Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Doğum Haritası Analizi...
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın

aeon

Nevrotik Yazılan:Aeon bir ara benim terazideki stelyumum ve venüsüme yaptıkları soykırım için bir şeyler yazabilirmisin?

tamam yazarım ;)

tdbhabl

arkadaşalr merhaba herkese.astrozoomdaki forum sayfası kapanmş bayadır.birşeyler ararken burayı buldum.bilgilerimi versem biri analiz yapabilrmi?ben çıkarmştım ama belli şeyler biliyorum çok ayrıntılı yorumlayamıyorum.27 09 1984 23:30 istanbul çapa teşekkürler çokk

aeon

miss merkury

marsın koç burcunda

mars koçunu ortaçağ savaşçısına benzetmek yanlış olmaz.sinirli ve öfkeli olduğunda merküry yönünü de hesaba katarsak kalp kırıcı olma ihtimalin üzerindse durabiliriz.mars koçu içinde öfke tutmaktan çok hoşlanmaz ,tepkisi direkttir .
marsının uranüs ve neptün kavşumun 90 derecesi;
mars uranüs açısıyla gerilerek seni iyice tepkisel bir insan yapar.zaman zaman düşüncesizce çıkışlar yapabilirsin.
öte yandan neptün seni hassaslaştırabilr.ancak ,bu hassaslaşma,çıkışların öncesinde olacağı gibi sonrasında da olabilir.
bence, çıkışların sonrasında olması daha kuvvetli olur.çünkü harita yapın uzun uzun düşünecek gibi durmuyor.;)daha çok ,tepki sonrası pişmanlık duyma olarak yorumlamak yanlış olmaz.
8.evden gelen bu sert açıyla ,hayatında derin paylaşımlar yaşacağın erkeklerden dolayı , mirasından veya ortak kaynaklardan kayıplar yaşama ihtimali olabilir.hayatına girecek erkek , arkadaş ve grup ortamından olabilir.
aradığın erkek arketipine gelince;
haritasında ateş yoğunluğu olanlar bilhassa koç burcu olabilir.ayrıca bu kişide biraz farklı hareketler ve zihinsel paylaşımlarda arayabilirsin.

bitti. ;)
aeon Yazılan:miss merkury

marsın koç burcunda

mars koçunu ortaçağ savaşçısına benzetmek yanlış olmaz.sinirli ve öfkeli olduğunda merküry yönünü de hesaba katarsak kalp kırıcı olma ihtimalin üzerindse durabiliriz.mars koçu içinde öfke tutmaktan çok hoşlanmaz ,tepkisi direkttir .
marsının uranüs ve neptün kavşumun 90 derecesi;
mars uranüs açısıyla gerilerek seni iyice tepkisel bir insan yapar.zaman zaman düşüncesizce çıkışlar yapabilirsin.
öte yandan neptün seni hassaslaştırabilr.ancak ,bu hassaslaşma,çıkışların öncesinde olacağı gibi sonrasında da olabilir.
bence, çıkışların sonrasında olması daha kuvvetli olur.çünkü harita yapın uzun uzun düşünecek gibi durmuyor.;)daha çok ,tepki sonrası pişmanlık duyma olarak yorumlamak yanlış olmaz.
8.evden gelen bu sert açıyla ,hayatında derin paylaşımlar yaşacağın erkeklerden dolayı , mirasından veya ortak kaynaklardan kayıplar yaşama ihtimali olabilir.hayatına girecek erkek , arkadaş ve grup ortamından olabilir.
aradığın erkek arketipine gelince;
haritasında ateş yoğunluğu olanlar bilhassa koç burcu olabilir.ayrıca bu kişide biraz farklı hareketler ve zihinsel paylaşımlarda arayabilirsin.

bitti. ;)

Evet çabuk parlarım.Ama sonra üzülürümde söylediğin gibi.

Evet bende hep söylerim koçlar favorim diye ama artı zihinsel uyum önemli.

Süper harika yorumlarverygood

Emeğini ve zamanını benim için harcadığın için teşekkürlergülücük
aeon benim içinde birşeyler karalarmısın ? gözkýrpma
ben patikayı geçtim bana yorum yaparmı aeon acep? :D hımm
tdbhabl Yazılan:arkadaşalr merhaba herkese.astrozoomdaki forum sayfası kapanmş bayadır.birşeyler ararken burayı buldum.bilgilerimi versem biri analiz yapabilrmi?ben çıkarmştım ama belli şeyler biliyorum çok ayrıntılı yorumlayamıyorum.27 09 1984 23:30 istanbul çapa teşekkürler çokk

Sayın tdbhabl,

Öncelikle Astrosohbet'i Tanıyalım ve Kurallar adlı konu başlıklarını okumanı öneririm. Forumumuzda, yeni üyelere hemen yorum yapılmamaktadır. Bahsettiğim başlıkları okursan, sebebini anlayacaksın.

Faydalı Paylaşımlar Dilerim

aeon

arkadaşlar ,şu sıralar çok yoğunum , ve zor şartlarda nete giriyorum.malesef uzun süre analiz yapamam.
ancak, şartlarım düzeldiğinde analiz mümkün olur.
peki saol zaten sana sormustum ;)
Güneş – Venüs İkizler kavuşumu (5) Satürn ‘’Hava’’ Üçgeni

‘’Güneş İkizlerdeyken iletişim ihtiyacı ve yaratıcılığı artar. Kelimeler ile ilişkide, kişiye yaratıcılık sağlar. Meraklılık artar. 'Bilgi' önemlidir. Ne konuda olursa olsun. Buradaki anahtar eylem 'biliyor olmak'tır çünkü. Kendine gerekli ya da gereksiz her konuda 'bilme' ihtiyacını gidermeye çalışır. Bu burcun gölgeli yanları arasında; yüzeysellik ve istikrarsızlık sayılabilir.

Şimdi biraz da Güneş İkizlerinin Venüs'le kavuşumuna bakalım. Venüs keyif aldığımız, bulunduğu burcun hareket alanına göre güzellik duygumuzu şekillendirdiğimiz gezegendir. Buna göre; eşinizin beğeni anlayışında 'zeka' kavramı ön plana çıkabilir. 'Sözel' olan her 'şey'de zeka bulma ihtimaline çekilerek, kelimelere, büyük bir olasılıkla edebiyata ilgi duyabilir. Kendini 'entellektüel' anlamda geliştirmek önem kazanacaktır. Ayrıca bu kavuşumla, eşinizin kişiliğini sergilemedeki 'çekicilik' kullanma yolları artabilir.’’

demişim sevgili Gizem Hanım’ın eşinde de bulunan Güneş & Venüs İkizler kavuşumundan bahsederken…

Genel olarak ‘’popülarite’’ kavramına hakim bi’kombinasyona sahip olduğunuzdan bahsedilebilir sevgili Sessizgidiş. Bulunduğu ev’e de söyle bi’göz attığımızda;

Bu ışıltılı ilahi malzemeniz, yerleşmek adına oldukça ‘’keyif’’li bi’mekan ;) seçmiş kendine. Güneş & Venüs İkizler kavuşumunu parlatıp, geliştirmeniz gereken alanlar beşinci ev konularından geçmekte.

Nedir bunlar;

sahne sanatları buna paralel olarak eğlence sektörü… İkizler burcunun benliğinizde bulunan ‘’oyuncu’’l doğasını fark ederek geliştirmek olası bi’alternatif’i kuvvetle işaretleştiren. Örneğin; şehrinizde bulunan bi’oyunculuk atölyesinde ya da sanat merkezinde varolan bu yeteneğinizi iyileştirme fırsatı yaratabilirsiniz. Disipline olmaya, gerektiğinde sıkı çalışmalara açık bi’kimliğiniz var (bkz; Satürn üçgeni) bu nedenle ilgili eğitim temposunun ya da konuya ilişkin olası zorlukların sizi demoralize edeceğini düşünmüyorum. Bu öneriyi bi’kez daha gözden geçirin derim ben makara

Hoş bi’ses tonunuzun olabileceğini düşünüyorum ya da güzel şarkı söyleme yetisi (?) Şans tanıdığım bu ihtimaller hakkında bana geri bildirimde bulunursanız, sevinirim.

Beşinci ev sahası, kişinin yaratıcılığına ilişkin önemli ipuçlarını da verir. Ucu iletişim’e (hava elementi) dayalı konularda başarı yakalama oranınız hatrı sayılır ölçüde yüksek. Kimliğinizin bi’parçası sayılabilecek bu özelliği; yazarak ya hitabet gerektiren, ikna kabiliyetinin sınandığı sahalarda kolaylıkla kullanabilen kişilerden biri sayılabilirsiniz.

Bu kombinasyonun Satürn ile almış olduğu üçgen, İkizler burcunun çok yönlülüğü nedeniyle konsantre olmakta zorlanan yapısını adeta derleyip toparlayarak daha düzenli olabilmesini sağlayacaktır. Mesela, beşinci ev konularından biri olarak; flört meselesi yaşamınızda sizi daha sağlıklı ve mutlu hissettirecek konulardan biridir, denilebilir. Çünkü hem kimliğiniz aşk, sevgi (Venüs) gibi bağlantılara sarılmış vaziyette hem de yerleşim aldığı ev bu eğiliminin altını renkli kalemle çizen olmuş. Ha, şu var tabii ki… Sizin için flört, aşk gibi meseleler safi Güneş & Venüs İkizler (5. ev) kavuşumunun takabileceği sıkılgan ;) pembe gözlüklerden arındırılmıştır mesela. Evet, ''iletişim'' etki alanınıza giren önemli bi'anahtar kelimedir. Öncelikle zekayı kıstas alan bi’takım özellikler arayabilirsiniz karşı cinste. Espritüellik ‘’olmazsa olmaz’’larınızdan biri olabilir mesela. Fakat bunun yanı sıra Satürn, Plüto gibi ağır abilerden ultimaton almamış bi’Venüs İkizleri’ne nazaran; ilişkilerinizde ‘’istikrar, güven’’ kavramları da önem kazanacaktır.

Yaşınızdan büyük insanlarla konuşmak, anlaşmak siz’e zor gelmeyecek işlerden biri olsa gerek.

devam edecek...
Referans Adresler