Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Sinastri - Uyum Analizleri
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
1.ev bıkac gezegenle etkileşince evliliğe götürür diyemem dimi?
(12-15-2010 01:15 AM)bu şarkı yarınlara Yazılan: [ -> ]
(12-15-2010 01:11 AM)ariess Yazılan: [ -> ]1.ev bıkac gezegenle etkileşince evliliğe götürür diyemem dimi?

yorumcu değilim ama evlilik için özellikle güneş ve ay açılarına bakılıyor bildiğim kadarıyla. ve de satürnün olumlu açılarına.

sağol :D

mars venüs kavusum var elımde , mars gunes , venus güneş ... :D
(01-03-2011 01:42 AM)bu şarkı yarınlara Yazılan: [ -> ]şu sinastride uranüsün hiç iyi bir işlevi yok mu yahu. mesela yükselenle uranüs kavuşsa akrepte. ordan iyi bir şey çıkmaz mı?

özgürce yaşanan dansy ama ikide bir soğumaların olduğu bir ilişki olur sanırım. yine öyle bir yorum mu yapacağız?

Uranüs kollektif bir gezegen.Yani söz konusu kişinin doğum tarihine yakın yıllarda doğan insanlarla da yükselenin kavuşumda olacaktır.Dolayısıyla çok kale almamalısın diye düşünüyorum.Kişisel gezegenlerin etkisi sinastride daha fazladır.Venüs,Mars,Güneş,Ay,Merkür bağlantılarına bakarsan daha iyi edersin.

aeon

Alıntı:evetttt bugün için altı ay bekledim bu siteye sinastri merakım için üye olmuştum ama gel gör ki daldım gittim başka konulara. dalış o dalış...

yorumlamayı az çok öğrendim ama göremediğim yönlerin olduğunu düşünüyorum. nedense ona arada yalanlar söylüyorum çok mu uyumluyuz çok mu uyumszuz bunu da hala anlamadım.

25.12.79 tekirdağ saat bilinmiyor
17.01.84 ist. saat 4.00

yorum yapan olursa sevinirim

arkadaşım eski üye sayılırsın.seni kırmayız birşeyler yazarız ama ; böyle sorular için harita eklersen iyi olur.

şimdi iki saat bakmaya insan üşeniyor. gülücük

aeon

şuan çıkıyorum net kafeden ; tekrar gelince bakarım verygood
erkekteki güneş-venüs-pluto-satürn stelyumu
bayandaki güneşe kare
bunu nasıl yapıyoruz ben bitürlü anlamıyorum ya birde karşının gezegeni benim kaçıncı evime düşüyor onu anlamıyorum forumda yazan bi yer varmı bilmiyorum ama ben denk gelmedim acaba...
(01-19-2011 09:42 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan: [ -> ]
(01-19-2011 09:36 PM)vishne21 Yazılan: [ -> ]erkekteki güneş-venüs-pluto-satürn stelyumu
bayandaki güneşe kare
bunu nasıl yapıyoruz ben bitürlü anlamıyorum ya birde karşının gezegeni benim kaçıncı evime düşüyor onu anlamıyorum forumda yazan bi yer varmı bilmiyorum ama ben denk gelmedim acaba...

bu sitede harita çıkarma bölümüne girince sinastri haritasını mı çıkaramadın? eğer bunu yapamadıysan haluk akçam horoskop yazıp ikiniizn bilgilerini ayrı ayrı yazıp bakabilirsin. onun kendi natali çıkar. senin de kendi natalin.

sonuçta orb aralıklarını ve kare, karşıt burçları biliyorsun. ikiniizn haritasını karşılaştır.

yok otomatik sinastri haritasıda çıkartabiliyorum ama mesela güneş venüs kavuşum yazıyor benim güneşim birinci evdeyse bu kavuşum birinci evde demek oluyor.
(01-19-2011 09:45 PM)vishne21 Yazılan: [ -> ]
(01-19-2011 09:42 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan: [ -> ]
(01-19-2011 09:36 PM)vishne21 Yazılan: [ -> ]erkekteki güneş-venüs-pluto-satürn stelyumu
bayandaki güneşe kare

bu sitede harita çıkarma bölümüne girince sinastri haritasını mı çıkaramadın? eğer bunu yapamadıysan haluk akçam horoskop yazıp ikiniizn bilgilerini ayrı ayrı yazıp bakabilirsin. onun kendi natali çıkar. senin de kendi natalin.

sonuçta orb aralıklarını ve kare, karşıt burçları biliyorsun. ikiniizn haritasını karşılaştır.

yok otomatik sinastri haritasıda çıkartabiliyorum ama mesela güneş venüs kavuşum yazıyor benim güneşim birinci evdeyse bu kavuşum birinci evde demek oluyor.

ok. gülücük ben bu sitede daha çok sinastri haritasında açılar bölümünü okuyorum. evlere düşenlerse dağınık olarak işlenmiş. öyle bir başlık yok sanırım.

senin güneşin kendi haritanda 1. evdeyse ve onun venüsüyle kavuşmuşsa o zaman onun venüsü senin 1. evine düşer. bunun çok iyi olduğunu söylerler. dış görünüşten çok etkilenme, birlikten çok keyif alma gibi anlamları var bunun.
bayandaki güneşe kare

sevgili vishne, diyelim ki erkeğin yay burcunun 15. derecsinde ayı var.. ve diyelim ki seninde 7. evin yayın 10.dereceiyle başlıyor.. bu durumda erkeğin ayı senin 7.evine düşmüş olur..

yukarda bide, erkekdeki güneş-venüs-pluto-satürn stelyumu bayandaki güneşe kare demişsin.. bu stelyum terazi burcunda ise eğer; kadının güneşide oğlakda ya da yengeç burcunda olmalı ki, bir birlerine kare açı yapabilmeliler..
umarım anlatabilmişimdir gülücük
(01-11-2011 02:35 AM)bu şarkı yarınlara Yazılan: [ -> ]evetttt gülücük bugün için altı ay bekledim koptum.w bu siteye sinastri merakım için üye olmuştum ama gel gör ki daldım gittim başka konulara. gülücük dalış o dalış...

yorumlamayı az çok öğrendim ama göremediğim yönlerin olduğunu düşünüyorum. nedense ona arada yalanlar söylüyorum :D çok mu uyumluyuz çok mu uyumszuz bunu da hala anlamadım.

25.12.79 tekirdağ saat bilinmiyor
17.01.84 ist. saat 4.00

yorum yapan olursa sevinirim

http://astro-software.com/cgi-bin/astro/comp2f
bu adresi belkide biliyosunuzdur.

25/12/1979 Aspekt 17/01/1984 Açı payı/Değer
Güneş Birleşme Merkür 0.02 399
Güneş Sextil Mars 0.16 149
Güneş Birleşme Jüpiter 3.29 149
Güneş Birleşme Neptün 3.08 110
Güneş Sextil Pluto 1.03 64
Merkür Birleşme Venüs 2.02 182
Venüs Kare Mars 0.01 -177
Venüs Kare Pluto 1.21 -89
Mars Kare Uranüs 0.38 -110
Jüpiter Kare Uranüs 1.46 -81
Satürn Üçgen Güneş 0.03 119
Satürn Kare Jüpiter 2.44 -67
Neptün Birleşme Venüs 0.30 117
Pluto Sextil Venüs 1.20 46
1335 -524 811
biçok açıyı ve kavuşumu vermiyor.bunları;
attart.blogcu.com/synastry-ay-acilari-2-bolum/9052966
attart.blogcu.com/synastry-saturn-acilari/9053043
attart.blogcu.com/synastry-venus-acilari-1-bolum/9053063 attart.blogcu.com/synastry-venus-acilari-2-bolum/9053065

merak ettiğin açıyı google den attart yazıp ayrı ayrı bulabiliyorsun.
Referans Adresler