıcı güzel bir etkisi olduğunu düşünüyorum.

verygood
Referans Adresler