Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Sinastri - Uyum Analizleri
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
farklı farklı burçlu insanları severim.bana hangi burcu en çok seviyosun dediğinizde iyice bi düşünmem lazımdırgülücük
ama yinede kendime çektiğim birtek burç var: akrep
akrepleri sevmeme rağmen diğer kişiliklerden pek de ayrı tutmam.ayrıca çok asosyal biriyim çok çeşitli sebeplerden ötürü.ama kendime yakın bulduğum ne kadar insan varsa hepsinde bi plüto ve akrep etkisi var
size bunu sormak istiyorum akreple bi alakam olmamasına rağmen neden tek dostlarım hep plütonik
4. ev aile ve kardeşlerle ilgiliyse oradaki plütodan kaynaklanabilirmi?
ay balığımında etkisidir derdimde yinede çok zayıf bi ayım ve zayıf su vurgum var
çözemedim...

aeon

ortaklıklar için 7.eve bakılır.

ben akrep pluto vurgusu görmedim
(02-20-2011 02:22 AM)büşra Yazılan: [ -> ]farklı farklı burçlu insanları severim.bana hangi burcu en çok seviyosun dediğinizde iyice bi düşünmem lazımdırgülücük
ama yinede kendime çektiğim birtek burç var: akrep
akrepleri sevmeme rağmen diğer kişiliklerden pek de ayrı tutmam.ayrıca çok asosyal biriyim çok çeşitli sebeplerden ötürü.ama kendime yakın bulduğum ne kadar insan varsa hepsinde bi plüto ve akrep etkisi var
size bunu sormak istiyorum akreple bi alakam olmamasına rağmen neden tek dostlarım hep plütonik
4. ev aile ve kardeşlerle ilgiliyse oradaki plütodan kaynaklanabilirmi?
ay balığımında etkisidir derdimde yinede çok zayıf bi ayım ve zayıf su vurgum var
çözemedim...

detaylı bakmadım ama sorunun yanıtı transit plütonun 5.evinden geçiyor olmasıyla alakalı olabilir.
İki kişinin sinastrisinde
kadının venüsü, erkeğin güneşi ve merkürüyle kavşumda,
kadının marsı erkeğin satürn ü ile kavuşumda
erkeğin venüsü, kadının [b]Asc[/b] ile kavuşumda
erkeğin neptünü, kadının Ayı ile kavuşumda
Kadının 7. evinin burcu, erkeğin 12. evin burcu. Bu açıların genel yorumu ne olabilir?

aeon

(02-20-2011 02:57 AM)Messa Yazılan: [ -> ]İki kişinin sinastrisinde
1-kadının venüsü, erkeğin güneşi ve merkürüyle kavşumda,
2-kadının marsı erkeğin satürn ü ile kavuşumda
3-erkeğin venüsü, kadının [b]Asc[/b] ile kavuşumda
4-erkeğin neptünü, kadının Ayı ile kavuşumda
5-Kadının 7. evinin burcu, erkeğin 12. evin burcu. Bu açıların genel yorumu ne olabilir?
1- venüs ilişkiyi yumuşatır ortak zevkler verir. kişilik ve ben dediğimiz güneş ve merkür etkilenir. merkür sahibi tatlı dilli konuşmaya başlayabilir. hoşsohbetleşebilir.güzel bir konum.venüs sahibi merkür sahibinin kardeşleri ve yakın çevresiyle iyi anlaşabilir.

2 numeroda anlatılanda erkek kadının hareketlerini , fevriliğini kısıtlayabilir.erkek , öyle davranma sinirlenme gibib bir otorite olabilir. mars fonksiyonları üzerinde kontrol edilmeye çalışılabilir.bu da marsın hoşuna gitmez.yapısı fevri ve cüretkardır.
3 numara da kadın süslnip püslenmeye başlayabilir. güzel görünmek isteyebilir.etkilenene asc sahibi olur.
4-neptün ay açılasında ay sahibi neptün sahibi tarafından çabuk duygulandırılabiliyor.
ay sahibi çok manevi ve iyi titreyerek sevebilir olumsuz olarak neptün sahibi tarafından duygusal karmaşa ve kandırılma yaşayabilir.
5 numarayı anlamadım tam.biri açık düşmanlar ve ortaklıklar evi diğeri gizli düşmanlar evi ama sinastride gezegen konumları daha çok incelenir.
sevgili ebru;

bir kadın için mars aşık olabileceği erkek tipini,güneş'te eş,babayı temsi eder senin haritanda ikisi de aslanda merkürle de kavuşumları var yani eşin olabilecek kişi kendine güvenen,yaptıklarıyla ön planda olamyı seven aşk'a,eğlenceye düşkün,abatılı yaşamayı seven biri olmalı yani tipik aslan özelliklerini baz alabiliriz öyle çekingen,durgun birilerinin ilgini çekeceğini sanmıyorum

arkadaşına baktığımda akrep güneş merkürü var sivri dilli olmalı gülücük akrep olması sebebiyle +5.evde bu yerleşimleri zaten sıradan biri olamaz aşk onun için çok önemlidir,tutkuyu sever ama eş profiline gelirsek venüs ve ay'ı başakta yani olası eşi biraz daha kendi halinde,okumayı,araştrmayı seven,ince düşünceli,fedakar ona yardımcı olması gereken ve güven veren biri olmalı.marsı da başaktaymış dolayısıyla akrep özelliklerini pek gösterdiğini sanmıyorum,akrep için sevdikleri çok öenmlidir ve tabi ki güven o da güvendiği insanlara bu yönünü gösteriyor olmalı

sinastriye gelirsek venüs asc kavuşumuz var,birbirnizi ilk görüşte sevmiş olmalısınız ayrıca zaten dsc karşıtı bir açı olsada venüsün bağlantıları güzeldir ayrıca bu açı venüs-mars kavuşumu etkisi yaratır ki haritanızda venüs mars yarı kareniz ve quintileniz var yani çok etkili olmazlardı bu kavuşum olmasaydı onun dışında 7.ev yerleşimleriniz var onun venüsü,marsı,ve ay'ı senin 7.evinde mars tabi 7.evde iyi değil ama venüs ve ay'da olduğu için çok fazla kötücül etkisi olacağını sanmıyorum belki küçük şeyleri biraz büyütme özelliği olabilir(başak etkisi)
yine güzel etkileşimlerden biri onun güneşi-merkürü ve satürnü senin 8.evinde ve senin venüsüne üçgen,bence ilişkinin sexüel yönü kuvvetli olabilir,birbirlerinize çekici geliyorsunuzdur onun güneş-satürn kavusumunu venüsünle rahatlatıyorsun yani senin yanında rahatlıyor olmalı.

olumsuz sayabileceğimiz güneş-güneş kareniz var yani aslan-akrep yönetce savası yasanıyor olabilir o nedenle ilişkiyi kimin yönlendirdiğinden çok beraberliğinize ve başka şeylere yönelirseniz aşılabilir.evlilik var mı demişsin jüpiter bu yıl boğaya geçecek ve senin ay'ınla kavuşum yapacak ve tabi sinastrideki 7.ev yerleşiminize üçgen yapacak bence evlilik olası ama 2 sene sonra gerçekleşecek güneş-güneş karenizi tetikleyecek satürn kavusumuna dikkat özellikle erkek arkadasın acısından

sevgiler..
tuğçeee bu işi kesinlikleee süper yapısounnn emeğine sağlıkkkk..tekrar teşekkür ederimmm..ben bir yerde mars satürn karesinin çok kötü olduğunu okumuştum o yüzden telaşa kapıldımm sanada sorma gereği duydum astrolojiye yeni başladığım için...şu anda onunla ayrıyız ve uranüs karemiz var birde onunlaa tr uranüz bunu tetiklediği için biz ocak ayında ipleri kopardıkk..gerisi Allaha kalmış :( 7.evde benim başak var ve yalnışsam düzelt lütfen gezegnler birbirine açı yaptığı için ve benimde başakda gezegnim olmadığı için tr jüpiterin boğaya geçtiği dönemde açı yapmıycağını düşündürttüler ama dispozitöer gezeni merkür aslnda olduğu için kare açı oluyomuş kafam çok karıştıı..birde bişey daha sinastri haritamızdaki onun venüsü ay marsı ile olan benim uranüs karem kopmalara neden olurmuşşş :( ama sen harfi harfine mükemmel bir yorumla anlatmışsın ve kesinlikle hepsi doğruu kendini benim yanımda çok rahat hisseder..sivri dili var ama dediğin gbi başak özellikleride yoğunn..tekrar teşekkür ederim yardımların içinn...birde ben günay aydüğümü güneş kavuşumumuz olduğu için onu hep karmik eşim olarak düşünüyorumm..eninde sonunda onunla evlenceğimi hissediorum ne kadar ayrıda olsakk..gülücük
(02-27-2011 04:47 PM)ebru29 Yazılan: [ -> ]tuğçeee bu işi kesinlikleee süper yapısounnn emeğine sağlıkkkk..tekrar teşekkür ederimmm..ben bir yerde mars satürn karesinin çok kötü olduğunu okumuştum o yüzden telaşa kapıldımm sanada sorma gereği duydum astrolojiye yeni başladığım için...şu anda onunla ayrıyız ve uranüs karemiz var birde onunlaa tr uranüz bunu tetiklediği için biz ocak ayında ipleri kopardıkk..gerisi Allaha kalmış :( 7.evde benim başak var ve yalnışsam düzelt lütfen gezegnler birbirine açı yaptığı için ve benimde başakda gezegnim olmadığı için tr jüpiterin boğaya geçtiği dönemde açı yapmıycağını düşündürttüler ama dispozitöer gezeni merkür aslnda olduğu için kare açı oluyomuş kafam çok karıştıı..birde bişey daha sinastri haritamızdaki onun venüsü ay marsı ile olan benim uranüs karem kopmalara neden olurmuşşş :( ama sen harfi harfine mükemmel bir yorumla anlatmışsın ve kesinlikle hepsi doğruu kendini benim yanımda çok rahat hisseder..sivri dili var ama dediğin gbi başak özellikleride yoğunn..tekrar teşekkür ederim yardımların içinn...birde ben günay aydüğümü güneş kavuşumumuz olduğu için onu hep karmik eşim olarak düşünüyorumm..eninde sonunda onunla evlenceğimi hissediorum ne kadar ayrıda olsakk..gülücük

tesekkür ederim utangaç

jüpiter koç dönemi bitecek boğanın dönemi başlayacak senin ay'da boğa burcunda olduğu için güzel gelişmeler olacak diye düşünüyorum çünkü sinastrinizde ki 7.ev vurgunuza üçgen açısı olacak barışma olabilir olmasa bile seni yeni bir dönemin beklediği açık hem jüpiter-ay kavuşumun hemde aslan burcundaki gezegenlerine transit uranüsün 120 lik açısı hayatını hareketlendirecektir..sevgiler çiçek
çok öpüorumm seni ilginden ve alakandan dolayıı..umarım hayatta dilediğin umut ettiğin birçok şey gerçekleşir..bendende sana sevgiler saygılar :)hayatın sana tüm güzellikleri vermesi dileğimleee Allaha emanet ol gülücükçünkü beni çok mutlu ettin...
Sinastri harita

Sinastri haritamız. umarım doğru eklemişimdir.
Referans Adresler