Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Doğum Haritası Analizi...
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Melancholic Yazılan:
ginka Yazılan:
sessizgidiş Yazılan:
Melancholic Yazılan:
sessizgidiş Yazılan:ayrıca haritasına yorum isteyen arkadaşlara zamanım oldukça yorum yapmaya çalışırım gülücük

Maaşallah Maaşallah gülücük

işler açıldı gülücük)

bende yorum alabilrmiyim utandım

Bu sitede yorum yapanların işleri hiç kesat gitmez :D Sor Yıldırım'a, kaç yıldır bu işin içinde hiç yorum yapacak adam arayıp da bulamadığı olmuş mu gülücük)

gülücük evet , yorumcu olmak isteyenler için bu site tam bir labaratuvar gibi ;)
sessizgidiş Yazılan:bir sonraki analiz teraazziii için olacak..

bekliyorum teşekkürler
bende rica edebilirmiyim
vuslat Yazılan:bende rica edebilirmiyim

Eğer özel olarak yorum istediğin birisi yada birileri yoksa ben yaparım verygood

melis_bk

aeon Yazılan:MELİS BK

-güneş

güneşin akrep burcunda ,akrebin özellikleri kararlı ve sert bir kişilik , merkürün konumuda uygunsa
ketumluk,akreplerin merkürleri çok konuşkan dahi olsa mutlaka kendileine sakladıkları birşeyler olur.
senin de muhtemelen vardır.
gizli saklı işlere karşı bir beceri ve tabulara karşı karşı konulmaz bir yakınlık duygusu.
akrebin özelliklerini çok da anlatmaya gerek yok aslında.

öte yandan güneşinin saturnden kare açı almış.kendini gösterirken biraz sorunlar yaşayabilirsin.
hem akrep , hem saturn karesi aklıma senin biraz baskıcı bir kişi olabileceğini getirdi.
bazen neptünyen tarafınla bağdaşmayan bir sertliğin olabilir.hatta bu neptünyen tarafını akrepsi yönünle bir zayıflık
olarak algılıyabilirsin.ve sert tavırlar altında gizleyebilirsin.çünkü akrepte netice bir su burcudur ve
kırılgandır(üstelik kırılmaktan çok korkar).neptünün hayal kırıklıklarından sonra(aslında çoğunluklar karşındakini suçlama,muhtemelen senin hassaslığından kaynaklıdır) ve karşındakine samimi tavırlarına karşılık almadığında
akrep tarafın düşmanlık yapmak ve bedel ödetmek isteyebilir.

güneş son 11.evin son beş derecesinde 12.evi de etkilyebilir.babanı biraz sert ve sana uzak kayıp ve baskıcı bir baba olarak
algılamış olabilirsin.

-asc konumu ve neptün açıları

asc üzerinde neptün ve merkür durmuş.yükselen yay.

benim de merak ettiğim bir nokta neptün 12.evden kavuşunca acaba fizik yapını etkiledi mi.
muhtemelen gözleri güzel bir insan olabilirsin.akrep keskinliğini neptün biraz düşürse de uykulu ve hülyalı bakışların olabilir.
neptün haritanda güçlü çalışıyor.asc üstünde ve kişisel gezgenlerinle temasta.biraz dalgınlığın olabilir.zaman zaman hayal dünyasında yaşama
kendini birşeylere fazla inandırmak gibi davranışların.
zaman zamna yukarıda da belirttiğim gibi, neptünyen yönünü kötüye kullanan insanlara karşı düşmanlık yapmak isteyebilirsin.
öte yandan neptün o akrepsi kinini hayal dünyasında sürekli yaşamana sebep olsa da , kişilerin karşısında
kinin çabuk geçer.
gerek neptünün, gerek güneşin konumu bana ön planda olmak istemeyen bir insansın gibi geldi.

-merkürün yay da
bütünü algılama ve hayatın anlamı üzerine düşünmek konusunda iyi olabilirisn.
öte yandan analiz yapmak , neden sonuç çizgisinde ve objektif olarak birşeyleri değerlendirmek sana zor gelebilir.
objektiflik dedim şöyle ;
merkürü yayı bilgi de felsefe arar(birşeye inanır ve tüm bilgisini oinancın üstüne kurmaya meyillidir).ve neptün, kişinin objektifliğini çok düşürür.bunlarda yetmemiş ay merkür açınla objektifiğin
çok azalmış.duygularınla düşüncelerini karıştırma huyunu yenersen kişisel gelişiminde önemli aşama yapabilirsin.

öte yandan olumlu özellikleride var.
dediğim gibi hayatın anlamını sorguluyan bir akıl , resmin bütününün görmek ve geniş bir hayal dünyası...
diyaloglarda insanların duygularını sismograf gibi algılıyan ,neptün sezgilerine sahip bir merkür...
mesela gerginleşmeye başlayan bir ortamı hemen algılıyabilirsin.rahatsızlık hissi...
aşırı empatik olamak gibi bir durumun olabilir.hemen o insanın sorunlarını kendininmiş gibi algılıyabilirsin.daha sonra akrep yönünle pişman olabilirsin.gülücük
son olarak , iletişime geçtiğinde diyaloglar vasıtasıyla yanlış anlaşılıyor olabilirsin.aman fikirlerin neptün sislerinde kaybolmasın gülücük
birde ay-merkürden dolayı bir fikri duygusal olarak sevme durumun olabilir.

devam edecek...
bu şekilde parçalar halinde ve çeşitli aralıklarla yollarım.
Geç kalmış teşekkürle başlayayım..
Baba mı algıladığımdan bile emin değilim..
Empatik olmak ve sezgisellik durumu duble lanet olarak benim sınavım sanırım.gülücük
ASC ye 12.evden kavuşum yapan neptünün görüntüm üzerinde olası hiçbir olumlu özelliği yok gayet vasat bir yüze ve gözlere sahibim..
Genelde rahat tavırlarım geleneksel görüşlü insanlar tarafından yanlış anlaşılır..
Hatanın insan için olduğuna inanır kimseye karşı intikam hissiyle dolmam ancak asla unutmam .. bilinçsizce aldığım bu tavra karşılık çok iyi işleyen bir ilahi adaletin olduğunu zaman içinde defalarca gördüm..Objektifliği ölçülebilir durumlar dışında olabilir görmüyorum zaten.
okumayaya devam edeyim..

coolhandsome

melis_bk Yazılan:

-güneş

güneşin akrep burcunda ,akrebin özellikleri kararlı ve sert bir kişilik , merkürün konumuda uygunsa
ketumluk,akreplerin merkürleri çok konuşkan dahi olsa mutlaka kendileine sakladıkları birşeyler olur.
gizli saklı işlere karşı bir beceri ve tabulara karşı karşı konulmaz bir yakınlık duygusu.

öte yandan güneşinin saturnden kare açı almış.kendini gösterirken biraz sorunlar yaşayabilirsin.
hem akrep , hem saturn karesi aklıma senin biraz baskıcı bir kişi olabileceğini getirdi.
bazen neptünyen tarafınla bağdaşmayan bir sertliğin olabilir.hatta bu neptünyen tarafını akrepsi yönünle bir zayıflık
olarak algılıyabilirsin.ve sert tavırlar altında gizleyebilirsin.çünkü akrepte netice bir su burcudur ve
kırılgandır(üstelik kırılmaktan çok korkar).neptünün hayal kırıklıklarından sonra(aslında çoğunluklar karşındakini suçlama,muhtemelen senin hassaslığından kaynaklıdır) ve karşındakine samimi tavırlarına karşılık almadığında

güneş son 11.evin son beş derecesinde 12.evi de etkilyebilir.babanı biraz sert ve sana uzak kayıp ve baskıcı bir baba olarak
algılamış olabilirsin.

benim de merak ettiğim bir nokta neptün 12.evden kavuşunca acaba fizik yapını etkiledi mi.
muhtemelen gözleri güzel bir insan olabilirsin.akrep keskinliğini neptün biraz düşürse de uykulu ve hülyalı bakışların olabilir.
neptün haritanda güçlü çalışıyor.asc üstünde ve kişisel gezgenlerinle temasta.biraz dalgınlığın olabilir.zaman zaman hayal dünyasında yaşama
zaman zamna yukarıda da belirttiğim gibi, neptünyen yönünü kötüye kullanan insanlara karşı düşmanlık yapmak isteyebilirsin.
öte yandan neptün o akrepsi kinini hayal dünyasında sürekli yaşamana sebep olsa da , kişilerin karşısında
kinin çabuk geçer.
gerek neptünün, gerek güneşin konumu bana ön planda olmak istemeyen bir insansın gibi geldi.

-merkürün yay da
öte yandan analiz yapmak , neden sonuç çizgisinde ve objektif olarak birşeyleri değerlendirmek sana zor gelebilir.
merkürü yayı bilgi de felsefe arar(birşeye inanır ve tüm bilgisini oinancın üstüne kurmaya meyillidir).ve neptün, kişinin objektifliğini çok düşürür.bunlarda yetmemiş ay merkür açınla objektifiğin
çok azalmış.duygularınla düşüncelerini karıştırma huyunu yenersen kişisel gelişiminde önemli aşama yapabilirsin.

dediğim gibi hayatın anlamını sorguluyan bir akıl , resmin bütününün görmek ve geniş bir hayal dünyası...
diyaloglarda insanların duygularını sismograf gibi algılıyan ,neptün sezgilerine sahip bir merkür...
mesela gerginleşmeye başlayan bir ortamı hemen algılıyabilirsin.rahatsızlık hissi...
aşırı empatik olamak gibi bir durumun olabilir.hemen o insanın sorunlarını kendininmiş gibi algılıyabilirsin.daha sonra akrep yönünle pişman olabilirsin.gülücük
son olarak , iletişime geçtiğinde diyaloglar vasıtasıyla yanlış anlaşılıyor olabilirsin.aman fikirlerin neptün sislerinde kaybolmasın gülücük

devam edecek...
Empatik olmak ve sezgisellik durumu duble lanet olarak benim sınavım sanırım.gülücük
ASC ye 12.evden kavuşum yapan neptünün görüntüm üzerinde olası hiçbir olumlu özelliği yok gayet vasat bir yüze ve gözlere sahibim..
Genelde rahat tavırlarım geleneksel görüşlü insanlar tarafından yanlış anlaşılır..
Hatanın insan için olduğuna inanır kimseye karşı intikam hissiyle dolmam ancak asla unutmam .. bilinçsizce aldığım bu tavra karşılık çok iyi işleyen bir ilahi adaletin olduğunu zaman içinde defalarca gördüm..Objektifliği ölçülebilir durumlar dışında olabilir görmüyorum zaten.
okumayaya devam edeyim..

Çok güzel bir analiz olmuş Aeon.Melis_bk nın forumdan okuduğum kadarıyla kişiliğinin sevdiğini söylemeliyim,hele ki düşüncelerini (doğru-yanlış) karşımda savunması hoşuma gitmişti gülücük

melis_bk

aeon Yazılan:melis bk

-ay burcu balık
ay burcu balık olarak hassas duygulara sahip olabilirsin.kırılgan ve kolay etkilenen duygulara sahipsindir.
karşı taraftan hassas duygularına karşı gereken özeni görmediğin an içine dönüp , okişiyle uzun süre görüşmeyebilrisin
ayrıca senin ayın neptün karesine de sahip.
bu ay balığının tüm özelliklerini arttıran bir açı.
zatam zaman duyguları fazla idealize etmek durumun ve bunlara bağlı hayal kırıklıkların olabilir.
insanlara anlamsız gelen konualrda gözlerin çabuk doluyor olabilir.
öte yandan müthiş sezgilerden bahsedebiliriz.karşında morali bozuk biri olduğunda onun tüm sorunlarını emen
bir yapı...
tavsiyem insan duygularını bu kadar sallama gülücük)

-7.ev

7.evini ikizler kesmiş.
ikizler insanlarından ilişkiler , açık düşmanlıklar yoluyla birşeyler öğreenmen gerekiyor.
hayatına iletişimci ve rasyonel tipleri çekmen olasılığı var.
bu kişilerden mantıklı olmak , iyi iletişimcilik ,hatta bazen üç kağıt gibi şeyler öğrenebilirsin.
sana pratik olmak gibi özellikler kazandırırlar.haritanın 7.ev kısmında kalan potansiyelleri ilişkiler vasıtasıyla
dışarıdan kazanacaksın.
7.evde jupiter var. kurduğun ilişkilerde , felsefe yapmak hayatın anlamını sorgulamaya yönelik paylaşımlar arayabilirsin.
özetle merak duygusu olan , bilgili kişlerin yanında kendini daha iyi tanıma fırsatın olacak,
kendindeki bu atıl kalmış yönleri açığa çıkartacaksın .

-mars

marsın aslan burcunda
aslan burcundaki mars kişsii olarak ,
gurur senin için önemli bir kavram olmalı , gururuna yönelik bir hareket oldumu tırnaklarını çıkartabilirsin.
marsın açıları
uranüs açınla marsın gerilmiş.
tepkilerin senden beklenmeyevcek ölçüde sert olabilir.fevri ve anlık tepkiler verebilisin.

7.evide harmanlarsam haritanın söyldeiği erkek arketipi

dikkat çekeci , vakur duruşlu (mars aslan ve uranüs)
öte yandan 7.ev yöneticisine bakarsak neptünler kavuşmu(gizliden aşırı duygusal ve iyi iletişim kurabilen ve pratik zekalı)
aslında tüm bayanlar bunu ararda neyse gülücük

-venüs
venüs mars karen var.bu biraz ilişkiler için zorlayıcı bir açıdır.sorunlara işaret eder.
erken evlilik gibi durumlara yol açabilen bir açı.uranüsü de hesaba katarsam ilişkilerinde ani bitiş ve başlangıçlar olabilir.
venüs akrebi oalrak uranüs açısına sahipsin.
ilişkilerinde senin o aradığın yoğunluğa sahip olmadığında bitirmek istersin.bunu illede aşk ilişkisi olarak düşünme ,arkdaşlıklar vs.
tüm ilişkiler bazında düşşünebilirsin.
bilhassa 11.ev oluşundan dolayı arkadşalıkları daha ön planda tutabiliriz.

kironun venüs ve marsınla temas etmiş.ilişkiler bazında kendi yaralarını sarmakda zorlanıp kişilere iyi tavsiyeler verebilirsin.
özellikle kironun 4.evde oluşu aklıma aile kavramını getirdi.kendi aile kavramınla ilgili bazı zorluklarını aşmak da zorlansanda
kişilere gayet pratik(boğa ) ve somut sonuçlara yönelik tavsiyelerin olabilir.

8.evinde mars var ve uranüs kontağı aklıma eşinden dolayı ortak kaynaklar miras gibi işlerden dolayı kayıplara uğrama ihtimalini geldi.

-bitti-
Katıksız bir ay balığına göre fazla gerçekçiyimdir hassaslığımın farkındayım ancak bu beni şeker kız candy yapmıyor aslında benim balığım birz javs veya pirena cinsigülücük
Torpido gözündeki tırnaklarla beraber hem de ama çook ender..Genelde tırnak formunda tasarlanmış bir dille duyguları tırmalamak dürtüsü yeterli gelir..

Bazen akrep kadını dişiliğine sahip olmamak satründen mi diyorum kadın erkek ilişkilerinde felaketim yoğunluk talebim dostluktan yana ,evlenecek en son insan olacağımı düşünürken aynı şekilde düşünen bir adamla 14 yılı tamamlamaya giden bir evliliğim var..

tekrar teşekkür...gülücük

aeon

melis_bk Yazılan:Katıksız bir ay balığına göre fazla gerçekçiyimdir hassaslığımın farkındayım ancak bu beni şeker kız candy yapmıyor aslında benim balığım birz javs veya pirena cinsigülücük
Torpido gözündeki tırnaklarla beraber hem de ama çook ender..Genelde tırnak formunda tasarlanmış bir dille duyguları tırmalamak dürtüsü yeterli gelir..

Bazen akrep kadını dişiliğine sahip olmamak satründen mi diyorum kadın erkek ilişkilerinde felaketim yoğunluk talebim dostluktan yana ,evlenecek en son insan olacağımı düşünürken aynı şekilde düşünen bir adamla 14 yılı tamamlamaya giden bir evliliğim var..

rica ederim.sonuçta duygusal yönden hassas bir tarafınızla sert bir tarafınız bir arada.
sert yüzünüz birşeyleri iyi gizliyordur.

melis_bk

coolhandsome Yazılan:
melis_bk Yazılan:

-güneş

algılamış olabilirsin.

kinin çabuk geçer.

-merkürün yay da

devam edecek...
okumayaya devam edeyim..

Çok güzel bir analiz olmuş Aeon.Melis_bk nın forumdan okuduğum kadarıyla kişiliğinin sevdiğini söylemeliyim,hele ki düşüncelerini (doğru-yanlış) karşımda savunması hoşuma gitmişti gülücük

gülücük

melis_bk

aeon Yazılan:
melis_bk Yazılan:Katıksız bir ay balığına göre fazla gerçekçiyimdir hassaslığımın farkındayım ancak bu beni şeker kız candy yapmıyor aslında benim balığım birz javs veya pirena cinsigülücük

rica ederim.sonuçta duygusal yönden hassas bir tarafınızla sert bir tarafınız bir arada.
sert yüzünüz birşeyleri iyi gizliyordur.
Aslında dengeliyorum diyelim..Karşımdakinin gözlerine bakarak en hassas halimle birazdan içimdeki javs seni ham yapacak diyebiliyorum daha ne kadar şeffaf olayımgülücük)
Referans Adresler