Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Sinastri - Uyum Analizleri
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Arkadaşlar selam;

Sinastride karşı tarafın haritasının herhangi bir evinde oluşturduğunuz stelyum ne anlama gelir?Örneğin bu stelyum 5. evdeyse ve akrep burcundaysa ?

Sevgiler...........
(01-21-2011 02:39 PM)panel Yazılan: [ -> ]Arkadaşlar selam;

Sinastride karşı tarafın haritasının herhangi bir evinde oluşturduğunuz stelyum ne anlama gelir?Örneğin bu stelyum 5. evdeyse ve akrep burcundaysa ?

Sevgiler...........

hangi gezegenlerin onun 5. evine düşüyor?
(01-21-2011 08:55 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan: [ -> ]

Sevgiler...........

onun Venüs'ü,Merkür'ü ve pluto'su 5. evime,Mars'ı 8. evime,Güneş'i 4. evimin sonuna düşüyor.
(01-21-2011 09:16 PM)panel Yazılan: [ -> ]

Sevgiler...........

onun Venüs'ü,Merkür'ü ve pluto'su 5. evime,Mars'ı 8. evime,Güneş'i 4. evimin sonuna düşüyor.

ortak zevkler, birlikteyken zamandan keyf alma, fikir alış verişleri, konuşmaktan sıkılmama ve tabi ki cinsel hevesler. ama bu durum kavgalarla ve güç savaşlarıyla süslenebilir özellikle ev sahibinin diğer kişinin etkisi altında kaldığını düşünüyorum. güçlü kişiliğiyle seni sürükleyebilir. kıskançlığın , özellikle hangi taraftan olduğunu bilmiyorum. sen daha kıskanç olabilirsin.

onunla daha ciddi düşünür müsün? yuva kurmak gibi? gittiği yere kadar değil de hep onunla yaşamak istiyormuş gibi?
(01-21-2011 09:24 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan: [ -> ]
(01-21-2011 09:16 PM)panel Yazılan: [ -> ]

Sevgiler...........

ortak zevkler, birlikteyken zamandan keyf alma, fikir alış verişleri, konuşmaktan sıkılmama ve tabi ki cinsel hevesler. ama bu durum kavgalarla ve güç savaşlarıyla süslenebilir özellikle ev sahibinin diğer kişinin etkisi altında kaldığını düşünüyorum. güçlü kişiliğiyle seni sürükleyebilir. kıskançlığın , özellikle hangi taraftan olduğunu bilmiyorum. sen daha kıskanç olabilirsin.

onunla daha ciddi düşünür müsün? yuva kurmak gibi? gittiği yere kadar değil de hep onunla yaşamak istiyormuş gibi?

evet hep onla olmak isterim.love at first sight(ilk görüşte aşk) derler ya benim ki o hesap :)Ama onun doğum saatini bilmediğim için onu nasıl etkileidğimi bilemiyorum ...
bence genelde iyi etkiliyorsundur. gülücük sebebini sorma. tamamen hissel bir şey gülücük
yarıncım bende istiyorum, hissel bir yorum..

5.evi terazisine düşen, merkür venüs mars plutomla, -onun plutosuylada kavuşum halinde- onu nasıl etkiliyorum ?
(01-21-2011 09:40 PM)eylülmavi Yazılan: [ -> ]yarıncım bende istiyorum, hissel bir yorum..

5.evi terazisine düşen, merkür venüs mars plutomla, -onun plutosuylada kavuşum halinde- onu nasıl etkiliyorum ?

senin bu kavuşumun onun 5. evine düşüyor değil mi? siz bunları placidusa göre mi belirliyorsunuz?

ikinci sorum da senin o stelyumun içinde uranüs de var değil miİ?
whole sings e görede placidusa görede; merkür, venüs, mars, plutom onun 5.evine düşüyor. bu evde ayrıca onun plutosu ve kuzeyaydüğümü var..

placidusda fazlalık olarak onun uranüsü benim uranüsüm ve kuzayaydüğümüm var 5. evde..
(01-21-2011 09:49 PM)eylülmavi Yazılan: [ -> ]whole sings e görede placidusa görede; merkür, venüs, mars, plutom onun 5.evine düşüyor. bu evde ayrıca onun plutosu ve kuzeyaydüğümü var..

placidusda fazlalık olarak onun uranüsü benim uranüsüm ve kuzayaydüğümüm var 5. evde..

ne güzel gülücük neredeyse panelin kombinasyonlarıyla aynı. o zaman o cümleler aşağı yukarı senin için de geçerli. ama panelle seni kıyaslayınca nedense seni biraz daha verici olarak görüyorum. (panel kızmasın gülücük)
tecrübelerime dayanarak şunu söylüyorum ki pluto açıları varsa iki kişinin haritasında. dşarıdan bakıldığında pluto sahibi daha avantajlı görünüyor sanki. güç, ondaymış gibi. o, sürüklüyormuş gibi. ama bu, şöyle bir durum da yaratır çoğu zaman. güçlü insanlar, hep sevilmek ister. ve kendilerini sevenelere ihtiyaç duydukları için onları bırakamazlar. yine ona dönerler. venüs sahibi, kafasında bitrmek istedi mi bunu yapar ama plutonun bunu yapması biraz zordur.

uranüsünün onun 5. evine düşmesi sürpriz ya da küçük çapta soğumalar yapar mı bilmem gülücük biz onu güzel sürprizlere ve tanınan özgürlüklere yoralım gülücük

ben (bilgim kadarıyla) önce açılara bakıyorum ve burçlara bakıyorum. bana onlar daha netmiş gibi geliyor. uranüsleriniz ve plutolarınız, aynı yaş dönemlerinizdeyse zaten aynı olur.

yine tekrarlayayaım. yaptığım hiçbir yorumu, yüksek mertebedeki astroloji bilgim sayesinde yapmıyorum. tanıdıklarımı haritalarını hislerimle sentezzlerim gülücük
Referans Adresler