Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Sinastri - Uyum Analizleri
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Ücretli uygulama ne zaman baslayacak bende ogrenmek ıstıyorum...çiçek
(03-07-2012 12:23 PM)zeynepece Yazılan: [ -> ]Ücretli uygulama ne zaman baslayacak bende ogrenmek ıstıyorum...çiçek

Îlginiz için teşekkürler, en az birkaç ay boyunca ücretli analiz çalışması almayacağım malesef.
(03-07-2012 11:25 AM)unique Yazılan: [ -> ]yaklaşık 6 aylık ilişkimi bitirmek zorunda kaldım.. aşağıda synastri haritamız var. sizce yeniden başlayabilir miyiz? bu ilşki için şans tanımalı mıyım?
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...=16&go.y=9

bu konuda hiç söz sahibi değilim, önce bunu belirtmek istiyorum..
bence hiç gelecek vaad etmiyor.. ay-güneş arasında hiç bişekilde açı gözükmüyor.. uğraşmaya değmez gibi..
(03-07-2012 11:25 AM)unique Yazılan: [ -> ]yaklaşık 6 aylık ilişkimi bitirmek zorunda kaldım.. aşağıda synastri haritamız var. sizce yeniden başlayabilir miyiz? bu ilşki için şans tanımalı mıyım?

Güneş venüs, venüs mars kavuşumlar var. Güneş - chiron karesi de var bu ilişkide yara alma söz konusu olabilir. Ben başlayabilir diyorum çünkü venüs mars kavuşum çekim oldugunu gösteriyor. Plutolarınızı açıları biraz ortalığı karıştırmış gibime geliyor.
(03-07-2012 08:18 PM)Messa Yazılan: [ -> ]

Güneş venüs, venüs mars kavuşumlar var. Güneş - chiron karesi de var bu ilişkide yara alma söz konusu olabilir. Ben başlayabilir diyorum çünkü venüs mars kavuşum çekim oldugunu gösteriyor. Plutolarınızı açıları biraz ortalığı karıştırmış gibime geliyor.

satürn konumunu da eklersek, haritanız olumlu mesela onun 7.evine ay'ınız düşmüş. şans vermek konusunda haritaya bakmayın derim ama etraflıca düşünün bu durumdan bağımsız olarak. utangaç
(03-07-2012 09:37 PM)Tuğçe Yazılan: [ -> ]

satürn konumunu da eklersek, haritanız olumlu mesela onun 7.evine ay'ınız düşmüş. şans vermek konusunda haritaya bakmayın derim ama etraflıca düşünün bu durumdan bağımsız olarak. utangaç

Benim venüs -satürn kavuşumum onun güneş venüs kavuşumuyla birleşiyor ikizler burcunda stelyum oluşuyor. onun satürnü benim venüsüme 60 lık ve onun satürnü ve kuzey düğümü 7. evime düşüyor...
onun plutosu benim venüsüme kare, benim ayım onun plutosuna kare..
onun uranüsü venüsümle kare (6 orb)
benim chironum onun venüsüne 120
onun kuzey düğümü benim venüsüme 60
Ayrıca nette hiç birbilgi bulamadığım bir konu var.. onun güneş-merkür-venüs-mars stelyumu ikizlerde ve merkürü 1 derece yengeçte retro.. Benim Güneşim 9 derece yengeçte (burda önemli bir bağlantı olduğunu düşünüyorum ama nette bilgi bulamıyorum ayrıca onun 12. evi yengeçte)
(03-08-2012 03:53 PM)unique Yazılan: [ -> ]
(03-07-2012 09:37 PM)Tuğçe Yazılan: [ -> ]

Benim venüs -satürn kavuşumum onun güneş venüs kavuşumuyla birleşiyor ikizler burcunda stelyum oluşuyor. onun satürnü benim venüsüme 60 lık ve onun satürnü ve kuzey düğümü 7. evime düşüyor...
onun plutosu benim venüsüme kare, benim ayım onun plutosuna kare..
onun uranüsü venüsümle kare (6 orb)
benim chironum onun venüsüne 120
onun kuzey düğümü benim venüsüme 60
Ayrıca nette hiç birbilgi bulamadığım bir konu var.. onun güneş-merkür-venüs-mars stelyumu ikizlerde ve merkürü 1 derece yengeçte retro.. Benim Güneşim 9 derece yengeçte (burda önemli bir bağlantı olduğunu düşünüyorum ama nette bilgi bulamıyorum ayrıca onun 12. evi yengeçte)

bu tarz yorumlar yaparken natal haritayı yorumlardım ben daha önce bahsettiğiniz kişinin ikizlerde stelyumu var , ikizler burcu genlede sıkılgandır fakat ilişkinizde yani sinastrinizde yoğun satürn vurgusu var sorumluluk ve kısıtlamalar geliyor akla ayrıca ilişkininde uzun soluklu olabiliceği ihtimali, ve tarafların birbirine sadık olabilicekleri. lakin natal haritalar çok önemlidir onun ikizler stelyumu arada bir nefes almak isteyebilir aynı sekilde seninde haritanda vurgusu olan durum neyse o da öyle.

onun dısında merkür retro bölümüne basabilirsin forumumuzda var. sinastride güneş- merkür kavusumları iyi bir iletişimi vurgular, taraflar fikir birliği yasarlar birçok konuda. ay-pluton venüs-pluton kareleri ise duygularınız konusunda bastırılmayı akla getiriyor, daha acık olmakta fayda olabilir. sevgiler.
sinastrik güneş
[/font]

Diğer insanın Güneş'i sizin 1. evinizde: Güçlü bir etkileşimdir çünkü Güneş'in sahibi isteyerek veya istemeyerek yükselen burcun sahibinin toplumsal rolünü açığa çıkartır. Hırslar ve amaçlar genellikle aynıdır bu yüzden uyum vardır fakat bu hırs ve ego zaman zaman rekabeti de gündeme getirir. Yükselen burç sahibi için daha önemli bir ilişkidir. Kendisinde eksik yada fazla ne varsa bunların farkına varır. Güneş sahibi için ise yükselen sahibinin toplumsal rolü önem taşır.

Diğer insanın Güneş'i sizin 2. evinizde: 2. evin sahibi, Güneş'in sahibi vasıtasıyla değer yargılarını ve sahip olduklarını farkederek geliştirebilir. Güneş sahibi için yükselen sahibinin maddi-manevi değerleri önem taşır ve 2. ev sahibi için Güneş'in sahibi güven vericidir. İş ortaklıkları için olumlu bir pozisyondur. 2. ev sahibi değer yargılarını ve güvenilirliğini oldukça iyi geliştirmiş ve ahlaki konuda çok sağlam olmalıdır.

Diğer insanın Güneş'i sizin 3. evinizde: Fikirsel ve zihinsel bir birlikteliktir. İki kişi de birbirlerinin fikirleri konusunda duyarlıdır ve uyumludur. Birbirlerinden çok fazla şey öğrenebilirler, özellikle Güneş burcunun öğreteceği çok şeyi vardır. Genellikle yakın akraba ilişkileri ve yakın çevrelerde görülür.

Diğer insanın Güneş'i sizin 4. evinizde: Bu konum derin bir duygusal etkileşim sağlar. Güneş'in sahibi 4. ev sahibinin çoğu zaman içini okuyabilir ve 4. ev sahibi Güneş sahibi vasıtasıyla gizli ve derinde kalmış duygularının farkına varabilir.

Diğer insanın Güneş'i sizin 5. evinizde: Eğlenceli bir pozisyondur. Güneş sahibi 5. ev sahibinin eğlenmesini ve aktivitelerde zevk almasını sağlarken 5. ev sahibi de Güneş kişisinin getirdiği açılımlardan mutluluk duyar.

Diğer insanın Güneş'i sizin 6. evinizde: Sosyal yaşama dair işlevselliği olan bir ilişkidir. Kişiler birbirlerine duygusal açıdan bağlı olmasalar da toplumsal sorumluluklar ve mesleki anlamda paylaşımlarda bulunan insanların haritalarında çokca görülür. Bu konuma düşen Güneş 6. ev sahibinin uyumsuzluklarını, sorumluluklarını ve problemlerini aydınlatarak 6. ev sahibinin farkındalığını arttırır. Hasta - doktor ilişkisi için de çok olumlu bir pozisyondur. 6. ev sahibi sorumluluklarının farkında olmalıdır. Yoksa problem yaratan evlerdendir.

Diğer insanın Güneş'i sizin 7. evinizde: Karşılıklı ilişkilerdeki en önemli konumdur. İş yada aşk ilişkisi olsun buraya düşen Güneş ilişkinin önemli (iyi veya kötü) olduğunu gösterir. Bir haritada buraki Güneş'in konumuna ve kurduğu açılara bakarak ilişkinin cinsi belirlenir. (Evlilik, dostluk (arkadaş 11dir dostluk 7), rakipler, iş ilişkisi, düşmanlık vb.) Psikolojik açıdan ise buraya düşen Güneş, 7. ev sahibinin dikkatini ve ilgisini daha ilk baştan üzerinde toplar. Güneş sahibi ise 7. ev sahibinin davranışlarından (iyi veya kötü) çok fazla etkilenir.

Diğer insanın Güneş'i sizin 8. evinizde: Ezoterizme, cinselliğe veya ticari ilişkilere dayalı bir birliktelik için uyumludur. Cinsellik öğesinin, ortak malvarlıklarının, kıskançlığın ve fazla içiçe geçmenin vurgusu yüzünden evliliklerde fazlasıyla görülen bir pozsiyondur. Güneş sahibi 8. evin sahibinin saklı sırlarını ve çoğunlukla isteyerek veya istemeyerek kötücül yönlerini ortaya çıkartma eğilimindedir. Güneş sahibi genellikle 8. ev kişisi için şüphe uyandırıcıdır. 8. ev sahibi için daha önemli bir ilişkidir. Bu ilişkide Güneş sahibi her zaman daha güçlü olacaktır. 8. ev sahibi kişinin Güneş kişisinden kopması zordur. (Aşktan değil genellikle ulaşamamaktan kaynaklanır.) Dışarıdan bakıldığında ilişki başkalarına, ya çok gizemli gelir yada güç kazanma veya cinsellik ilişkisi gibi gelir. Bazı durumlarda ilişki büyük düşmanlığa dönüşür.

Diğer insanın Güneş'i sizin 9. evinizde: Dünya ve felsefi görüşü aynı olan sosyal toplulukların birebir ilişkilerinde çok görülen bir pozisyondur. (Aynı derneğe üye olanlar gibi) Güneş sahibi 9. ev kişisi için eğiticidir. Güneş'in sahibi bu ilişkide çok aktiftir ve 9. ev kişisinin sürekli algısını uyandırır. Öğretmen-öğrenci ilişkileri, kültürel ilişkiler açısından çok uyumlu bir konumdur. 9. evin yasal konularla ve sosyal törenlerle ilgisi de olduğundan ve benefik sayıldığından evliliklerde ve mesleki ortaklıklarda çok görülen bir pozisyondur ve eskiler şans getirdiğine inanırdı. Bazen bir yabancıyla evlenen kadın haritalarında da bu konum görülür.

Diğer insanın Güneş'i sizin 10. evinizde: Kariyer, sosyal statü ve imaj açısından iki tarafa da şans getiren bir konumdur. İki tarafta birlikte yükselir. Güneş sahibi bu ilişkide genellikle asıl patrondur. Çalışan-patron, imajmaker-siyasetçi, ünlü ilişkileri için çok olumlu bir konumdur.

Diğer insanın Güneş'i sizin 11. evinizde: Geçici ilişkilerin pozisyonudur. Sıklıkla aynı sosyal ortama sahip arkadaşlıklarda görülür. Bazen de derine inmeyen flörtlerde belirir. Grup çalışmalarında, sosyal aktivitelerde, toplum yararına olan bilimsel uygulamalarda olumlu bir konum sayılmasına rağmen uzun süren arkadaşlık ilişkileri ve birebir arkadaşlıklar için nedense zarar verici olduğu çok fazla gözlemlenmiştir. (Doğal evi Kova'nın sembolizminden kaynaklı olduğunu ifade eden görüşler mevcut) Bu pozisyona sahip kişilerin birebir uzun vakitler geçirmesindense bir grup içinde hedefler belirleyerek çalışmaları gerekir.

Diğer insanın Güneş'i sizin 12. evinizde: Gizli bir ilişkiyi sıklıkla gösterir. Örneğin evli biriyle olan bir birliktelik. Bu evdeki Güneş talihsiz olarak nitelendirilir ve tehlikeli görülebilir. Şantaj, tehdit veya gizli kapaklı işlerle uğraşan kişisel kontaktlarla da alakalıdır. Bu evdeki Güneş çok dikkatli incelenmelidir ve 12. evin sahibi buradaki konumun yaratabileceği zararlar konusunda yaşamı boyunca farkındalık kazanmalı ve buna göre davranmalıdır. Bazı durumlarda kadersel bir tema vardır. Şanssızlıklar ve enteresan olaylar, tesadüflerle kişiler biraraya gelir ve benzer olayları yaşarlar. Oldukça gizemli ve ayrıntılı incelenmesi gereken bir durumdur. (Kollektif bilinçaltının etkileşimine dayalı olabilir.)
astro türkiyeden alıntıdır.

[font=tahoma]
rica etsem bana da yardımcı olabilirmisiniz?erkek arkadasımla 2 ay önce ayrıldık,4senelik ilişkimiz bitti.umut varmıdır acaba?mavi ben,kırmızı o oluor.

http://e1204.hizliresim.com/w/6/4495n.gif
(01-01-2012 04:35 PM)ayşe kara Yazılan: [ -> ]yaşayacağım şehrin haritasındaki satürn benim yükselendeki jupiterimle kavuşumda. bu kavuşum sorun yaratırmı yoksa bana disiplinimi öğretir.çünkü kovadaki jupiter pek normal olmuyogülücük

disiplini öğretirmiş hayat çok renksiz vehiçbiryerde olmayacağı kadar ısıtlanmış ama güvende hissedersiniz. mişgülücük
Referans Adresler