Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Sinastri - Uyum Analizleri
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
esas oğlan gülücük haritası ilginç diğer arkadaşlar da incelesinler.öncelikle lafı hiç dolandırmadan lap diye söyleyen bi yapısı var.iş hayatında başarıya ulaşabilir.ailesi tarafından fazla ilgi görmeyen bi çocukluk geçirmiş.söyleceklerini fazla düşünmez en olmadık yerde lafı söyler ve karşındakini üzer.evlilik hayatı güzel olabilir. ama boşanma göstergeleri de var haritasında
(07-29-2014 08:17 PM)Mines Yazılan: [ -> ]sevgili mine haritaya bakınca sinastri yorumu yapamıyorum. ama doğum tarihlerinizi net bi şekilde yazarsan sana yardımcı olabilirim gülücük

Güzel teklifin ve yardımın için çok teşekkür ederim gökyüzü
Benim doğum tarihim 26.6.1978 sabah saat 04.00
Onun ki 23.4.1974 saat 12.00 doğum saati kesin değil ne yazık ki annesi de unutmuş köyde doğum saati mi tutuyorum demiş gülücük
[/quote]
sevgili mine haritanız bence çok güzel gülücük büyük ihtimal önce arkadaştınız ve iyi anlaştınız daha sonra sevgili oldunuz.her şekilde birbirnizi anlarsınız birbirnizi tamamlarsınız vaktinizi beraber geçirmek istersiniz. ilerleyen zamanlarda iş arkadaşlığınız bile oluşabilir.ilişkinizde sorun çıkacak olursa bu yalan yüzünden çıkabilir.ama bunlar aşılamayacak sorunlar değil. eğer evliyseniz mutlu bir aile hayatınız olacak. ben olumlu gördüm ilişkinizi gülücük
(07-30-2014 02:15 PM)tooredo Yazılan: [ -> ]Olsun tatlım önemli değil, ben işlerimin öle hemencecik olmamasına alışkınım gülücük) Geç olsun güç olmasın demişler gözkýrpma

Tooredo dan da yorum istiyorum yorumlarınıza talibim efendimm gülücük gülücük 29 ekim 1990 17.10 17.30 arası doğmuşum haritamı yorumlarsanız çok sevinirm gülücük
teşekkür ederim gökyüzü güzel yüreğinle yaptığın yorum umarım dilek ve dua niyetine geçer tatlım gülücük
(07-31-2014 05:10 PM)Mines Yazılan: [ -> ]teşekkür ederim gökyüzü güzel yüreğinle yaptığın yorum umarım dilek ve dua niyetine geçer tatlım gülücük
ben teşekkür ederimgülücük inşallah gülücük
Tatlım teşekkür ederimmm, elimden geldiğince tatmin edici bir yorum yazmak isterim elbet bekle bakalım arkası yarın verygood
tamam sabırsızlıkla bekliyorum gülücük gülücük
Gökyüzüüüü doğum yerin neresidir acep bir söyleyiver bakalım gözkýrpma
(08-01-2014 01:37 PM)tooredo Yazılan: [ -> ]Gökyüzüüüü doğum yerin neresidir acep bir söyleyiver bakalım gözkýrpma
ankara tatlım gülücük
Sinastrisi mükemmel olan bir çift görmedim, duymadım. O yüzden bu haritaya bakıp kafanızı bulandırmayın. Seviyor, seviliyorsanız aranızda saygı ve muhabbet varsa harita ne kadar kötü derse desin aldırmayın. Ben sırf bu yüzden pek çok kişinin bu harita tipinden uzak durması gerektiğini düşünüyorum. Negatif enerji yüklemekten öteye gitmiyor çoğu zaman. Bir dost ;)
Referans Adresler