Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Sinastri - Uyum Analizleri
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
harika bir yorum olmuş. makale, deneme, kıssa, masal tadında.. keşke hiç bitmeseydi ask ask ask
ellerin dert görmesin, çok zahmet verdim çiçek

şunu belirtmek istiyorum gülücük rüyam çok netti, her bir karesi.. her yerde onu aramıştım uzun süre :D ve aynı yılın fotoğraflarında, baktığımda saç şekli dahil aynı haliydi..
daha da ilginç olan, rüyamda zaten birbirimizi seviyormuşuz ama ayrılmışız, tekrar ve çok etkili bir sahneyle gülücük başlıyoruz.. hissettiğim duygulardı beni böylesi etkileyen, yoksa çoook yakışıklı oluşu değil (ki öyle) :D
şimdi farkediyorum ki; o günde bugünü görmüşüm gülücük
Yeppe sinastri analizi;

Önce natal haritalara bakalım,yeppe için;yeppe güneşi 1.evinde,sosyal olmayı,gezmeyi,giyim kuşamı seven,kendini göstermekten hoşlanan genellikle sevilmekten,onay görmekten hoşlanan bir terazi bayanı,ancak merkürünün 12.evde olması + ay oğlağı(güneşine kare) 3.evinde olduğundan birazda ciddi bir havası olabilir,yerinde az ve öz konuşan ciddi bir yapın olabilir,terazi hava grubundan olduğundan yüzeysel bir tarafı olabilir ancak ay oğlağın sebebiyle istikrardan hoşlanan bir yapın olabilir,sabırlı biride olabilirsin.mars-venüs kavuşumun 11.evde ve başakta arkadaşların ya da toplumsal konularda aktif ama fedakar bir yapın olabilir,venüsünün satürnle yaptığı sextilede sadık bir yapın olduğunu gösterir illa eş olarak demiyorum tabi genel olarak  hoşlandığın erkek tipini terazi ve başak karışımı olarak düşünebiliriz yani kibar,nazik,çalışkan,değerli odlunu hissettiren çok da baskın olmayan biri,ay bir kadın haritasında kadını simgeler ve senin ay’ın marsınla üçgen eşinle ya da erkeklerde iyi anlaştığını söyleyebiliriz

Erkek arkdaşına bakarsak;
Güneşi,merkürü,venüsü başakta marsı kovada oldukça zeki biri olmalı,iletişime önem veren bir yapısı vardır zaman zaman ani çıkışları olabilir ay’ı aslanda.ay’ı 7.evinde aslanda,7.evinin yöneticisi 7.evde eş,sevgili adayı aslan yengeç ve başak özelliklerine sahip biri olmalı;anaç,sevimli zaman zaman kontrolü eline alan çalışkan zeki biri olmalı ancak venüsü ve ay’ı satürnden kare almış kendini istediği gibi yansıtmakta bir takım zorluklar çekebilir özellikle Satürn transitlerine dikkat etmeli.

Sinastrinize bakarsak;

Sinastride en önemli açılardan biri ay-güneş açılarıdır sizin ay ve güneşiniz kavuşumda yani onun güneşini besliyorsun 1.evine etki ederek,yani senin yanında kendini rahat hissediyordur ve onun üzerinde etkili olursun.güneşin ve merkürün onun 9.evinde iletişiminiz güçlü olmalı zaten Merkürleriniz arasında üçgen var durumu destekleyen bir konum-sinastrinizdeki güneş-merkür kare açısını 2.plana atacak bir konum bence yani ilişkinizde ki iletişim yönü kuvvetli olmalı birbirnizi anlarsınız.senin Venüs-mars kavuşumun onun 8.evinde yine güzel konumlardan biri senden oldukça etkilenmiş olmalı ilişkinizde ki elektrik kuvvetli olmalı.o senin 10.evini ay’ı ile etkilemiş onun yanında kendini popüler yada dışa daha açık hissedebilirsin,venüsü merkürü marsı 4.evini etkilemiş onu ilk gördüğün sn’de kendini yakın hissetmiş olmalısın,4.köklerini,evini anlatır aynı zmnda yengecin evidir seni iyi anlıyor olmalı.güneş-venüs 120 açınız var birbirinizi seversiniz olumsuz olaylar yaşasanızda birbirinize kızmanız zorlaşır,güneş-mars 120 açınız yine ilişkide elektiriği yüksek tutan açılar birbirinizin yanında kendinizi rahat hissedersiniz.satürn bağlantılarına bakıyorum güneş-satürn açınız var senin satürnün onun güneşini etkilemiş sana sadık olacaktır en azından sana karsı kendini sorumlu hisseden ve önemseyen bir yönü olacaktır.onun satürnüde senin venüsüne ve marsına sekstil yapmış aynı sekilde sende bu ilişkiyi ciddiye almış olmalısın.açılarınız ve ev konumlarınız iyi iken neden olmadı dersen sinastrisi mükemmel haritalardan evlilik..vs çıkmayabiliyor ama harita konumları iyi ise en azından güzel yorumlar yapabiliyoruz bir de transitlere bakıcam
valla tuğçecim hepsi tamamen uyuyo, aynen söylediğin gibi, ellerine sağlık.yalnız şöyle bişey sorucam, onun venüsü oğlakta diye biliyodum, başka biyerden öyle bulmuştum.benim venüs başak.
bide 7. evinde ay aslan var diye, eşi illaki aslan mı olur?pekala böyle bi haritada benim gibi bi teraziylede olabilir di dmi??
(01-28-2011 12:00 AM)yeppe Yazılan: [ -> ]valla tuğçecim hepsi tamamen uyuyo, aynen söylediğin gibi, ellerine sağlık.yalnız şöyle bişey sorucam, onun venüsü oğlakta diye biliyodum, başka biyerden öyle bulmuştum.benim venüs başak.
bide 7. evinde ay aslan var diye, eşi illaki aslan mı olur?pekala böyle bi haritada benim gibi bi teraziylede olabilir di dmi??

olabilir tabi ama 7.evimizi etkileyen kişiler bizi tamamlar ama şu da var birinin güneşi ya da başka bir gezegeni 7.evimizi etkiledi diye onunla evlenmek zorunda değiliz,diğer konumlarınız güzel benceverygood
güney ay düğümünün ilişkilerle bir alakası var mıı örneğin güney ay düğümüm akreptee ve karşı tarafın güneşi merkürü ve satürnüyle kavuşumda...
(01-28-2011 11:07 PM)ebru29 Yazılan: [ -> ]güney ay düğümünün ilişkilerle bir alakası var mıı örneğin güney ay düğümüm akreptee ve karşı tarafın güneşi merkürü ve satürnüyle kavuşumda...

bilemiyorum ( evet yada hayır diyemem ) ben ay düğümlerini pek kullanmıyorum.
(01-28-2011 11:07 PM)ebru29 Yazılan: [ -> ]güney ay düğümünün ilişkilerle bir alakası var mıı örneğin güney ay düğümüm akreptee ve karşı tarafın güneşi merkürü ve satürnüyle kavuşumda...

kuzey ağ düğümü olmak istediğimizdir,nokta ve gezegenleriyle kad'a etki eden kişilerden çok şey öğreniriz tersi bir yorum yaparak gad'ı da yorumlayabilirizverygood
(01-24-2011 02:29 AM)melis_bk Yazılan: [ -> ]Şimdi gördümgülücük
Benim merkür-asc kavuşum ,ay balığa kare,marsıma üçgen ben transiti de güneşime kare ben bile umutluyumsuna-bak

(01-29-2011 05:07 PM)Tuğçe Yazılan: [ -> ]

kuzey ağ düğümü olmak istediğimizdir,nokta ve gezegenleriyle kad'a etki eden kişilerden çok şey öğreniriz tersi bir yorum yaparak gad'ı da yorumlayabilirizverygood
teşekkür ederimm..
k.a.d düğümünün gelecekle alakalı olduğunu g.a.d ise geçmişle ilgili die okumuştum yalnış hatırlamıorsam.. güneş ile kavuşumda oluncada acaba arada karmik bir bağ olablir mi die düşündüm.bir yandanda g.a.d kötücül yanida var gibi gelio..birde chironun partnerin satürnüne 90,180 ve kavuşum halinde olması partnerle ilgili olarak muhtemel bir ayrılık getirdiğini okumuştum..üfff bu da acaba g.a.d de o anlama mı gelior yoksa arada karmik bağ olduğu için ne kadar zorluk yaşansada kişilerin birlikte olucağınımı gösterir arada kaldım valla.nette pek bir bilgide yok :(
(01-29-2011 06:50 PM)ebru29 Yazılan: [ -> ]
(01-24-2011 02:29 AM)melis_bk Yazılan: [ -> ]Şimdi gördümgülücük
Benim merkür-asc kavuşum ,ay balığa kare,marsıma üçgen ben transiti de güneşime kare ben bile umutluyumsuna-bak

(01-29-2011 05:07 PM)Tuğçe Yazılan: [ -> ]

teşekkür ederimm..
k.a.d düğümünün gelecekle alakalı olduğunu g.a.d ise geçmişle ilgili die okumuştum yalnış hatırlamıorsam.. güneş ile kavuşumda oluncada acaba arada karmik bir bağ olablir mi die düşündüm.bir yandanda g.a.d kötücül yanida var gibi gelio..birde chironun partnerin satürnüne 90,180 ve kavuşum halinde olması partnerle ilgili olarak muhtemel bir ayrılık getirdiğini okumuştum..üfff bu da acaba g.a.d de o anlama mı gelior yoksa arada karmik bağ olduğu için ne kadar zorluk yaşansada kişilerin birlikte olucağınımı gösterir arada kaldım valla.nette pek bir bilgide yok :(

yorumlar iyiverygood

şiron mevzusuna gelirsek onu tam bilemiyorum şiron satürn arasında sert açıları olan çiftlerin elinde sonunda ayrılacaklarını bende okumustum bir fikrim yok açıkcası mesela ben 87'liyim şironum ikizlerde o dönem tr satürnde yayda zıt açı yapıyorlar demek ki 85 86 87 li eşim vs olmaması gerekir yoksa ayrılırız gülücük bu noktada tıkanıyorum ama şu var güçlü bir sinastri haritası varsa şironu düşünmeye gerek bile kalmaz bence
Sinastrinize başlamadan önce natal haritanıza bir bakalım

Aprilios için;aprilios asc boğa sahibi ve asc’de jüpiteri var,Jüpiter boğa özelliklerini genişletmiş diyebiliriz yani aprilios güneşi ve merkürüde koçun son derecelerinde olduğu için dışarıdan sakin bir imajı olabilir,insanlara karşı sabırlıdır,sakindir tipik koçlara göre her ne kadar güneş mars karesiyle çifte vurgu sahibi olsanda ben burada ki güneş-mars ateşini marsınında kova olması sebebiyle öyle pek bilindik yöntemlerle gösterdiğini zannetmiyorum mesela (mars=bayan haritalarında erkeği temsil ettiği için) kavga esnasında vurduyu değilde başka bir yöntemi tercih edebilirsin akıl yoluyla yenmek gibi yada ansızın cekip gitmek gitmek gibi..ay ikizlerin ve mars kovan olmasaydı tipik bir boğa özelliklerine sahipsin diyebilirdik ama ay ikizleri ve mars kovan bence bozmuş bunu özellikle bayan haritalarında ay çok önemli bana göre senin ay’ın ikizlerde akıl faktörü senin için önemli olmalı,çeşitli uğraşlarında olmalı..ay ikzilerinin mars kovanla aldığı üçgenide hesaba katarsak eril enerjilerle rahat anlaşabildiğini söyleyebiliriz(güneş-mars kareni hariç tutuyorum)güneş-mars kareni ayrıca şu şekilde yorumladım güneşin 1.evine çok yakın asc ile kavusum güneş=yani baban belki üzerinde etkili bir karakter mars=ideal eşin yani sen bazen bu iki durum arasında bocalıyabilirsin baban üzerinde etkili olabilir ancak sen ideal eşinin baban gibi olmasını istemezsin gibi..bu bir ihtimaldi tabi olasılık dahilinde olduğu için yazdım..toparlarsak olası eş,sevgili..nin akıl faktörü yüksek,zekaya önem veren,değişik fikirleri olan seni şaşırtan bir yönü olmalı

Erkek arkadaşın için;

Güneşi,venüsü,merkürü kovada ve 9.ev de alışılagelmişin dışında biri olmalı ,9.evi çok güçlü muhtemelen yüksek öğretimde konuşmaya önem veren,düşünmek ve düşündürmek gibi amaçları olan biri olabilir hatta ay ikizleri ve asc ikizlerini hesaba katarsak ikizler-yay ağırlığında zehir gibi bir zekası olduğunu söyleyebilirim  çabuk sıkılan bir yapısı olabilir.ay’ı ikizlerde hayatında kadınların önemli bir yeri olduğunu söyleyebiliriz ancak haritasındaki kova-ikizler-yay karışımını durdurmaya çalışan 12.ev deki mars boğasınada sahip özellikle bir erkekte mars önemlidir 12.ev de saklı kalan marsı yüzünden kendini tam olarak ifade ettiğini düşünmüyor olabilir.venüs kova ay ikizler faktörleriyle beraber olası eşinin hava grubu özellikleri ağır başmış,entelektüel,onu sıkmayacak kendi uğraşları olan biri olması gerekir(genel ifade ediyorum tabiî ki)

Sinastrinize bakarsak;

Öncelikle güneşlerinize yani ‘kimlikleriniz’arasındaki bağlantılara bakalım ikinizde birbirinizin 11.evini etkilemişsiniz içe kapanık bir çift olduğunuzu zannetmiyorum,arkadas ortamında tanısmış olabilirsiniz yada her şeyden önce birbirinizin iyi arkadası olabilirsiniz muhtemelen dikkatte cekiyorusunuz ancak güneşlerinizin arasında herhangi bir bağlantı yok yine sinastride güneş-güneş bağlantıları kadar güçlü bir bağlantıda ay-güneş bağlantısıdır onun 7.evinideki ayı ile güneşin arasında üçgen var yani onun 7.ev ihtiyacını karsılıyorsun senin yanındayken duygularını rahat ifade ederken sende onun yanında duygusal acıdan besleniyor olabilirsin burada bahsettiğim duygusallık yanlış anlasılmasın bahseetiğim duyguları beslemek artık duygular ne yöndeyse yani su grubu bir ihtiyaç değil gülücük yine sinastirde saf sevgiyi ifade eden Venüs-güneş açınız var Venüs yani erkek arkadasın sana oldukça sevimli gelirken onunda duyguları cosuyor olabilir yanındayken birbirinize karşı anlayışlı olursunuz.onun ay’ı 8.evini etkilemiş sana oldukça çekici geliyor olmalı,yalnız senin aY’ın onun 12.evinde bazen birtakım endişelerin olabilir kendini iyi ifade edememekle ilgili,ikizler ay’ın onun yanında daha derin sularda yüzüyor olabilir :)yine sinastrinizdeki güzel konumlardan biride asc-venüs kavusumu ilk görüşte etkilenmeyi anlatır,kişiler evliliğe uzak bakmazlar birbirlerini severler,onun üzerinde olumlu etkini muhtemelen o çok yoğun hissediyordur.onun Venüs-merkürü senin 10.evinde onun yanında kendini daha popüler hissediyor olabilirsin çevresi seni sever.ay-merkür üçgeniniz var yine güzel bir açı iletişiminizin güçlü olması açısından ancak Merkür-merkür kareniz var ki birbirinizi zaman zaman anlamayabilirsiniz,birbirinizi dinlemekte zorluk cekebilirsiniz Merkürleriniz haritanızda yoğun ancak kare sebebiyle dediğim sorunlar çıkabilir dikkat diyorum bu noktaya.haritanızda Venüs-mars açısı göremedim ama Venüs-asc kavusmu Venüs-mars kavusumu etkisi yapar çünkü 1.ev koçun yani marsın evidir onun dışında ilişkiyi uzun ömürlü yapan sorumluluk duygusu verdirten Satürn açılarınız gayet güzel onun marsıyla senin satürnün üçgen sana karşı sadıktır seni oldukça önemsiyordur aynı şekilde güneş-satürn üçgeniniz var bu da yine ilişkiyi sağlamlaştırır zaman geçtikçe daha da sağlamlaşır ilişki.son olarak mars-mars kareniz var dikkat edilmesi gereken 12-10.ev aksında onun bazı konularda pasif kaldığını hissediyor olabilirsin ve o da senin bazı konularda fazla aktif olduğunu düşünüyor olabilir mars boğası kıskanç olur içten içe sana çaktırmadan kıskanıyor olabilir seni

Kompozit haritanıza baktığımda yani beraber yansıttığınız enerjiye haritanızdaki tüm gezegenler 11.ev de ve balık burcunda dısarıdan duygusal,sevimli gizemli ve arkadas canlısı görünüyor olmalısınız.sinastri haritanızdaki su eksikliği kompozit haritanızla kapanmıs bence romantik bir ilişkiniz olabilir beraberken daha yaratıcı daha sosyal olabilirsiniz

Genel olarak güzel bir harita 11.ev vurgusu çok yüksek mutluluklar dilerim sevgiler..gülücük
Referans Adresler