Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Doğum Haritası Analizi...
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
lolll... bu nasıl bişeydi yaaa... biraz sinirim kalktı sanırım..

aeon

ibd18 Yazılan:lolll... bu nasıl bişeydi yaaa... biraz sinirim kalktı sanırım..

ingiliz kraliyet ailesinden herhalde gülücük)
aeon Yazılan:
Melancholic Yazılan:Gördünüz mü yaptığınız ?! Sizin kavganız yüzünden, bizim Olympos'ta yaşadığımızı düşünen insanları hayal kırıklığına uğrattınız. Yetmezmiş gibi onların doğum haritalarını analiz etme zevkinden de mahrum kaldık. Ahh ahh ... Forumumuz adına 3 günlük yas ilan ediyorum, saat 12'den sonra başlasın ki Cumhuriyet Bayramı'na gölge düşmesin :D:D

forum büyük kan kaybetti gülücük).ya biz astrolojide aştık artık.doğum haritalarını insanların hayatını ve duygularını gösteren bir logaritma cetfeli ve bir denklem gibi kullanıyoruz sanki gülücük)
bizim eve gelip çaput bağlamaya başladılar zaten.senin çocuk artık erdi diye .aile fertlerine sorular geliyogülücük)

gülücük gülücük
Gülmekten gözümden yaş geldi. Arada böyle soylular gelsin iyi oluyor canım.

asldjhasdasd hala gülüyorum yaa, hatun bana "ilk izlenimin iyi değil" dedi , başkasından yardım alacakmış asşdkajsd :D:D

O değil de çok güldüm yaa , kesin vizelerde ağlıcam gülücük)

aeon

Melancholic Yazılan:Gülmekten gözümden yaş geldi. Arada böyle soylular gelsin iyi oluyor canım.

asldjhasdasd hala gülüyorum yaa, hatun bana "ilk izlenimin iyi değil" dedi , başkasından yardım alacakmış asşdkajsd :D:D

puahahagülücük)
sanki köle pazarından köle seçiyor.inanılmaz güldüm.ilk izleniminiz "çokk kötü".
çok ayıp melankolik, astrolojiyle yoğrulan bir insanın ruhu böyle olmaz. sizi eshefle kınıyorum.istirham ediyorum admin nazırlığı üyeliğimi iptal etsingülücük)
aksi halde eldivenimi çıkartıp size tokat atmak zorunda kalacağım gülücük)
hahhahahahhaha....
Böyle konuşmayın ne olur Ekselansları... Kırıcı oluyorsunuz... Bu forumun ciddiyetsiziliği nazar-ı dikkatimi celbetmeye başladı... Ben terk-i forum istiyorum... Müsadenizle...
aeon Yazılan:
Melancholic Yazılan:Gülmekten gözümden yaş geldi. Arada böyle soylular gelsin iyi oluyor canım.

puahahagülücük)
sanki köle pazarından köle seçiyor.inanılmaz güldüm.ilk izleniminiz "çokk kötü".
çok ayıp melankolik, astrolojiyle yoğrulan bir insanın ruhu böyle olmaz. sizi eshefle kınıyorum.istirham ediyorum admin nazırlığı üyeliğimi iptal etsingülücük)
aksi halde eldivenimi çıkartıp size tokat atmak zorunda kalacağım gülücük)

admin nazırlığı ne kelime yaa :D:D:D Hakikatten gülmekten komaya girdim var ya gülücük)

aeon

divan ı harb e kadar variciğim.reisi cumhur dahi bu münasebetsizliği duyucak puahahagülücük)
gülücük)
Referans Adresler