Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Doğum Haritası Analizi...
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
coolhandsome Yazılan:Tugcee

Güneşin Terazi,ayın yay ve yükselenin başak..1. evinde başak ve içinde mars yerleşmiş konumda,1. evin sonlarında olduğundan dolayı etkisi 2. evdede hissedilecektir.Yükseleninin başak olması giyimine kuşamına,dış görünümünle ilgili her ayrıntıda çok titiz olduğunu gösteriyor,içinde mars burcunun bulunması senin insanlara enerjik,atılgan ve zaman zaman sinirli bir görünüm çizdiğini gösterebilir,ayrıca çekici bir görünüm verecektir.Marsın 4. evdeki satürn-uranüs kavuşumundan kare açı almış,bu senin enerjini iyi kullanamaman ve durduk yere halsiz ve yorgun hissetmene sebep olabilir,görünümünde zaman zaman olmadık değişiklikler olabilir ve beklenmedik kazalara maruz kalabilirsin.Ailenle ilgili bir çok kriz yaşamış olabilirsin.Ayrıca yüzünde ufak da olsa bir yara izi olması muhtemel.Yükselen başak ve yöneticisi merkür 3. evde konumlanmış.Merkürün bu evde güçlü olması sana insanlarla iletişiminde kolaylık sağlayacaktır,zaten bir terazi olmanda sosyal biri olduğunu gösteriyor.Çok meraklı olabilirsin,bilgiye aç bir mizacın olabilir.Zihnin çok hızlı çalışıyor ve merkürün terazide konumlanmış olması konuşmalarında oldukça diplomatik ve ikna edici olduğunu gösteriyor.Yükselen yöneticisi olan merkür 9. evdeki retro jupiterden karşıt açı almış.Zaman zaman aşırı kilo alabilirsin çok yemediğin halde,kilo vermekte zorlanıyorsun.Eğitim hayatında çok şanslısın merkür ve jüpiterin 3-9 ev aksında olmasından dolayı ama jüpiterin retro olması ve merküre karşıt açı yapması eğitim konusunda zorluklar yaşatabilir ya da bırakmalar söz konusu olabilir.Güneşin 2. evde terazide ve 5. evdeki neptünden kare açısı almış,güneş-venüs-merkür terazi olmasından ve artı neptün kare açısından dolayı yüksek bir sanat potansiyelin var,bilmiyorum yazıyormusun ama ben senin çok güzel şiir yazdığını düşünüyorum.Güneş terazi neptün karesiyle,sana tembellik verebilir,hayal dünyasında yaşamana ve gerçekçi olmadığın zaman hayal kırıklıklarına sebebiyet verebilir.Sen tipik teraziye göre daha kararlı olabilirsin 2. ev güneşiyle ama neptünden aldığı kareyle para açısından şanslı olmana karşın finansal kayıplar yaşayabilirsin.Mali konularda realistik olmalısın ve ayağın yere iyi basmalı.Güneşinin 5. ev neptününden kare açı alması para harcama dürtünü kontrol edemediğini gösteriyor ve aşırıya kaçabilirsin bu konuda.Ayın 4. evde ve yayda.Ev ortamında kendini özgür hissetmek çok önemlidir senin için,büyük ihtimalle güzel yemek yaparsın,modun genellikle değişken olabilir.4. evde ayının olması babanın çok duygusal sevecen ve hassas biri olduğunu gösterir ama aynı 4. evde satürnünde olması babanın bu özelliklerini dışarı yansıtmadığını söylüyor hatta gereğinden fazla sert bir imaj bile sergileyebilir senin gözünde.Satürnün aynı zamanda uranüs le kavuşmuş olması ailene uzak hissetmene ya da kafandaki aile ve baba tanımının farklı olmasına yol açabilir.Mc'en boğada ve yöneticisi venüs 2. evde terazide,venüsün herhangi bir kötü açısı yok,ben kariyer yapmakta zorlanacağını zannetmiyorum,özellikle sanat alanında ve mali konularda kariyer yapabilirsin.Dsc'en balıkta yöneticisi jüpiter (klasik astrolojide) 9. evde,partnerinin yabancı ülkede yaşıyan biri olması kuvvetle muhtemel ya da üniversite hayatında tanıyacağın biri..Ayrıca partner bulmakta zorlanmazsın,kısmetin boldur..2. evini başak kesmiş yöneticisi merkür 3. evde,iletişim konularından(komunükasyon) kendi yeteneğinden,merkürün jüpiterden aldığı açıyla öğretmenlikten para kazanabilirsin.6. evini kova kesmiş ve yöneticisi satürn 4. evde,bu miğdenin çok hassas olduğunu gösteriyor,zaten yükselen başak olmanda sindirim sisteminde zorluk yaşadığını gösteriyor.9. evini koç kesmiş ve yöneticisi mars 1. evde,marsın aldığı satürn kare açısıyla 9. evinde jüpiter olmasına rağmen üniversite yaşamında zorluklar hatta hiç kazanama gibi(üniversiteye gidiyormusun bilmiyorum) potansiyel verebilir.11. evini yengeç kesmiş ve yöneticisi ay 4. evde,en yakın arkadaşların ailenden ve yakın çevrenden olabilir,annenle birer dost gibi olabilirsiniz.12. evini aslan kesmiş ve yöneticisi güneş 2. evde,insanların ilgisini çekememe gibi bir korkun olabilir ya da mali açıdan zor durumu düşme korkusu..Güneşin aldığı neptün kare açısıyla kendi kendine kafanda üretip kendini korkutmakta usta olabilirsingülücük)ve ayrıca babanın sağlığıyla ilgili korkularında olabilir.Haritanın genel potansiyelleri böyle..

asc başak ama mars 1.evde biraz sinirli yapıyor beni ani tepkilerim çoktur..sanırım mars-uranüs karesinden. 1.evdeki mars enerjik yapar ama bazen aşırı halsizde hissediyorum enerjinii dengesiz kullanma yorumun çok doğru genelde spor yapıyorum düzenli ancak o şekilde bir denge sağlıyorum..beklenmedik kazalara gelince yüzümde herhangii bir iz yok ama sürekli bir yerlere çarparım bi bakmışım kolumda morluklargülücük)mars-uranüs karesi işte =) eğitim hayatında şanslı olma durumu ancak yazdığın gibi aksaklıklar olabiliyor mesela üniversiteye 2.senemde girdim yine veremediğim derslerim var jüpiterin rehaveti maalesefpek anlamadım.sanatçılık potansiyeline gelince yağlıboya tablolar yapıyorum,çizimlerde yapıyordum stilistlik gbi 2 senedir bıraktım oldum olası sanatın her dalıyla ilgili olmuşumdur..güneş-neptün karesi yorumların çok doğru parayı doğru kullanamama,saçma sapan harcamalar yapma belkide genelde harcamalarda 5.ev konularıyla ilgili gülücük ama satürn kavuşum güneş tr.yaşıyorum 2.evimde para konusunda artık akıllanıcam gbi görünüyor :D aile konusundaki yorumlarına gelince 4.ev uranüs sebebiyle ev içinde aşırı bir özgürlük var kimse bana karışşsın istemem özgür olmak isterim..annemle dediğin gibi arkadaş gibiyiz adeta..güneş-neptün karesiyle de kafanda üretmek ve bu sayede kendini korkutmak gereksiz düşüncelere kapılmak doğru bir yorum olmuş gülücük) yorumların hepsii çok isabetli olmuş yükseköğretimi yarıda bırakmak allah korusun diyorum gülücük çok teşekkür ederim coolhandsome zaman ayırdığın için çiçek

coolhandsome

tugcee Yazılan:
coolhandsome Yazılan:Tugcee

Güneşin Terazi,ayın yay ve yükselenin başak..1. evinde başak ve içinde mars yerleşmiş konumda,1. evin sonlarında olduğundan dolayı etkisi 2. evdede hissedilecektir.Yükseleninin başak olması giyimine kuşamına,dış görünümünle ilgili her ayrıntıda çok titiz olduğunu gösteriyor,içinde mars burcunun bulunması senin insanlara enerjik,atılgan ve zaman zaman sinirli bir görünüm çizdiğini gösterebilir,ayrıca çekici bir görünüm verecektir.Marsın 4. evdeki satürn-uranüs kavuşumundan kare açı almış,bu senin enerjini iyi kullanamaman ve durduk yere halsiz ve yorgun hissetmene sebep olabilir,görünümünde zaman zaman olmadık değişiklikler olabilir ve beklenmedik kazalara maruz kalabilirsin.Ailenle ilgili bir çok kriz yaşamış olabilirsin.Ayrıca yüzünde ufak da olsa bir yara izi olması muhtemel.Yükselen başak ve yöneticisi merkür 3. evde konumlanmış.Merkürün bu evde güçlü olması sana insanlarla iletişiminde kolaylık sağlayacaktır,zaten bir terazi olmanda sosyal biri olduğunu gösteriyor.Çok meraklı olabilirsin,bilgiye aç bir mizacın olabilir.Zihnin çok hızlı çalışıyor ve merkürün terazide konumlanmış olması konuşmalarında oldukça diplomatik ve ikna edici olduğunu gösteriyor.Yükselen yöneticisi olan merkür 9. evdeki retro jupiterden karşıt açı almış.Zaman zaman aşırı kilo alabilirsin çok yemediğin halde,kilo vermekte zorlanıyorsun.Eğitim hayatında çok şanslısın merkür ve jüpiterin 3-9 ev aksında olmasından dolayı ama jüpiterin retro olması ve merküre karşıt açı yapması eğitim konusunda zorluklar yaşatabilir ya da bırakmalar söz konusu olabilir.Güneşin 2. evde terazide ve 5. evdeki neptünden kare açısı almış,güneş-venüs-merkür terazi olmasından ve artı neptün kare açısından dolayı yüksek bir sanat potansiyelin var,bilmiyorum yazıyormusun ama ben senin çok güzel şiir yazdığını düşünüyorum.Güneş terazi neptün karesiyle,sana tembellik verebilir,hayal dünyasında yaşamana ve gerçekçi olmadığın zaman hayal kırıklıklarına sebebiyet verebilir.Sen tipik teraziye göre daha kararlı olabilirsin 2. ev güneşiyle ama neptünden aldığı kareyle para açısından şanslı olmana karşın finansal kayıplar yaşayabilirsin.Mali konularda realistik olmalısın ve ayağın yere iyi basmalı.Güneşinin 5. ev neptününden kare açı alması para harcama dürtünü kontrol edemediğini gösteriyor ve aşırıya kaçabilirsin bu konuda.Ayın 4. evde ve yayda.Ev ortamında kendini özgür hissetmek çok önemlidir senin için,büyük ihtimalle güzel yemek yaparsın,modun genellikle değişken olabilir.4. evde ayının olması babanın çok duygusal sevecen ve hassas biri olduğunu gösterir ama aynı 4. evde satürnünde olması babanın bu özelliklerini dışarı yansıtmadığını söylüyor hatta gereğinden fazla sert bir imaj bile sergileyebilir senin gözünde.Satürnün aynı zamanda uranüs le kavuşmuş olması ailene uzak hissetmene ya da kafandaki aile ve baba tanımının farklı olmasına yol açabilir.Mc'en boğada ve yöneticisi venüs 2. evde terazide,venüsün herhangi bir kötü açısı yok,ben kariyer yapmakta zorlanacağını zannetmiyorum,özellikle sanat alanında ve mali konularda kariyer yapabilirsin.Dsc'en balıkta yöneticisi jüpiter (klasik astrolojide) 9. evde,partnerinin yabancı ülkede yaşıyan biri olması kuvvetle muhtemel ya da üniversite hayatında tanıyacağın biri..Ayrıca partner bulmakta zorlanmazsın,kısmetin boldur..2. evini başak kesmiş yöneticisi merkür 3. evde,iletişim konularından(komunükasyon) kendi yeteneğinden,merkürün jüpiterden aldığı açıyla öğretmenlikten para kazanabilirsin.6. evini kova kesmiş ve yöneticisi satürn 4. evde,bu miğdenin çok hassas olduğunu gösteriyor,zaten yükselen başak olmanda sindirim sisteminde zorluk yaşadığını gösteriyor.9. evini koç kesmiş ve yöneticisi mars 1. evde,marsın aldığı satürn kare açısıyla 9. evinde jüpiter olmasına rağmen üniversite yaşamında zorluklar hatta hiç kazanama gibi(üniversiteye gidiyormusun bilmiyorum) potansiyel verebilir.11. evini yengeç kesmiş ve yöneticisi ay 4. evde,en yakın arkadaşların ailenden ve yakın çevrenden olabilir,annenle birer dost gibi olabilirsiniz.12. evini aslan kesmiş ve yöneticisi güneş 2. evde,insanların ilgisini çekememe gibi bir korkun olabilir ya da mali açıdan zor durumu düşme korkusu..Güneşin aldığı neptün kare açısıyla kendi kendine kafanda üretip kendini korkutmakta usta olabilirsingülücük)ve ayrıca babanın sağlığıyla ilgili korkularında olabilir.Haritanın genel potansiyelleri böyle..

asc başak ama mars 1.evde biraz sinirli yapıyor beni ani tepkilerim çoktur..sanırım mars-uranüs karesinden. 1.evdeki mars enerjik yapar ama bazen aşırı halsizde hissediyorum enerjinii dengesiz kullanma yorumun çok doğru genelde spor yapıyorum düzenli ancak o şekilde bir denge sağlıyorum..beklenmedik kazalara gelince yüzümde herhangii bir iz yok ama sürekli bir yerlere çarparım bi bakmışım kolumda morluklargülücük)mars-uranüs karesi işte =) eğitim hayatında şanslı olma durumu ancak yazdığın gibi aksaklıklar olabiliyor mesela üniversiteye 2.senemde girdim yine veremediğim derslerim var jüpiterin rehaveti maalesefpek anlamadım.sanatçılık potansiyeline gelince yağlıboya tablolar yapıyorum,çizimlerde yapıyordum stilistlik gbi 2 senedir bıraktım oldum olası sanatın her dalıyla ilgili olmuşumdur..güneş-neptün karesi yorumların çok doğru parayı doğru kullanamama,saçma sapan harcamalar yapma belkide genelde harcamalarda 5.ev konularıyla ilgili gülücük ama satürn kavuşum güneş tr.yaşıyorum 2.evimde para konusunda artık akıllanıcam gbi görünüyor :D aile konusundaki yorumlarına gelince 4.ev uranüs sebebiyle ev içinde aşırı bir özgürlük var kimse bana karışşsın istemem özgür olmak isterim..annemle dediğin gibi arkadaş gibiyiz adeta..güneş-neptün karesiyle de kafanda üretmek ve bu sayede kendini korkutmak gereksiz düşüncelere kapılmak doğru bir yorum olmuş gülücük) yorumların hepsii çok isabetli olmuş yükseköğretimi yarıda bırakmak allah korusun diyorum gülücük çok teşekkür ederim coolhandsome zaman ayırdığın için çiçek

Beğendiğine sevindim,umarım hayatında olaylar hep iyi yönde gelişir gülücük

coolhandsome

Telleyay

Güneş yay,ay aslan,yükselenin kesin değil ama sen balık olduğunu söylüyorsun bende balık yükselen üzerinden yorum yapmaya çalışacağım,yorumların tutarlılığına göre haritanın doğru olup olmadığını anlayabiliriz.Yükselen yöneticin jüpiter 4. evde yengeçte,bu senin kendini hep ev,aile konularında ortaya koyduğunu gösterir,evin senin kendini her zaman iyi hissetiğin bir alandır,yükselen uranüsten üçgen ve güneşten ve neptünden kare almış,bu senin dışardan insanlara soğuk bir görünüm vermene sebep olabilir,güneş karesiyle saçların senin için çok önemli olabilir,saçlarına büyük gösterişli modeller yapmayı seviyorsundur,zaten balık olan yükselenin neptün karesiyle tam bir balık görünümü verecektir sana,kısa boylu hafif dolgun vücutlu,güzel gözlü,gözlerin yuvarlağımsı ve hafif dışa çıkık şekilde olabilir,insan tipi tasvirinde hiç iyi değilimdir,polisler bir konuda robot resim isteseler,büyük ihtimalle adamlara robocop resmi çizdiririm gülücük)Güneşin yayda ve 9. evde konumlanmış,bu çifte vurgu demektir ve sen özgürlüğe,başka kültürlere,dinlere,yüksek öğretime önem veren birisin.Oldukça inançlısın,ilişkilerde özgürlüğünü kaybedeceğini düşünerek bağlanma korkun olabilir,büyük ihtimalle iyi bir eğitim almışsındır,eğitimci bir ailede yetişmiş olabilirsin mesleğini bilmiyorum ama hatta kendin bile eğitimci olabilirsin.Güneşin neptünle birleşip 6. evindeki mars aslandan üçgen almış.Bu senin hayal kurmaya çok önem verdiğini,ve kafanın içinde başka bir dünya olduğunu gösteriyor normalde günes-neptün kavuşumlarına iyi bakmıyorum çünkü sadece hayal ediyor kişi,harekete geçmekte zorlanıyor ama sen istisnasın,güneşinin atılgan mars aslanından aldığı üçgen açıyla hayellerini gerçeğe dönüştürmek için,harekete geçmekte zorlanmadığını gösteriyor,ayrıca oldukça gururlu bir yapı veriyor sana.Güneş-neptün kavuşumu sana bir çok zaman karamsarlık ve gerçeklerden kaçma eğilimi verecektir ama sen marsını kullanıp zorluklarla savaşmayı seçmelisin.Oldukça meraklı ve enerjik bir yapın var,sporlarla aran iyi olabilir,sende triplex jüpiter etkisi var,yükselen balık,güneş yay ve güneş 9. ev,bu etki senin oldukça şanslı olduğunu gösteriyor,yan etkileri olarakta kendine duyguğun özgüven yüzünden rehavete kapılmak ve çok kolay kilo almak,eminim hiç yok edemediğin bir göbeğin vardır küçükte olsa gülücük).Din konularıyla çok uğraşmış olabilirsin,kafanda din konusunda tabuların olabilir ve sevdiğin konular hakkında fanatikliğe yatkınlığın var.Ayın 6. evde ve aslanda,bu senin emir almayı,hizmet etmeyi hiç sevmemene karşı insanlara yardım etme ihtiyacı içinde olmana sebep olabilir.Ayının satürnle kavuşum,venüsle kare ve neptünle üçgen açısı var..Eminim annen babasından çok baskı görmüştür,sende ebeveynlerinden birinden çok baskı görmüş olabilirsin,kuvvetle muhtemel olarak babandan,ortada hiç bir olay yokken için çok sıkılabilir,daralabilirsin..Arkadaşların arasında oldukça popüler olmana karşın ayının venüsle olan karesi sana biraz kendini geriye çekme isteği veriyor,çok içli dışlı olunmasını sevmiyorsun,neptün üçgen açısıylada dışarıdaki şartlardan oldukça etkilenen,insanların acılarını sünger gibi çeken bir yapın olabilir,zaten yay olduğun için merhametlisindir,bu açıyla da iyice kendini merhamet denizi içinde her şeye üzülürken bulabilirsin.Ay aslan olarak insanların ilgisini üstüne çekmek isteyen birisin ve ayın 6. evde olmasıylada iş yaşamında parmakla gösterilen biri olabilirsin.Ayın ve satürnün 6. evde,sağlık konusunda sinir ve sindirim sistemin hassas ve ayın aslanda olması kalbinin de hassas olduğunu gösteiyor..Geçmişte sinir krizleri geçirmiş olman muhtemel.6. evde olan satürnünün venüsüne kare açı yaptığını görüyorum,bu senin aşk ilişkilerinde 30 yaşına kadar bir çok hayal kırıklığı yaşadığını gösteriyor,bir çok kez bu konuda olmadık problemler çıkmıştır..Bu açıyla gönül ilişkilerinde hayatının ikinci yarısında mutluluğun gelmesi olasıdır,çünkü gençliğin bu konuda dersler alarak geçmiştir ve büyük ihtimalle seni mutlu edecek insan senden yaşça büyük oldukça olgun biridir,zaten satürn-venüs kare açısıyla kendinden yaşça büyük olanları çekici buluyorsundur..Jüpiter 4. evde ve onuncu evdeki merküre karşıtlık yapmış..Annenle babanın arası hem çekişmeli olabilir,babanın iyi bir işi ve statüsü olması muhtemel..Jüpiter-merkür karşıtlığının sana etkisi oldukça geniş bir zihin dünyası ve yan etki olarak konuşmalarında abartıya kaçmandır..Merkür-satürn den üçgen almış oldukça iyi bi konuşmacı olabilirsin,merkürün oğlakta olması ve satürden üçgen açı alması konuşmalarında oldukça ketum bir yapın olduğunu gösteriyor,çok konuşmayı sevmiyorsun.Mc' en yayda ve yöneticisi jüpiter 4. evde,bu senin gayrimenkul,emlak alım-satım gibi konularda kariyer yapabileceğini gösteriyor,bana göre çok iyide bir öğretmen olabilirsin.Mc nin neptünle kavuşması kariyerinde zaman zaman hayal kırıklıkları yaşayabileceğini gösteriyor ama senin şansın hep yanında..Dsc'en başakta ve yöneticisi merkür 10. evde,bu senin partnerinin çalışma arkadaşlarından olabileceğini gösteriyor,merkürün oğlak ve satürn den üçgeninide sayarsak partnerin oldukça işkolik biri olacak..Zaten bu senin sorumluluk sahibi yüksek statüsü olan bir partner arayışı içinde olduğunu gösteriyor..2. evinin koç kesmiş ve yöneticisi mars 6. evde hizmet sektöründen,derneklerden olabilir vb. yerlerden para kazanabilirsin..4. evini ikizler kesmiş ve yöneticisi merkür 10. evde,kariyerinde ailenin önemli desteği olabilir özellikle baba tarafından akrabaların..5. evini yengeç kesmiş ve yöneticisi ay 6 evde bu senin hoş tartışmalardan zevk aldığını gösteriyor,yazı yazma potansiyelin olabilir ve seyahat etmekten çok hoşlanabilirsin..8. evini terazi kesmiş ve yöneticisi venüs 9. evde,eğer üniversiteye gittiysen burs almış olabilirsin,ya da ailenin dışından birinden yardım almış olabilirsin..11. evini oğlak kesmiş yöneticisi satürn 6. evde,arkadaşların genellikle çalıştığın yerden ve kendinden büyük insanlarla arkadaşlık kurmayı seviyorsun..12. evin kova ve yöneticisi satürn 6. evde bu da senin hasta olmaktan çok korktuğun anlamına gelebilir..Genel olarak yorumlaya çalıştım.Sevgilerimle...
GEÇ OLDU FAKAT SEBEPLERİM VARDI BENİ ANLAYABİLİYORSUNUZ...gülücük

Çok teşekkür ederim.Akşam heyecanla okudum, malum kaç gündür sitenin durumu beni iki kat üzdü.Geçmiş olsun lütfen bir daha olmasın.Sanırım ben mutluluğu geç yakalayacaklardan oluyorum. Esasen o karanlık günler aydınlanacak diye hissediyorum artık.

Öncelikle şu tarif konusunda şunu söylemeliyim.Ben bu kadar çirkin miyim?? Oradan öyle mi gözüküyorum...utandım Gözlerim belkide en güzel yerim düşününüz artık...

Yorumlarınız gerçekten beni anlatıyor, baba baskısı konusunda kapsamlı düşününce belkide baskı hissettim üstümde, hep onun istediklerini yaptım.Bu sebepten dolayı talihsiz tecrübeler yaşadım.Fakat o benim için çok farklı seviyorum hiç kızamıyorum, terk etmek istemiyorum.Varlığını hissetmek güven veriyor. Herşey geride kaldı yaşadıklarım geçmişin tozlu sayfalarında yerini aldı.Düşünmek bile istemiyorum.Yaşanması gerekiyordu..Hayat bu ne yaparsınız..
Benim için en güzel haber tarafınızdan verildi ki size müteşekkirim, demek artık bu yaşımdan sonra güzel günler beni bekliyor.Öyle hasretim ki esasında..Bekliyeceğim o güzel günlerin aydınlattığı hayatımı ama çabuk olsun ne olur zira hayat akıp gidiyor ve bu yaşları artık göremeyeceğim.Biliyorum Rabbim beni hep sevdi ve ben de onu hep sevdim.Birbirimizi sevmeye de devam edeceğiz ...
Bütün çalıştığım yerler de gerçekten parmakla gösterildim..Öğrenciliklerimde dahil..Herkesin yanında farklı bir yerim oldu fakat bende vefasızlık yok belkide bu sebepten..

İşkolik, canımsın kesinlikle...

Genel olarak yüz tahlili dışında gözlerim çıkık değil..:)Emeğinize sağlık hakkınızı helal ediniz. Ben kendimi böyle anlatamazdım..
Muhabbetlerimle...

Daha söylemek istediklerim var ancak.....
(01-04-2010 10:14 PM)Aprilios Yazılan: [ -> ]Marsiyen & Plütonik Güneş = İkizler (5)

Mars, etkilenebilirliği en yüksek kişiseller olan Ay ve Güneş ile T – Kare (değişken nitelik) içinde irtibatta. Dolayısıyla eşinizin tipik bi’Güneş İkizler’i olduğundan bahsedilemez. Marsiyen Güneş bağlantısı kendisini; dürtüsel olarak değişkenlik ihtiyacında hissettirebilir. Koç – Mars arketipi ile özdeşleşen ‘’önce ok’u fırlatıp, sonra hedef alma’’ olayı eşinizin benlik duygusunda fazlasıyla yer alabilir: düşünmeden harekete geçme gibi… Paralel olarak, çocuksu sabırsızlığı ile kök söktürebilir. Güneş’inin potansiyel yüzeyselliği, Mars bağlantısının ben-merkezcilik eğilimi ile buluşmuş olabilir. Yine Mars bağlantısı gölge İkizler – değişken nitelik yönü olan huzursuz kişilik faktörünü belirginleştirebilir. Güneş, beşinci evde kendini güçlü bi’biçimde yansıtabilmektedir. Örneğin eşiniz, kendini iletişimsel olarak girişkenliği ile ‘’ben buradayım’’ tadında sahneleyebilir. Aşk, flört gibi beşinci ev konularının uzantısında, fetihçi bi’kimliği olduğundan bahsedilebilir. Yine aynı konularda resesif bi’kimlik duygusu olduğundan bahsetmek zor olacaktır. Marsiyen Güneş yönünü, gözünü budaktan sakınmadan, hükmedici bi’tavırla sergileyebilir. Talih oyunlarında risk almaya – serüvenciliğe açık birisi olduğu da olasılık dahilinde incelenebilir. Eşinizin haritası elementsel olarak ‘’ateş’’ enerjisinden yoksun. Fakat; başında da bahsettiğim üzere Mars’ın en önemli iki kişiselle dinamik bağlantıları bu eksikliğin varlığını aratmama meyili sağlamış… Güneş – Plüto ilişkisi de göz’e çarpan bağlantılardan: Bu irtibat, eşinizin kimlik duygusunu güçlendirmiş, yukarıda ifade etmeye çalıştığım tüm Marsiyen Güneş İkizler'i prensiplerini görünebilirlikten uzakta kılarak derinleştirmiş, sizin tabirinizle kapalı bi’kutu haline getirmiş olabilir. İkizler meraklılığının rengini, en ince ayrıntısına dek kavrama arzusuna hatta bi’parça septiklik skalasına götürebilme kapasitesinden de söz edilebilir. Plütonik Güneş malzemesi, bi’nevi dedektiflik potansiyelini mevcut kılmış olabilir. Yani giz elde etme, karanlık yönü olan bi’takım şeylere ulaşma arzusu gibi… Olası manipülasyon eğilimini de son olarak ekleyeyim. Ben teşekkür ederim ;)

devam edecek...

Eşimin ani tepkileri yok denecek kadar az , hatta tepki vermesi gereken yerlerde bile ya tepkisiz kalır yada çook düşük frekansta tepkiler verir ki insanların frekans eşiğine bile ulaşamaz  sinirlerini aldırmış modunda daha çok. nadirde olsa kendisinden beklenmedik sözler sarfedip şok etkisi yapabiliyor, iletişimde kendisini ön planda tutma gibi bir durumu yok, oldukça sade ve geri planda özellikle iş hayatında kendisinin anlattıklarından çıkardığım kadarı ile işi yapan o ama sunumu ve pazarlamasını yapan başkaları müdürünün ifadelerinden dahi bunu çıkardım tam olarak iş hayatında hizmet adamı , ki kendiside ifadesinin yetersiz olduğundan dem vuruyor zaman zaman.
Aşk konusunda da fetihçi bir kimliği olduğunu düşünmüyorum.. gülücük
En marsiyen bulduğum isteği ve beni şaşırtan tatilde iken denizin üzerinde paraşüte binelim diye ısrar etmesiydi..

coolhandsome

(01-08-2010 12:53 PM)telleyay Yazılan: [ -> ]GEÇ OLDU FAKAT SEBEPLERİM VARDI BENİ ANLAYABİLİYORSUNUZ...gülücük

Çok teşekkür ederim.Akşam heyecanla okudum, malum kaç gündür sitenin durumu beni iki kat üzdü.Geçmiş olsun lütfen bir daha olmasın.Sanırım ben mutluluğu geç yakalayacaklardan oluyorum. Esasen o karanlık günler aydınlanacak diye hissediyorum artık.

Öncelikle şu tarif konusunda şunu söylemeliyim.Ben bu kadar çirkin miyim?? Oradan öyle mi gözüküyorum...utandım Gözlerim belkide en güzel yerim düşününüz artık...

Yorumlarınız gerçekten beni anlatıyor, baba baskısı konusunda kapsamlı düşününce belkide baskı hissettim üstümde, hep onun istediklerini yaptım.Bu sebepten dolayı talihsiz tecrübeler yaşadım.Fakat o benim için çok farklı seviyorum hiç kızamıyorum, terk etmek istemiyorum.Varlığını hissetmek güven veriyor. Herşey geride kaldı yaşadıklarım geçmişin tozlu sayfalarında yerini aldı.Düşünmek bile istemiyorum.Yaşanması gerekiyordu..Hayat bu ne yaparsınız..
Benim için en güzel haber tarafınızdan verildi ki size müteşekkirim, demek artık bu yaşımdan sonra güzel günler beni bekliyor.Öyle hasretim ki esasında..Bekliyeceğim o güzel günlerin aydınlattığı hayatımı ama çabuk olsun ne olur zira hayat akıp gidiyor ve bu yaşları artık göremeyeceğim.Biliyorum Rabbim beni hep sevdi ve ben de onu hep sevdim.Birbirimizi sevmeye de devam edeceğiz ...
Bütün çalıştığım yerler de gerçekten parmakla gösterildim..Öğrenciliklerimde dahil..Herkesin yanında farklı bir yerim oldu fakat bende vefasızlık yok belkide bu sebepten..

İşkolik, canımsın kesinlikle...

Genel olarak yüz tahlili dışında gözlerim çıkık değil..:)Emeğinize sağlık hakkınızı helal ediniz. Ben kendimi böyle anlatamazdım..
Muhabbetlerimle...

Daha söylemek istediklerim var ancak.....

Beğenmenize sevindim..Siz istedikten sonra mutlu olmamanız için bir neden yok,şansınıza inanın..
:)forumun ne zamandır sıkı takipçisiyim astrolojik terimlere çok alıştım 20 şubat 1986 21:30 izmitdoğumluyum haritamda fazlaca balık karekteri var benim için de bi yorum yaparsanız gerçekten çok mutlu olucamgülücükgülücükgülücük
doğum haritam
http://www.astrozoom.com/dogum_bilgisi_s...t&x=58&y=5
(01-09-2010 05:12 AM)yagmur86 Yazılan: [ -> ]:)forumun ne zamandır sıkı takipçisiyim astrolojik terimlere çok alıştım 20 şubat 1986 21:30 izmitdoğumluyum haritamda fazlaca balık karekteri var benim için de bi yorum yaparsanız gerçekten çok mutlu olucamgülücükgülücükgülücük
doğum haritam
http://www.astrozoom.com/dogum_bilgisi_s...t&x=58&y=5

Hoş geldin foruma gülücük

Yeni üyelere detaylı harita yorumu yapılmıyor forumun takipçisi olduğun için biliyorsundur paylaşıma devam edersen zamanı gelince yorumcularımız haritan hakkında yorum yapacaktır ama haritan hakkında başka merak ettiğin soruların varsa sorabilirsin ayrıca Astrosohbeti tanıyalım ve Kurallar bölümünü okumanı tavsiye ederim.verygood
(01-08-2010 08:13 PM)Nar_Rengi Yazılan: [ -> ]
(01-04-2010 10:14 PM)Aprilios Yazılan: [ -> ]Güneş – Plüto ilişkisi de göz’e çarpan bağlantılardan: Bu irtibat, eşinizin kimlik duygusunu güçlendirmiş, yukarıda ifade etmeye çalıştığım tüm Marsiyen Güneş İkizler'i prensiplerini görünebilirlikten uzakta kılarak derinleştirmiş, sizin tabirinizle kapalı bi’kutu haline getirmiş olabilir.
Eşimin ani tepkileri yok denecek kadar az , hatta tepki vermesi gereken yerlerde bile ya tepkisiz kalır yada çook düşük frekansta tepkiler verir ki insanların frekans eşiğine bile ulaşamaz  sinirlerini aldırmış modunda daha çok. nadirde olsa kendisinden beklenmedik sözler sarfedip şok etkisi yapabiliyor, iletişimde kendisini ön planda tutma gibi bir durumu yok, oldukça sade ve geri planda özellikle iş hayatında kendisinin anlattıklarından çıkardığım kadarı ile işi yapan o ama sunumu ve pazarlamasını yapan başkaları müdürünün ifadelerinden dahi bunu çıkardım tam olarak iş hayatında hizmet adamı , ki kendiside ifadesinin yetersiz olduğundan dem vuruyor zaman zaman.
Aşk konusunda da fetihçi bir kimliği olduğunu düşünmüyorum.. gülücük
En marsiyen bulduğum isteği ve beni şaşırtan tatilde iken denizin üzerinde paraşüte binelim diye ısrar etmesiydi..
Eşinizin natal haritasında, neredeyse en önemli kişisellerinin arasında değişken nitelikte T-Kare gerilimi söz konusu. Ay & Mars zıtlığının taşıyacağı denge unsuruna en çok ihtiyacı olan gezegen Güneş. Yani bi'anlamda bu gerilimden en çok başı ağrıyacak olan kişisel de kendisi. İşte bu potansiyel baş ağrısının, bi'nevi yatıştırıcısı olmuş Plüto. Biliyorsunuz, bağlantı yaptığı gezegeni transforme edebilme gücü haricinde, ''gömme'' prensibi de çalışır. Eşiniz Marsiyen bi'Güneş sahibi, evet. Fakat; ilgili iletimde de altını çizmiş olduğum gibi, bu çok önemli başrol oyuncusunun sufle aldığı es geçilemez bi'suflör daha var. Bu nedenle; Marsiyen bireyliğinin ifadesini yansıtmakta absorbe edilmişliği bulunabilir...

İncelemeye tabi tutacağım tek bi'başlık daha var. Hafta başına doğru; toparlama işlemine geçebilirim sanıyorum.
bu kadar hızlı cevap beklemiyordum teşekkürler merak ettiğim konu aslında 18 ocaktaki jüpiter transiti. jüpiter ilk önce nataldki balık jüpiterle sonra sırayla güneşimle venüsümle vemarsımla kavuşum yapacak bir kaç ay içinde haritamda mars satürn kavuşumum var ve venüsüme 90 derece açı yapıyorlar şirona da 180 .güzel ama zor yorucu günler geliyormuş gibi hissediyorum bir yorumunuzolursa çoksevinirim
Referans Adresler