Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Doğum Haritası Analizi...
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Rüzgâr Yazılan:Bende pratik yapmak istiyorum ilk bizim kuzuyu alalım dedik, biraz kızdırdım ödeşiriz belki diyegülücük Yakın zamanda kendine yorum yapılmış böyle bir kural varsa tamam o zaman isteyen bir kişiye harita analizi çalışabilirimverygood

ben! ben istiyorum! mümkünse tabi gülücük
Rüzgâr Yazılan:
Daily Yazılan:
Rüzgâr Yazılan:Bende pratik yapmak istiyorum ilk bizim kuzuyu alalım dedik, biraz kızdırdım ödeşiriz belki diyegülücük Yakın zamanda kendine yorum yapılmış böyle bir kural varsa tamam o zaman isteyen bir kişiye harita analizi çalışabilirimverygood

ben! ben istiyorum! mümkünse tabi gülücük

Mümkün haritanız üzerinde çalışmalıyım size özel mesajla bildiririm,bu başlık altından takip edebilirsiniz. (:

Bu arada anlamadım bu kızın bilgisayar astrozoom'u açmıyor acaba doğum bilgilerinizi verebilir misiniz?

25. 08. 1975. Almanya köln saat: 20:55
çok teşekkür ediyorum gülücük
Sagittarius Yazılan:evet haklısın ama harita analizi için ben el kaldırcaktım Daily bi Merküry VİP olarak beni geçti bu konudadil çýkarma aslında normalde sesim yüksektir bilmem sana burdan ne kadar duyurabilirimgülücük) 2.sırayı ben istiyorum uzuuun uzuuun beklerim haritası benimkine benziyen birinden harita yorumu almak fena olmazdı herhalcanımsın

suçluluk duydum birden gülücük sıramı sana verebilirim.. o merküry likten değildi, sadece önce görmüşüm gülücük)
Rüzgâr Yazılan:
Sagittarius Yazılan:evet haklısın ama harita analizi için ben el kaldırcaktım Daily bi Merküry VİP olarak beni geçti bu konudadil çýkarma aslında normalde sesim yüksektir bilmem sana burdan ne kadar duyurabilirimgülücük) 2.sırayı ben istiyorum uzuuun uzuuun beklerim haritası benimkine benziyen birinden harita yorumu almak fena olmazdı herhalcanımsın

Tamamdır ikinci sıra senin bu hafta yoğun değilim önümüzdeki günlerde okuyabilirsin analizini, kesinlik içeren bir bildirim yapmayacağım büyük ihtimal diyelimgülücük

[Resim: 691345201.jpg] [Resim: w700.png]

bu işletme yürümez, batar yakında gülücük)

aeon

Melancholic Yazılan:[Resim: 691345201.jpg] [Resim: w700.png]

bu işletme yürümez, batar yakında gülücük)

bunu biliyorum.(zengin olma hayali kuran dandik işetmelerin vazgeçilmezi) ne zaman görsem ,bende varyemez amcayı anımsatır gülücük)
Sagittarius Yazılan:gülücük) yok ya öyle demek istemedim bilmem bu Merkürü kullanmayı ne zaman öğrenicemgülücük çiçek

gerçekten sıramı seve seve veririm. sizi daha sabırsız gördüm sanki gülücük
sevgili terazzi için;ayın 5.evinde ve kovada ay beşinci evde yaratıcı olmayı hayal gücünü simgeler terazinin vermiş olduğu beğenilme,sevilme ihtiyacı ay'ın bu konumuyla iyice belirginleşmiş çünkü ay bu evde popüler bir kimliğe bürünmeye düşkün özelliklerde verir sevilmeye,beğenilmeye,ilgi çekmeye ihtiyaç duyarsın belki biraz şıpsevdi olabilirsin,zevklerin senin için önemlidir ancak ay'ın kovada kova mantık burcudur duygularla işi yoktur daima marjinaldir venüsünde başakta pek duygusal olduğun söylenemez ilişkilerinde daha çok mantığa önem verirsin ve kendini duygusal anlamda ifade ediş biçimin pekte sıradan olmayabilir

satürn 4.ev ıc noktasıyla birleşmiş ebeveynlerin sana soğuk geliyor olabilir sana biraz katı ve kuralcı davranıyor olabilirler bu açıdan kendinde eksiklik hissediyor olabilirsin.10.evindeki jüpiter sana iş yaşamında kolaylıklar sağlıcaktır 2.evindeki pluton ile yapmış olduğu kare maddi olarak kayıp getirebilir .

transitlerine baktığım zaman tra.satürn 12.evinden geçiş yapıyor son 2 yıldır içe dönüş,kendini dinleme ne yapıcağına karar verme gibi konuların üzerine eğilmiş olabilirsin birazda depresif bir dönemdir bu dönem gülücük tra satürn 12.evinden geçerken iç dünyanı yapılandırdı sıra 1.evinde yani sosyal maskende ve güneşinde sen ikisini bir arada geçiriceksin bu dönemde biraz daha katı ve soğuk görülebilirsin çevrendekiler tarafından daha çok kendinle ilgilendiğin bir dönem olucaktır yaklaşık 2.5 sene kadar sonrasında daha olgunlaşmış bir terazzi haline geleceksin gülücük
tugcee Yazılan:sevgili terazzi için;ayın 5.evinde ve kovada ay beşinci evde yaratıcı olmayı hayal gücünü simgeler terazinin vermiş olduğu beğenilme,sevilme ihtiyacı ay'ın bu konumuyla iyice belirginleşmiş çünkü ay bu evde popüler bir kimliğe bürünmeye düşkün özelliklerde verir sevilmeye,beğenilmeye,ilgi çekmeye ihtiyaç duyarsın belki biraz şıpsevdi olabilirsin,zevklerin senin için önemlidir ancak ay'ın kovada kova mantık burcudur duygularla işi yoktur daima marjinaldir venüsünde başakta pek duygusal olduğun söylenemez ilişkilerinde daha çok mantığa önem verirsin ve kendini duygusal anlamda ifade ediş biçimin pekte sıradan olmayabilir

satürn 4.ev ıc noktasıyla birleşmiş ebeveynlerin sana soğuk geliyor olabilir sana biraz katı ve kuralcı davranıyor olabilirler bu açıdan kendinde eksiklik hissediyor olabilirsin.10.evindeki jüpiter sana iş yaşamında kolaylıklar sağlıcaktır 2.evindeki pluton ile yapmış olduğu kare maddi olarak kayıp getirebilir .

transitlerine baktığım zaman tra.satürn 12.evinden geçiş yapıyor son 2 yıldır içe dönüş,kendini dinleme ne yapıcağına karar verme gibi konuların üzerine eğilmiş olabilirsin birazda depresif bir dönemdir bu dönem gülücük tra satürn 12.evinden geçerken iç dünyanı yapılandırdı sıra 1.evinde yani sosyal maskende ve güneşinde sen ikisini bir arada geçiriceksin bu dönemde biraz daha katı ve soğuk görülebilirsin çevrendekiler tarafından daha çok kendinle ilgilendiğin bir dönem olucaktır yaklaşık 2.5 sene kadar sonrasında daha olgunlaşmış bir terazzi haline geleceksin gülücük

Yorum yapan arkadaşların artması sevindirici , devamını beklerim tugce verygood
Rüzgâr Yazılan:Daily için;

Haritanız üzerinde çalışmaya başladım, üstünde durmayı düşündüğüm genel vurgular ise şöyle;

*Güneş,Venüs,Merkür Başak stelyumu.

*Ay burcunuz.

*Birincil T-kare;Güneş-Venüs,Neptün ve Mars arasında oluşan.Özellikle bu T-Kare'nin elemanlarından olan Mars'ın Neptün ve Ceres'le kimliğiniz üzerinden yapmış olduğu etkileşim.

*İkincil T-kare;Uranüs, Jüpiter ve Satürn arasında.Sizinle yakın tarihlerde doğan çoğu kişide olabileceği için(nedeni nesilsel gezegenler olmaları), üstünkörü geçeceğim.

Son olarakta Başak-Balık aksını yansıttığınızı düşünmem üzerine bir kaç cümle eklemek istiyorum. (:

sevgili Rüzgar daha yeni olmanıza rağmen maşallah çok hızlısınız.verygood mümkünse 3. olarakta benim haritamı iceleyebilirsiniz gülücük)
Rüzgâr Yazılan:
Revenge Yazılan:sevgili Rüzgar daha yeni olmanıza rağmen maşallah çok hızlısınız.verygood mümkünse 3. olarakta benim haritamı iceleyebilirsiniz gülücük)

2 hafta(belki uzayabilirde) kadar sonra yeniden bir programa girmem gerekicek ve bu nedenle pratik yapacak alan bulmuşken vakit kaybetmeyeyim dedim.Sanırım sizede yorum yapabilirim.Fakat dediğim gibi tarih öne çekilirde analizinizi yapamassam, şimdiden belirteyimgülücük

sorun deil.yinede tşk ederim.gülücük
Referans Adresler