Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Sinastri - Uyum Analizleri
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
(01-21-2011 10:01 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan: [ -> ]
(01-21-2011 09:49 PM)eylülmavi Yazılan: [ -> ]whole sings e görede placidusa görede; merkür, venüs, mars, plutom onun 5.evine düşüyor. bu evde ayrıca onun plutosu ve kuzeyaydüğümü var..

placidusda fazlalık olarak onun uranüsü benim uranüsüm ve kuzayaydüğümüm var 5. evde..

ne güzel gülücük neredeyse panelin kombinasyonlarıyla aynı. o zaman o cümleler aşağı yukarı senin için de geçerli. ama panelle seni kıyaslayınca nedense seni biraz daha verici olarak görüyorum. (panel kızmasın gülücük)
tecrübelerime dayanarak şunu söylüyorum ki pluto açıları varsa iki kişinin haritasında. dşarıdan bakıldığında pluto sahibi daha avantajlı görünüyor sanki. güç, ondaymış gibi. o, sürüklüyormuş gibi. ama bu, şöyle bir durum da yaratır çoğu zaman. güçlü insanlar, hep sevilmek ister. ve kendilerini sevenelere ihtiyaç duydukları için onları bırakamazlar. yine ona dönerler. venüs sahibi, kafasında bitrmek istedi mi bunu yapar ama plutonun bunu yapması biraz zordur.

uranüsünün onun 5. evine düşmesi sürpriz ya da küçük çapta soğumalar yapar mı bilmem gülücük biz onu güzel sürprizlere ve tanınan özgürlüklere yoralım gülücük

ben (bilgim kadarıyla) önce açılara bakıyorum ve burçlara bakıyorum. bana onlar daha netmiş gibi geliyor. uranüsleriniz ve plutolarınız, aynı yaş dönemlerinizdeyse zaten aynı olur.

yine tekrarlayayaım. yaptığım hiçbir yorumu, yüksek mertebedeki astroloji bilgim sayesinde yapmıyorum. tanıdıklarımı haritalarını hislerimle sentezzlerim gülücük

teşekkürler canımçiçek

öncelikle şu lputo benzetmesine bayıldım, cidden cümlen çok etkiledi beni..

ve uranüs evet, süpriz soğumalar bu da harika bir tesbit..gülücük
Daily, güneşi aslan, ayı ikizler olan taraf eşindi değil mi? Bir tanıdığımın haritası onunkine benziyor. Gezegenlerin düştüğü burçların alakası yok (onunki toprak ve su ağırlıklıydı) ama açıları aynı o tanıdığım arkadaşımla.

Eşin lider biri olmalı. Tanıdığım tüm aslanlar öyle valla gülücük üstelik marsla kavuşumda. Hareketli, zamanını boşa geçirmeyen biri, sporu seven, tuttuğunu koparan, öyle kolay beğenmeyen biri olmalı eşin. İlişkilerinde kontrol etmeyi seven taraftır. onun özgürlüğüne diğer erkekler kadar düşkün olduğunu da düşünmüyorum. en azından sana sıkıntı çektircek kadar. yani ay ikizlerinin dışında (belki çabuk sıkılmıştır diğer kadınlardan) bir vurgu göremedim.
Ama açıları bana o arkadaşımı düşündürüyor. Özellikle ay, Merkür ve Neptün açıları. Bu da bence kişiliği değiştiriyor. Bir kadına bağlılık verir bu açılar. Romantiklik, şiir yazma, dağınık düşünme, kimsenin aklına gelmeyen şeyleri düşünme, hayal dünyası genişliği, felsefe vs… içkiye eğilim… beğendiğim tüm şairlerde var onun açıları

Fantastik filmler, edebi zevk, Orhan pamuk kitapları falan dil çýkarma

Bu yüzden o mu seni çekip çeviriyor yoksa sen mi daha dominantsın çıkamadım işin içinden. gidip geliyorum valla. Onun ayı ikizler. Duygusal olmaması lazım normalde. Ayı, fena açılar yapmış natalinde. Üstelik senin marsınla kavuşmuş ve neptününle karşıt. Onun çok mu gözünü boyuyorsun ne gülücük kad sı ile senin Venüs de kare

Ama senin nataline baktım. Neptün karelerin var. Normalde birine çok çabuk inanan biri olman lazım. Sen mi kolay kandırılırsın sen mi onun gözünü boyarsın bunun cevabını ver bana :)ne karışık bir haritadır bu yahu? Çok inişli çıkışlı geldi bana. Ve buradaki iniş-çıkışlar, tek taraftan saklanmıyor sanki.

Biraz daha ayık kafayla bakmam gerek. Detayları o zman görebilirim. Ama bu kadar çok yönde ilişkiniz olması sizi birbirinizden vazgeçilmez kılmıştır herhalde

Metafizik şeylerle ilgili sık sık muhabbet ediyor musunuz? bence siz, ortaklaşa bir iş yapsaydınız (sanatla ilgili) mükemmel bir ikili olurdunuz verygood
bazı soruları gerçekten merak ettim. onları yanıtlarsan sevinirim gülücük
onun ayıyla senin venüs karen nasıl etkiliyr sizi? bu açı ay sahibne sevilmeme hissi verip vermediğini merak ediyorum
(01-22-2011 01:24 AM)bu şarkı yarınlara Yazılan: [ -> ]bazı soruları gerçekten merak ettim. onları yanıtlarsan sevinirim gülücük
onun ayıyla senin venüs karen nasıl etkiliyr sizi? bu açı ay sahibne sevilmeme hissi verip vermediğini merak ediyorum

alkis harikasın valla..
önce buradan başlayayım gülücük
18 yıllık mazimiz var, bir türlü tam anlamıyla inandıramadım onu sevdiğime ama ben bunu onun venüs pluto kavuşumuna bağlıyorum yanlış mıyım? çünkü koç etkimle fazlasıyla açık olduğumu düşünüyorum gülücük
(01-21-2011 10:01 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan: [ -> ]
(01-21-2011 09:49 PM)eylülmavi Yazılan: [ -> ]whole sings e görede placidusa görede; merkür, venüs, mars, plutom onun 5.evine düşüyor. bu evde ayrıca onun plutosu ve kuzeyaydüğümü var..

placidusda fazlalık olarak onun uranüsü benim uranüsüm ve kuzayaydüğümüm var 5. evde..

ne güzel gülücük neredeyse panelin kombinasyonlarıyla aynı. o zaman o cümleler aşağı yukarı senin için de geçerli. ama panelle seni kıyaslayınca nedense seni biraz daha verici olarak görüyorum. (panel kızmasın gülücük)
tecrübelerime dayanarak şunu söylüyorum ki pluto açıları varsa iki kişinin haritasında. dşarıdan bakıldığında pluto sahibi daha avantajlı görünüyor sanki. güç, ondaymış gibi. o, sürüklüyormuş gibi. ama bu, şöyle bir durum da yaratır çoğu zaman. güçlü insanlar, hep sevilmek ister. ve kendilerini sevenelere ihtiyaç duydukları için onları bırakamazlar. yine ona dönerler. venüs sahibi, kafasında bitrmek istedi mi bunu yapar ama plutonun bunu yapması biraz zordur.

uranüsünün onun 5. evine düşmesi sürpriz ya da küçük çapta soğumalar yapar mı bilmem gülücük biz onu güzel sürprizlere ve tanınan özgürlüklere yoralım gülücük

ben (bilgim kadarıyla) önce açılara bakıyorum ve burçlara bakıyorum. bana onlar daha netmiş gibi geliyor. uranüsleriniz ve plutolarınız, aynı yaş dönemlerinizdeyse zaten aynı olur.

yine tekrarlayayaım. yaptığım hiçbir yorumu, yüksek mertebedeki astroloji bilgim sayesinde yapmıyorum. tanıdıklarımı haritalarını hislerimle sentezzlerim gülücük

yorumların için çok teşekkürler bu şarkı yarınlara;

Sanırım partnerin hangi evinde stelyum oluşursa ki eylül mavinin kombinasyonuda benimkine çok yakın,o evle ilgili paylaşımların artacağı kesin.Akrep burcunda çok daha tutkulu ve tensel,terazide daha romantik olabileceğini düşünüyorum.

eylül mavi senin diğer açılarını merak ettim?etkilenme sende daha mı fazla?bir de 1,4 ve 7 ve 8. evleriniz etkileşiyor mu_?
(01-22-2011 01:34 AM)Daily Yazılan: [ -> ]
(01-22-2011 01:24 AM)bu şarkı yarınlara Yazılan: [ -> ]bazı soruları gerçekten merak ettim. onları yanıtlarsan sevinirim gülücük

alkis harikasın valla..
önce buradan başlayayım gülücük
18 yıllık mazimiz var, bir türlü tam anlamıyla inandıramadım onu sevdiğime ama ben bunu onun venüs pluto kavuşumuna bağlıyorum yanlış mıyım? çünkü koç etkimle fazlasıyla açık olduğumu düşünüyorum gülücük

gülücük teşekkür ederim.
bence etkenlerden bir tanesi odur. o etkinin şüphesini arttırmış. zaten pluto bir şeyin üstünde oldu mu huzursuz olur o kişi.. karşı tarafı mutlu edemediğini de düşünebilir.
rica ederim panel. zaten sizin o etkiler çok fena gülücük çok erotik gülücük detaya inmek istemedim gülücük
(01-22-2011 01:40 AM)bu şarkı yarınlara Yazılan: [ -> ]rica ederim panel. zaten sizin o etkiler çok fena gülücük çok erotik gülücük detaya inmek istemedim gülücük

hahhaa..ya canım resmen öyle gülücük romantik açılarımızda var ama büyük su üçgeni venüs-jüpiter-merkür arasında ve ay-venüs üçgeni var.

melis_bk

Bu şarkı yarınlara (kısaltsan mı ne:D)
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=q...433%2C1221
Ben de rica etsemgülücük
(01-22-2011 01:21 AM)bu şarkı yarınlara Yazılan: [ -> ]Daily, güneşi aslan, ayı ikizler olan taraf eşindi değil mi? Bir tanıdığımın haritası onunkine benziyor. Gezegenlerin düştüğü burçların alakası yok (onunki toprak ve su ağırlıklıydı) ama açıları aynı o tanıdığım arkadaşımla.

Eşin lider biri olmalı. Tanıdığım tüm aslanlar öyle valla üstelik marsla kavuşumda. Hareketli, zamanını boşa geçirmeyen biri, sporu seven, tuttuğunu koparan, öyle kolay beğenmeyen biri olmalı eşin. İlişkilerinde kontrol etmeyi seven taraftır. onun özgürlüğüne diğer erkekler kadar düşkün olduğunu da düşünmüyorum. en azından sana sıkıntı çektircek kadar. yani ay ikizlerinin dışında (belki çabuk sıkılmıştır diğer kadınlardan) bir vurgu göremedim.

lider doğuyorlar (= sporu sever tuttuğunu koparır ama yatmaya da bayılır daha koltukta otururken görmek nasip olmadı hep yatay vaziyette (= yükselen boğa (= hyr demokratik bir çiftiz :D yeterki ben çıkmayayım, gezmeyeyim oda gezmez.. tanıştığımız gibi arkadaşlık ilişkilerini terketti.. kadın erkek..
evet kontrol.... aşırı çok aşırı..

Ama açıları bana o arkadaşımı düşündürüyor. Özellikle ay, Merkür ve Neptün açıları. Bu da bence kişiliği değiştiriyor. Bir kadına bağlılık verir bu açılar. Romantiklik, şiir yazma, dağınık düşünme, kimsenin aklına gelmeyen şeyleri düşünme, hayal dünyası genişliği, felsefe vs… içkiye eğilim… beğendiğim tüm şairlerde var onun açıları
aynen içki hariç (haram diye düşünmese oda tamamdı (= )hepsi oturuyor romantiktir cömerttir süprizler yapar onore eder şımartır.. gerçekten değer bilir. bende onu değer bildiği için sevdim ya .-)arkadaşının açıları hangi evlerden görünüm yapıyor?

Fantastik filmler, edebi zevk, Orhan pamuk kitapları falan
kesinlikle
Bu yüzden o mu seni çekip çeviriyor yoksa sen mi daha dominantsın çıkamadım işin içinden. gidip geliyorum valla.
çok çok kıskanç çok düşündüm zamnın da ben mi sebep oluyorum diye ama yok ya... öyle böyle değil onun kadar kıskancını ne ben ne tanıdığım hiç kimse görmedi. gerçi son yıllarda yaşadıklarımızdan sonra ben biraz daha tavizsiz oda biraz daha tutuyor kendini
bunun dışında bir kuzu.. ama bunların dışında dominant taraf benim. komik oldu ama öyleyim :D
ah baştan yüz vermeseydim bu kadarına cesaret edemezdi ama bende küçüktüm kıskançlığı aşk sanıyordum

Onun ayı ikizler. Duygusal olmaması lazım normalde. Ayı, fena açılar yapmış natalinde. Üstelik senin marsınla kavuşmuş ve neptününle karşıt. Onun çok mu gözünü boyuyorsun ne kad sı ile senin Venüs de kare
çok duygusal hassas kırılgan ince düşünceli.. öyleymiş.. beni çok büyütüyor gözünde..
Ama senin nataline baktım. Neptün karelerin var. Normalde birine çok çabuk inanan biri olman lazım. Sen mi kolay kandırılırsın sen mi onun gözünü boyarsın bunun cevabını ver bana :)ne karışık bir haritadır bu yahu? Çok inişli çıkışlı geldi bana. Ve buradaki iniş-çıkışlar, tek taraftan saklanmıyor sanki.
yok ben asla kandırmam.. kandırılan tarafım aðla... (herkese kolay kanarım gerçi)çok uyanıktır çok güzel kandırır ağzı iyi laf yapar hep herşeyi istediği noktaya getirir ama ben kendi iradem sanırım :D dım artık işlemiyor maymun gözünü açtı.. (bana geçmiş olsun)

Biraz daha ayık kafayla bakmam gerek. Detayları o zman görebilirim. Ama bu kadar çok yönde ilişkiniz olması sizi birbirinizden vazgeçilmez kılmıştır herhalde
yok ben vazgeçtim ama o geçemedi on yılı aşan ütopik bir aşkımız vardı bizim şimdi gerçek dünyaya döndük :D
Metafizik şeylerle ilgili sık sık muhabbet ediyor musunuz? bence siz, ortaklaşa bir iş yapsaydınız (sanatla ilgili) mükemmel bir ikili olurdunuz

herşeyle ilgili muhabbet ederdik bazen sabahlara kadar uyuyamazdık çenemiz açılınca.. eskisi kadar olmasa da yaşananlardan sonra başladık yavaş yavaş (= birlikte iş yaptık evet iyi bir ekiptik (= birbirinden bu kadar farklı olup bu kadar iyi anlaşabilmek şaşırtıcı.

aslında kıskançlık olmasa yaşadıklarımızı da yaşamayacaktık ama ona iyi ders oldu bana da tabi.. iyiki yaşamışız..

teşekkür ederim harikasın çiçek
geç oldu ama bekliyorum (=
Referans Adresler