Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Sinastri - Uyum Analizleri
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın

Presence

valla siparişimize göre gelmiyor ama zevkimize göre seçiyoruz gülücük
seçebiliyoruz yani en azından.

mesela sana şu özelliklerde biri uyabilir.

venüs kova, güneş oğlak/balık, mars akrep, yükselen koç :D

bana da yükselen ikizler/boğa, güneş ikizler, mars oğlak, venüs ikizler/boğa/yengeç uyabilir :D

Presence

gülücük

Presence

hadi sen de benim için tahminde bulun utangaç

Presence

...
(01-30-2013 05:04 PM)Presence Yazılan: [ -> ]6. ev; gündelik hayat ve rutin eylemler, yaşamın fiziksel boyutu anlamlarına da geliyordu yanlış hatırlamıyorsam.

örneğin; 6. evimizde güneşi olan biri; bizim fiziksel sağlığımızı bizim önemsediğimizden daha fazla önemseyebilir. bizim sağlıklı olmamız için bir çok etkinliğimizi düzenlemek isteyebilir.

veya 6. evimizi neptünüyle uyaran birisi; bize zararlı gelebilecek, bizim yaşam düzenimize uymayan, alıştığımız gerçeklerden uzaklaştıran yeni alışkanlıklar kazandırmaya çalışabilir.
Teşekkür ederim.

Presence

yks boğa, güneşi başak 5. evinde.
venüsü 4. evde ayımla kavuşabilir evet ayım çok pc kaldı :D
mars ve jupiter de yengeç olabilir :D (mars balık da olabilir tabi)

venüs-plüto karesi 4. ev ile 7. ev arasında oluşsun aynen verygood

ayı ne olabilir?

Presence

olabilir evet :D

11. veya 12. evime denk geliyor, 11. evdeki ay; arkadaşça bir ilişki olarak ele alınıyor değil mi? 11. ev sahibine insancıl, yenilikçi fikirler sunabilir. 11. ev sahibinin her anlamda özgürlüğünü talep eden bir yaklaşımı olabilir sanırım.

ama alışkanlıklarımla da çatışabilir :D

Presence

herkes için hayırlısı diyelim o zaman :D sağol laja çiçek

Presence

Laja sinastri de güneş-satürn kare açısı beni çok ciddi gösterecektir :( uyumlu bir açı olaydı keşke.

ama şöyle bir durum da var; diyelim güneş 5 derece başak olsun.

benim venüs-neptün-güneş ile 120 derecelik bir açısı olacak.
mars-plüto ile 60 derecelik bir açısı olacak.

tek satürn ile kare açı yapacak.

nasıl yorumlardın bu karmaşayı?

sonuçta benim venüs-mars orta noktam satürn'e denk geliyor.

ve bu orta nokta karşı tarafın güneşiyle kare açı oluşturabilir.

ama aslandaki venüsle satürn arasında uyumlu bir açı da oluşabilir. (derecesine göre)

veya tabiki derecesine göre merkürümle venüsü arasında 120'lik bir açı oluşabilir.

sanırım o kişi benim biraz daha ona karşı ilgili olmamı, duygularımı göstermemi, daha çok akışa kapılmamı talep edecektir; beni soğuk, duygularıyla temas kuramayan biri olarak algılayabilir...

sen ne düşünürsün?

Presence

peki ne düşünürsün? gülücük
Referans Adresler