Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Doğum Haritası Analizi...
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
gülücük

aeon

MELİS BK

-güneş

güneşin akrep burcunda ,akrebin özellikleri kararlı ve sert bir kişilik , merkürün konumuda uygunsa
ketumluk,akreplerin merkürleri çok konuşkan dahi olsa mutlaka kendileine sakladıkları birşeyler olur.
senin de muhtemelen vardır.
gizli saklı işlere karşı bir beceri ve tabulara karşı karşı konulmaz bir yakınlık duygusu.
akrebin özelliklerini çok da anlatmaya gerek yok aslında.

öte yandan güneşinin saturnden kare açı almış.kendini gösterirken biraz sorunlar yaşayabilirsin.
hem akrep , hem saturn karesi aklıma senin biraz baskıcı bir kişi olabileceğini getirdi.
bazen neptünyen tarafınla bağdaşmayan bir sertliğin olabilir.hatta bu neptünyen tarafını akrepsi yönünle bir zayıflık
olarak algılıyabilirsin.ve sert tavırlar altında gizleyebilirsin.çünkü akrepte netice bir su burcudur ve
kırılgandır(üstelik kırılmaktan çok korkar).neptünün hayal kırıklıklarından sonra(aslında çoğunluklar karşındakini suçlama,muhtemelen senin hassaslığından kaynaklıdır) ve karşındakine samimi tavırlarına karşılık almadığında
akrep tarafın düşmanlık yapmak ve bedel ödetmek isteyebilir.

güneş son 11.evin son beş derecesinde 12.evi de etkilyebilir.babanı biraz sert ve sana uzak kayıp ve baskıcı bir baba olarak
algılamış olabilirsin.

-asc konumu ve neptün açıları

asc üzerinde neptün ve merkür durmuş.yükselen yay.

benim de merak ettiğim bir nokta neptün 12.evden kavuşunca acaba fizik yapını etkiledi mi.
muhtemelen gözleri güzel bir insan olabilirsin.akrep keskinliğini neptün biraz düşürse de uykulu ve hülyalı bakışların olabilir.
neptün haritanda güçlü çalışıyor.asc üstünde ve kişisel gezgenlerinle temasta.biraz dalgınlığın olabilir.zaman zaman hayal dünyasında yaşama
kendini birşeylere fazla inandırmak gibi davranışların.
zaman zamna yukarıda da belirttiğim gibi, neptünyen yönünü kötüye kullanan insanlara karşı düşmanlık yapmak isteyebilirsin.
öte yandan neptün o akrepsi kinini hayal dünyasında sürekli yaşamana sebep olsa da , kişilerin karşısında
kinin çabuk geçer.
gerek neptünün, gerek güneşin konumu bana ön planda olmak istemeyen bir insansın gibi geldi.

-merkürün yay da
bütünü algılama ve hayatın anlamı üzerine düşünmek konusunda iyi olabilirisn.
öte yandan analiz yapmak , neden sonuç çizgisinde ve objektif olarak birşeyleri değerlendirmek sana zor gelebilir.
objektiflik dedim şöyle ;
merkürü yayı bilgi de felsefe arar(birşeye inanır ve tüm bilgisini oinancın üstüne kurmaya meyillidir).ve neptün, kişinin objektifliğini çok düşürür.bunlarda yetmemiş ay merkür açınla objektifiğin
çok azalmış.duygularınla düşüncelerini karıştırma huyunu yenersen kişisel gelişiminde önemli aşama yapabilirsin.

öte yandan olumlu özellikleride var.
dediğim gibi hayatın anlamını sorguluyan bir akıl , resmin bütününün görmek ve geniş bir hayal dünyası...
diyaloglarda insanların duygularını sismograf gibi algılıyan ,neptün sezgilerine sahip bir merkür...
mesela gerginleşmeye başlayan bir ortamı hemen algılıyabilirsin.rahatsızlık hissi...
aşırı empatik olamak gibi bir durumun olabilir.hemen o insanın sorunlarını kendininmiş gibi algılıyabilirsin.daha sonra akrep yönünle pişman olabilirsin.gülücük
son olarak , iletişime geçtiğinde diyaloglar vasıtasıyla yanlış anlaşılıyor olabilirsin.aman fikirlerin neptün sislerinde kaybolmasın gülücük
birde ay-merkürden dolayı bir fikri duygusal olarak sevme durumun olabilir.

devam edecek...
bu şekilde parçalar halinde ve çeşitli aralıklarla yollarım.
aeon Yazılan:benim de merak ettiğim bir nokta neptün 12.evden kavuşunca acaba fizik yapını etkiledi mi.

Evet bunu bende çok merak ediyorum çevremde anlamlandıramadığım haritalar var.Ben bunu şöyle düşünmeye başladım artık 12.evden kavuşan gezegenler ne bileyim altı yedi orb falan yüzü ve ilk izlenimi çok etkiliyor fakat fiziği etkilemiyor.Özellikle gözlem yaptım meraktan ünlülere falanda baktım ben böyle bir çıkartım yaptım, doğruluğu nedir bilemiyorum.Ayrıca 1.evde ascye yaklasık bir 15 derece olan gezegenlerin(satürn ötesi olanlar için belki daha küçük orblar kullanılabilir) fiziki yapıda etkin olduğunu düşünüyorum.

aeon

SeLiN Yazılan:
aeon Yazılan:benim de merak ettiğim bir nokta neptün 12.evden kavuşunca acaba fizik yapını etkiledi mi.

Evet bunu bende çok merak ediyorum çevremde anlamlandıramadığım haritalar var.Ben bunu şöyle düşünmeye başladım artık 12.evden kavuşan gezegenler ne bileyim altı yedi orb falan yüzü ve ilk izlenimi çok etkiliyor fakat fiziği etkilemiyor.Özellikle gözlem yaptım meraktan ünlülere falanda baktım ben böyle bir çıkartım yaptım, doğruluğu nedir bilemiyorum.Ayrıca 1.evde ascye yaklasık bir 15 derece olan gezegenlerin(satürn ötesi olanlar için belki daha küçük orblar kullanılabilir) fiziki yapıda etkin olduğunu düşünüyorum.

bilemiyorum karışık bir iş.
bir de tüm fiziği etkiliyen faktörleri bir kenara atıp bu tarz haritalar ve kişilerin resimlerini bulunduğu bir bölüm yapsak ama o haritaları ve resimleri nasıl bulabilirz .stingin haritası bu işe uygundu bulursam eklerim.
aeon Yazılan:
SeLiN Yazılan:

bilemiyorum karışık bir iş.
bir de tüm fiziği etkiliyen faktörleri bir kenara atıp bu tarz haritalar ve kişilerin resimlerini bulunduğu bir bölüm yapsak ama o haritaları ve resimleri nasıl bulabilirz .stingin haritası bu işe uygundu bulursam eklerim.

aynı şeyi düşünüyordum ben de sen benden önce davranıp yazdın:D

Evet ya böyle bir konu açayım hemen bu başlığı bölmeyelim.
merhaba arkadaşlar benim yıldız haritamı yorumlarsanız gerçekten çok mutlu olurum .
03.12,1992
15.30
coolhandsome Yazılan:
sessizgidiş Yazılan:
Melancholic Yazılan:
sessizgidiş Yazılan:
Melancholic Yazılan:
plutonik Yazılan:ççooookk çooook teşekküür ederim sessizgidiş....çok güzel yorumlar...hele en sondaki ay neptün yorumu ile beni 12 den vurdun...daha da kendi içimde yaşadığım ama bunu da illa iletişimsel bir yolla ifade etme isteğim bu yorumu ilk defa duyoyrum ve cuk diye oturdu...yanlız sevgili sessizgidiş beni de şaşırtan bir durum bu ben marsım yayda olmasına rağmen hiç hoşlanmıyorum yay erkeklerinden;nedense mars yay daha atılgan daha özgür ruhlu insanlardan hoşlanmam gerekirken ben daha ciddi dışta sert ama içi yumuşacık şevkat timsali insanları beğeniyorum ve geneli de yengeç oluyor...bunu hiç anlamıyorum...

mars yay meselesi daha önce konuşulmuş muydu yoksa günde 15 saat uyumaktan beynim mi yumuşadı gülücük) Hatta memur tipliler daha uygun geliyor muhabbeti olmuştu sanki ... Yuuhh bana yaa, gerçekten hatırlayamadım, rüya mıydı değil miydi onu bile bilemedim şimdi ...

gülücük) 15 mi saskin.w

ama şimdi hastay(d)ım, yatıp dinlenmem gerekiyormuş. Nitekim öyle yaptım gülücük)

baya bir dinlenmek gülücük

Polonyadayken benim 22 saat uyuma rekorum var,türkiyeden oraya geçince soğuk hava çok çarpmıştıgülücük)

var mı arttıran :D benim rekorda 1.5 saatlik uykuyla okula gitmem sanırım gülücük
songül Yazılan:merhaba arkadaşlar benim yıldız haritamı yorumlarsanız gerçekten çok mutlu olurum .
03.12,1992
15.30

Doğum yerinide verirsen haritanı çıkartıp foruma eklerim.Genel olarak yorumcular bir şeyler söyler.Sen en iyisi astrosohbeti tanıyalım ve kurallar kısmına bir göz gezdirgülücük

Ayrıca imzana sanırım haritanı eklemeye çalışmışsın.Fakat pc deki o uzantıyla ekleyemezsin.Haritanı çıkarınca imzana ekleyebileceğin bir kod yollarım ben sana.

Bu arada hoşgeldin astrosohbete keyifli paylaşımlarask
SeLiN Yazılan:
songül Yazılan:merhaba arkadaşlar benim yıldız haritamı yorumlarsanız gerçekten çok mutlu olurum .
03.12,1992
15.30

Doğum yerinide verirsen haritanı çıkartıp foruma eklerim.Genel olarak yorumcular bir şeyler söyler.Sen en iyisi astrosohbeti tanıyalım ve kurallar kısmına bir göz gezdirgülücük

Ayrıca imzana sanırım haritanı eklemeye çalışmışsın.Fakat pc deki o uzantıyla ekleyemezsin.Haritanı çıkarınca imzana ekleyebileceğin bir kod yollarım ben sana.

Bu arada hoşgeldin astrosohbete keyifli paylaşımlarask

Selin ne kadar hoş gülücük ne güzel karşılamışsın arkadaşı ask
Sevgili Aeon,çalışkan arkadaşım -alkış umarım duyarsın sesimi gülücük bende harita analizi istiyorumm sen ne zaman istersen...
Referans Adresler