Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Doğum Haritası Analizi...
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Melancholic Yazılan:
Yıldırım Yazılan:gülücük gülücük

hatun astrozoom forumu kapalı olduğu için birşeyler ararken burayı bulduğunu söyledi.
bizim forumun ilk izlenimini beğenmediğine göre , diğer forumları kıskandım şimdi ;)

Yok yaw, hatun beni beğenmedi. Benim ilk izlenimim iyi değilmiş,forumla alakası yok gülücük)

Bilmiyorum bu utançla nasıl yaşarım... Japon olsam harakiri yapmıştım çoktan =)

Kendine kızma melancholic suç senin değil benimgülücük)

coolhandsome

Miss Merkury Yazılan:
Melancholic Yazılan:
Yıldırım Yazılan:gülücük gülücük

hatun astrozoom forumu kapalı olduğu için birşeyler ararken burayı bulduğunu söyledi.
bizim forumun ilk izlenimini beğenmediğine göre , diğer forumları kıskandım şimdi ;)

Yok yaw, hatun beni beğenmedi. Benim ilk izlenimim iyi değilmiş,forumla alakası yok gülücük)

Bilmiyorum bu utançla nasıl yaşarım... Japon olsam harakiri yapmıştım çoktan =)

Kendine kızma melancholic suç senin değil benimgülücük)

Ne merküryen forummuşuz,sizin dilinize düşen yandı..Kız astrolojiye küsmüştür artıkgülücük)

aeon

[Resim: b407149heidiveclara1.th.gif]
aeon Yazılan:[Resim: b407149heidiveclara1.th.gif]

gülücük)

aeon

işte tek isteiği bizim gibi çapulcu sokak çocukları arasında sıcak karşılanmaktı.gülücük)
yazık oldu claraya.
aeon Yazılan:[Resim: b407149heidiveclara1.th.gif]

Rahmetli babaannemin en sevdiği çizgi film bir de şeker kız kendi ..bu ikisi dışındaki çizgi filimler pek beyenmezdi gülücük)
Sagittarius Yazılan:şahsen claranın yerinde olmak istemezdimgülücük

Bayan Empati =)

Félicé

aeon Yazılan:nevrotik için ;

saturn,mars ve pluto kavuşumu 5.ev.
bu üçlü kavuşum hangi eve düşerse düşsün.düştüğü alanı ciddi algılacak.pluto derinleşecek,mars ilerlemek ve fevri davranmak isteyecek.ancak ,saturn (diğer iki gezegeni bastırıp)geciktirme sıkıntı yaşatacak.çünkü diğer iki gezegenin doğasıyla zıt görülüyor.doğal olarak 5.ev konularında mars ve plutonun istediği, şekilde kendini gösteremiyorsun.(şahsi fikrim 10 evde olsa diktatör bile olurmuşsun;) )
mars ve pluto' nun5.evde ki arayışlarını, saturn frenliyor.seni 5.ev konularında bu konularda daha donuk , sorumluluk sahibi ve itidalli bir havaya sokuyor.

bu saturn ve pluto ayrıca kontrolcülük verir , 5.ev konularında kontrollü ve kuşkuculuk davranabilirisin.
üstelik bu stelyum venüs oğlakla kare açı yapıyor.saturnude katarsak çifte vurgu oldu.
sert açıdan dolayı saturn gölgeleriyle sık karşılaşabilirsin.güvensizlik ve aşkı çok ciddiye almak.ciddi bir ilişki aramak.yaşayacacağın ilişkilerde saygı gibi kavramlara aşırı önem verme söz konusu olabilir.mars ve plutoyuda eklersek.senin için ilişkileri hayatında önemli noktaya koymuş.karşı tarafı ilişkide fazla sıkma ve bunaltma olarak düşündüm.
mars ve pluto venüs kare açısıyla aklıma ilişkileri kesip atma geldi.ancak , saturn bunu yapmana müsahade etmez.
özetle .mars ve plutonun gölgelerini dahi göstermek bazen seni rahatlatabilir.ancak ,saturn bunları emerek sanki olumsuzlukları senin içinde kalmasına sebep oluoyr.
olumlu yönüyle ilişkilerinde istikrar yakalamana yardımcı olurr.çünkü (satürn olmasaydı)mars , pluto karesini alan venüsün sağı solu belli olmaz.;)

Çok teşekkür ederim aeon;) 5. ev konuları gerçekten çok satürnyen benim için.
Aşk, yaşamdan keyif alma, çocuklar konusunda ciddi problemlerim var.
Çok kontrolcüyüm, ama sorumluluk paylaştığım insanlara gösteriyorum bunu.
Evde cadı gibiyim. Kızımın aldığı nefesin, eşimin attığı adımın hesabını bile soruyorum. Kızımı yalnış şeyler yapmasın diye, tenefüslerde gidip ağacın arkasından gözetliyorum.
Beni imha eden normal bir arkadaşlık ilişkisini koparıp attım seneler önce ve çok canıma tak ederse yine koparırım. Venüsümü ve bu stelyumu sevmiyorum işte, takıntılı terazi gölgeli bir tipim.

Félicé

Arkadaşlar, bir tanıdığım var. Ciddi obsesif. Evine gelen misafirin ardından, misafirlerin oturduğu yeri siliyor. Abartmıyorum, özellikle tuvalet yaptığı zaman 3-4 saat banyoda yıkanıyor, kasıklarını kanatana kadar ovuyor.
O yüzden dayanabildiği kadar tuvalet yapmıyor, çok büyükte kabızlık problemi var. Kızının 6 yaşına kadar altına bez bağladı. Bir odası pis olduğunu düşündüğü şartlanması gereken çamaşırla dolu. (şartlama makinaya atmadan önce elde çamaşırı yıkamak)

Eşi tarafından şiddete maruz kalmış, şu an ayrı , 4 çocuğu var, onlar da yakında psikopat olacak. Aşırı derecede yoksul ayrıca. Belediyenin evlerinde kalıyor.

Devamlı kafa hapı alması gerekiyor, hapı bıraktığı an eski halinden daha beter oluyor. Psikolojik tedavisi pozitif sonuç veremedi hiç.
Seneler önce erkek kardeşleri olmasına rağmen, yatalak babasının altını temizlemiş uzun süre. İnsanı saatlerce banyoda tutacak kadar kötü bir deneyim bence. Daha yazamayacağım yazarken bunaldım. Fikirlerinizi almaktan memnun olurum. Bu kadına nasıl yardım edebilirim?

[Resim: astro2ast02obsesifkompu.th.gif]

İkizlerde mars-venüs-satürn kavuşumuna zıt bakan neptün ve ikisine kare bakan ay balığı ile oluşan t- karesi çok zorlayıcı. Bir haritaya 2 t-kare fazla ama,
jüpiter-merkür-pluto t-kareside var. Abartılı takıntılı düşünceler.

7 orbta olsa güneş-şiron kavuşumunu sayabiliriz. Takıntı, hijyen ve şiron çok bağlantılı. Güneşin uranüsle zıtlığı da, kadıncağızın t- kareleri ile kaçan huzurunu, dahada büyüterek huzursuzlaştırmakta...

Bu insan ne yapsa sakinleşemez bence. Eski tabirle tam bir lunatik.
Astrolojinin nasıl bir faydası olabilir ona rehberlik etmede?
Hemen başak burcuna bakayım dedim güneş-chiron bağlantısı.Hmm ilginç cidden =)
Referans Adresler