Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Doğum Haritası Analizi...
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın

coolhandsome

vishne21 Yazılan:
coolhandsome Yazılan:
Sagittarius Yazılan:
coolhandsome Yazılan:Harika bir analiz olmuşoky,,Bu arada yorumcu arkaşlarda çok fazla harita analizi talebi varsa,ben de bir kaç analiz yapabilirim,pratiğe ihtiyacım var.

mesela benimkinden başlıyabilirsin coolhandsomedansy

Tamam Amine senle başlıyorumverygood

benide sıraya koy gülücük

Tamam Vishne ikinci olarakta senin analizini yaparım.
coolhandsome Yazılan:
vishne21 Yazılan:
coolhandsome Yazılan:
Sagittarius Yazılan:
coolhandsome Yazılan:Harika bir analiz olmuşoky,,Bu arada yorumcu arkaşlarda çok fazla harita analizi talebi varsa,ben de bir kaç analiz yapabilirim,pratiğe ihtiyacım var.

mesela benimkinden başlıyabilirsin coolhandsomedansy

Tamam Amine senle başlıyorumverygood

benide sıraya koy gülücük

Tamam Vishne ikinci olarakta senin analizini yaparım.

yupiiiteşekkürler
Alıntı:
Teşekkür ederim verygood

coolhandsome

Amine

Güneş yay,yükselen yay ve ay akrep.Ay akrep te 29.58 te bir anlamda boşlukta diyebiliriz.Sende ay akrep özelliklerinin baskın olacağını düşünmüyorum,ayrıca ayın yay da olan güneşinle de kavuşmuş.29. derecede olan gezegenler o gezegenin kapsadığı alanlarla ilgili krizlerin ve inişli-çıkışlı olayların yaşanacağına işaret eder.Annenle ilgili ya da hayatında ki kadınlarla ilgili seni şoke eden bir çok olay yaşamış olabilirsin.Ayın ayrıca akrepte geri giden merkür-ve plutonla kavuşuyor.Retro merkürün pluton ve ay la kavuşumu seni bir hayli takıntılı ve saplantılı yapacaktır,bu kavuşumun da 12. evde olması,insanlara takıntılı olduğun konularda kendini açıklayamamana sebep olabilir,içten içten içe rahatsız olup dile getiremiyor olabilirsin.Pluton-Merkür-Ay akrep olduğunda konsantrasyon zorluğu çekmezsin ama retro merkürün seni bir çok konuda yanılgıya ve gereksiz şüpheye sürükleyebilir,yanlış anlaşılma ve kendini rahat ifade edememe gibi problemler verebilir.12. ev güneş-ay ıyla insanların seni silik ve fazla hırslı olmayan bir kişilik gibi görmesi olasıdır.Güneşin aldığı açılara bakarsak jüpiter 60 lığı ve mars üçgeni yay daki güneşini daha enerjik kılacaktır,güneşin 1. evde olsaydı hiperaktif olman garantiydi ama 12. evde kaldığı için sen bu potansiyeli direk değilde alttan alttan gösterirsin.En son birinin güneş-ay-merkürünü 12. evde gördüğümde çocuğun annnesi ve babasının ondan gizlediği başka bir kardeşi vardı,ben bunu biliyordum ama çoçuğa söylemedim,haritasına baktım ve bu üçlüyü 12. evde gördüm,hiç şaşırmamıştım.Günes (baba),ay(anne) merkür (çoçuk ya da kardeş) ve hepsi incelenen kişinin 12. evinde bu ondan saklanan bir şeyin ya da bir sırrın olduğunu gösterir.Bu o kişilikte gizlenen kardeş olarak vardı,sende araştırabilirsin kesin ailenin senden gizlediği bir şeyler vardır gülücük)Asc yöneticisi jüpiter 10. evde terazide konumlanmış,bu daha çok kendini toplumsal alanda göstermek istediğini belirtir,jüpiterin de terazi burcunda konumlanmış olmasından toplum önünde ses getirecek bir sanatçı olabilirsin.1. evinde oğlaktaki venüs-uranüs kavuşumu jüpiterden kare almış,çok özgün ve etkileyici bir görünümün olabilir.Mc en başakta ve yöneticisi merkür retro halinde ay ve plutonla kavuşumda,merkürün retro olması bir çok denediğin kariyeri terk etme ya da zorla bıraktırılma gibi problemler verebilir,kariyer alanın psikoloji,tıp ya da ev ve aile sistemi ile ilgili şeyler hakkında olabilir.Dsc'en ikizlerde yöneticisi merkürün ay ve plutonla birleşmiş olduğunda hoşlanacağın erkek tipi adayını babanın özelliklerinin mevcut olduğu ve gizemli,güce önem veren kişilikler olacaktır.2. evini oğlak kesmiş ve yöneticisi satürn de ikinci evde kovada,para kazanacağın alan 2. ev konularını içermesinin yanı sıra paraya ulaşman gecikebilir ama er ya da geç para kazanmada çok başarılı olacaksın zira satürn kova da iyi çalışır.İc balık burcunda ve yöneticisi jüpiter 10. evde,ailenle ve köklerinle barışıksın ve toplum önünde onlarla övünmekten çekinmiyorsun ve senin kariyerinde de önemli rol oynamaları muhtemel.5. evini koç kesmiş ve yöneticisi 8. evde gizli,mistik şeylerle uğraşmaktan zevk alıyorsun,bir şeyin seni eğlendirmesi için onu derinden anlaman lazım.6. evini boğa kesmiş ve yöneticisi venüs 1.evde oğlakta uranüsle birleşmiş,başın ve omuzların sıkça ağrıyabilir ve uranüsle birleşmiş olmasından ani çıkan hastalıklara dikkat etmen lazım.8. ev yengeç yöneticisi ay 12. evde miras konusunda kayıplar yaşıyabilirsin(alamama gibi) ya da cinselliğin iyi ifade edilememesi.9. evin yöneticisi güneş 12. evde yayda universite hayatının zorlukla geçmesi ya da yüksek eğitim şansı bulamama.Genel olarak harita potansiyelin bunlar.Umarım beğenirsin gülücük
Mümkünse benim haritamı da yorumlayabilir misiniz coolhandsome? utandım

coolhandsome

Lily Yazılan:Mümkünse benim haritamı da yorumlayabilir misiniz coolhandsome? utandım

Sırada Vishne21 var ondan sonra telleyay ve senin haritanın analizini yapmaya çalışırımverygood
coolhandsome Yazılan:Sırada Vishne21 var ondan sonra telleyay ve senin haritanın analizini yapmaya çalışırımverygood

Teşekkür ederim şimdiden.gülücük

coolhandsome

Sagittarius Yazılan:[quote=coolhandsome]
Amine

yuh yani insan biraz yumuşatırda anlatır aðla... ayın temsil ettiği konularla ilgili sorunlar evet var..takıntı ve saplantılar evet ve bunları dile getirmemek yada getirememek belkide bilinçsizce gizleme çabası..konsantrasyon ve gereksiz şüphelerle ilgili yazdıklarında çok doğru..mars etkisi nedense dışardan belli olmasada beni çok rahatsız ediyo çoğu zaman agresif olabiliyorum..gizli kardeşle ilgili söylediklerin ilginç bu konuyla ilgili hep şüphelerim vardı(yersiz şüpheye bi örnek kendime bi abi bulabilmeyi ümit ediyodum nedense oyüzden didik didik didiklemiştim bu konuyu son olarak benden önce doğmadan ölmüş bi kardeşim olması gerektiğini öğrendim çokta önemsemedim doğrusu..sanat dallarından tek birinde bile yeteneğim yada hevesim yok bu venüs kafamı karıştırıyo..kariyerle ilgili zaten pek bi ümidim yok sadece hayal kuruyorum..dsc için pek bişey söyliyemicem o biraz karışık genede güç'e karşı zaafım var :D para kazanmada umarım dediğin gibi başarılı olurum..balık burcunun yöneticisini neden jüpiter aldın bilmiyorum neptünde zaten 1.evde ama geçmiş aile gibi şeylerle aram pek iyi değil övünmek için uygun malzeme olarak görmüyorum doğrusu..5.evle ilgili yorumun tamamen beni anlatıyo..ani hastalıklar bu korkutucu..9.evle ilgili yorumunda isabetli olabilir henüz bilmiyorum umarım tersi olurgülücük

çok isabetli yorumlar emeğin için teşekkürlergülücük scorpiden acımasız gerçekler gibi olmuş dil çýkarma bu kadar hızlı gelmesini beklemiyodum sevindim çok sağolciçekçiçek

Evet dil çok direk tarzda olmuşdil çýkarma Beğenmene sevindim gülücük

coolhandsome

Vishne21

Güneş terazi,yükselen başak, ay burcun kovada.Başaktaki mars asc'nin üstünde bu sana koç özellikleri katacaktır,tipik bir terazi değilsin,sabırsız,atılgan,heyecanlı ve romantiksin,çabuk sıkılan bir yapın olmalı,jüpiterininde koçta olması bu özelliklerini katlıyarak artıracaktır.Aşırı titiz olabilirsin ve gerektiğinden fazla seçici,eleştirel ve obsesifsin,temizlik ya da düzen takıntın olabilir.Asc yöneticisi merkür 2. evde plutonla kavuşumda.Maddiyata ve zevklerine önem verirsin,pluto kavuşumuyla derin düşünen ama düşündüklerini etrafa anlatmayan bir yapın var,güneşinin 1. evde olmasına rağmen ben senin sosyal hayatta o kadar fazla dikkat çekmek isteyeceğini düşünmüyorum hatta kendini öne çıkarmama ihtiyacın zaman zaman baskın olabilir.Güneşin 1. evde ve oğlaktaki neptünden kare ve ay kovasından üçgen alıyor.Çok duygusal ve melankolik bir yapın var,hayal gücün güçlü ve hayal kurmaktan zevk alıyorsun,hem güneşinin terazi olması hemde neptünden kare açı alması sende derin ve büyük bir sanat potansiyeli olduğunu gösteriyor.Ay kovadan aldığı üçgen açıyla da dış görünüşünde değişiklik yapmaya çekinmeyen ve orjinal hoş görüntüsü olan biri olmalısın.Güneş 1. evde hemde aydan üçgen açı alınca,arkadaşların arasında olduça popüler olmalısın,bir çok arkadaşın olmalı..Güneş,Venüs terazinin 1. evde kendini aşırı beğenme,insanları küçümsemeye yatkınlık,herşeyi beğenmeme,güçlü derecede popüler olma hırsı gibi yan etkileri de olabilir.Ayın 5. evde kovada.Sıradan şeylerden hoşlanmayan,orjinalliğe önem veren,özgürlük ihtiyacı duyan,oldukça meraklı,ilişkilerde bağlanmaktan korkan birisin..Eğlence tarzın sıradışı olabilir,hayatı her açıdan orjinal olarak yaşamk istersin,herkesin beğendiği şeyleri beğenmezsin,asi bir ruhun var,insanlardan farklı olmak sana derin bir haz veriyor.Ayın güneş üçgeniyle oldukça gururlu bir yapın var.Ayın pluto dan kare açı almış,duygularını saklayan,ilgilendiğin şeyleri derinlemesine inceleyen,iyi sır saklayan,iyi konsantre olabilen birisin..Kendini gizleme ihtiyacın burdada ortaya çıkıyor.Mc yöneticin merkür 2. evde plutonla kavuşum durumda,genellikle paraya odaklı işlerde başarılı olabilirsin,başkalarının paralarını idare etme,borsa vs.Çevrendeki kişiler seni biraz cimri ya da çok paracı olarak tanımlıyor olabilirler gülücük)Plutonun 2. evde olmasından dolayı para konularında biraz zorlanma yaşayabilirsin.Dsc balıkta ve yöneticileri neptün ve jüpiter 4. ve 8. evlerde.Sen gizemli,zevklerine önem veren,sana güven veren ve mali kaynaklarını kolayca kullanabilceğin bir partner adayı ararsın.2. evini terazi kesmiş ve yöneticisi venüs 1. evde,para kazanacağın işte kendini ön plana (hem fiziksel hemde karakter olarak) koyabilirsin,iyi bir sanat potansiyelin olmasındanda dolayı benim aklıma oyunculuk için çok iyi bir aday olabileceğin geliyor.3. evini akrep kesiyor yöneticisi mars asc'nle kavuşumda,senin için insanlar iletişim kurmak,sohbet etmek önemli bir şey ve önemli bir de yazma potansiyelin var,5. evinide kovanın kesmesi ve yöneticileri satürn ve uranüsün de 3. evde olması insanlarla iletişim kurmaktan büyük zevk aldığını gösteriyor.Ayrıca seyahat etmekten de hoşlanıyorsun.6. evinide balık kesmiş yöneticisi neptünün 4. evde olması miğdenin hassas olabileceğini ve miğdenle sık sık probleminin olabileceği gösteriyor.8. evini koç kesmiş ve yöneticisi mars asc kavuşumuyla,başkalarının parasını kullanmada şanslı olabileceğini söyleyebiliriz,hatta ailenin durumunu bilmiyorum ama miras yoluyla büyük paralar kalabilir sana.9. evini boğa kesmiş yöneticisi venüs 1. evde,yüksek öğretim hayatında büyük yer tutuyor ve bu konuda şanslı olabilirsin.Kendini geliştirmeye önem veriyorsun büyük ihtimalle kendini geliştirmeye yönelik sanatla ilgili çalışmaların olmuştur..11. evini aslan kesmiş yöneticisi güneş 1. evde,grupların aranan ismisin ve gruplar içinde kendini kolay göstermen olası,kitlelere hitabet yeteneğin var.12. evini başak kesmiş ve yöneticisi merkür 2. evinde..Parasız kalmak,rahat edememek ve huzur bulamamakla ilgili korkuların olabilir..Hatta parasız kalma korkusu hayatında çok baskın olabilir bunun için önlemci bir yapı geliştirmiş olabilirsin mali konulara karşı..Genel olarak potansiyellerin böyleverygood
Referans Adresler