Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Doğum Haritası Analizi...
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
cok tesekur edrım sessızgidiş yorumlarınız cok ısabetlı.cok ıcıne kapanık bırı esım hıslerını bellı etmeyen aılesıne duskun biri.cok gızemlı olusu 1 evdekı plutodan kaynaklanıyor sanırım.hersey ııcn tesekur ederım.sevgıyle kalın....
nuray esen Yazılan:cok tesekur edrım sessızgidiş yorumlarınız cok ısabetlı.cok ıcıne kapanık bırı esım hıslerını bellı etmeyen aılesıne duskun biri.cok gızemlı olusu 1 evdekı plutodan kaynaklanıyor sanırım.hersey ııcn tesekur ederım.sevgıyle kalın....

rica ederim (;
bir sonraki analiz teraazziii için olacak..
sessizgidiş Yazılan:ayrıca haritasına yorum isteyen arkadaşlara zamanım oldukça yorum yapmaya çalışırım gülücük

Maaşallah Maaşallah gülücük
Melancholic Yazılan:
sessizgidiş Yazılan:ayrıca haritasına yorum isteyen arkadaşlara zamanım oldukça yorum yapmaya çalışırım gülücük

işler açıldı gülücük)

ginka

sessizgidiş Yazılan:
Melancholic Yazılan:

işler açıldı gülücük)

bende yorum alabilrmiyim utandım
ginka Yazılan:
sessizgidiş Yazılan:
Melancholic Yazılan:

işler açıldı gülücük)

Bu sitede yorum yapanların işleri hiç kesat gitmez :D Sor Yıldırım'a, kaç yıldır bu işin içinde hiç yorum yapacak adam arayıp da bulamadığı olmuş mu gülücük)
Sırada bende varım beni de unutmayınız...gülücük
Güneş & Jüpiter Oğlak & Satürn

Tipik bi’Oğlak karamsarlığı, kişiliğinizde nadir olarak gözlemlenebilen olabilir. Çünkü hamurunuz (Güneş) Jüpiter’in iyimser enerjisinden nasiplenmiş. Üstelik, daha önce de belirtmiş olduğum gibi Asc yöneticisinin geliştirmeniz gereken benlik bilinci ile kavuşum alarak, ikinci evdeki yerleşimi; özgüven ya da özsevi konularında size motivasyon sağlamış olabilir. Ayrıca; sekizinci ev yöneticisi olan Güneş’in, ikinci evdeki Jüpiter ile kavuşumu ortak kazançlar ve miras konusunda (ör; baba tarafındaki aile büyüklerinden) elinize bereket sağlama ihtimali söz konusudur da diyebiliriz. Aslan burcuna has olabilecek bi’takım korkular –mesela başkaları tarafından yönlendirilmek ve ekonomik bazda idame edilme gibi- içten içe kimliğinizin bi’parçası olabilir. Ki; Güneş Oğlak’ının yaşamsal mottosu söz konusu olabilecek korkuyu ortadan kaldırmaya yöneliktir. Bu nedenle rahat olunuz ;) hoş, bu konuda zaten Jüpiter telkini almış olmanız olası.
Jüpiter’in, II. ev ve Oğlak burcuna has konularda sizi donanımlı kıldığını biliyoruz. II. ev başlığında neler incelenmeye tabi tutulabilir mesela; özkaynaklarınız (yetenekleriniz ya da malvarlığı) ve özgüven hatta özsaygı (bkz; Oğlak) gibi. Oğlak burcuna bakacak olursak; disiplin oluşturma ve düzen kurma, sistematik olma, güven inşa etme, sebat etme, hedefe doğru kontrollü ve hırslı bi’şekilde ilerleme, başarı odaklı olma…gibi.
Güneş & Jüpiter kavuşumu yönetici Satürn ile bağlantı içerisinde (çifte vurgu). 60’lık bağlantılarda fırsat ve kazanım birliği vardır. Ayrıca oluşmuş çifte vurgudan, yukarıda açıklamaya çalıştığım uzantıların netleştirilmiş olduğundan bahsedilebilir sanıyorum.

Şimdilik söyleyebileceklerim bunlar... Kafanıza takılan, sormak istediğiniz herhangi bi'nokta olursa; lütfen iletin. Bilgim yettiğince cevap olmaya çalışırım.
ginka Yazılan:
sessizgidiş Yazılan:
Melancholic Yazılan:

işler açıldı gülücük)

müsait olduğum ilk zamanda cnm gülücük
Referans Adresler