Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Doğum Haritası Analizi...
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
88 in iyi zamanları derken......
Güneş Aslanda 10.evde;
Gururlu,canlı,tatlı sözlü olabilirsin kişiliğinle dikkat çekersin,iyi niyetli,sorunları olanlara cesaret verebilir,yardım etmeye çalışabilirsin.Öğüt vermeyi sevebilirsin fakat bu öğütler bazı kişilere hoş gelmeyebilir,öğüt almak isteyebilirler. Dikkat çekmeyi sevebilir sevdiklerini hakimiyetine alma ve onların kahramanı olmayı isteyebilirsin. Sevdiklerine çok düşkün olup onlar için fedakarlık yapmayı göze alabilirsin.Zaman zaman ego nedeniyle inatçılık da görülebilir, yaratıcı, organizasyonlar, planlar konusunda başarılı olabilirsin.Değişik kişilerle tanışmayı sevsen de çok yakınında sadece güveneceğin kişiler bulunur.Evine,eşine ve çocuklarına düşkün olabilirsin fakat zaman zaman onlara emirler verebilir istediğinin yapılmasını istersin ve itiraz edilmesinden hoşlanmazsın.Verdiğin sözleri mutlaka tutmak ister ve sözünden dönmek istemezsin ve bu durumunu suistimal etmek isteyenler olabilir.Aşırı kibir, kibir, öfke ve aşırı telaş olumsuz yönlerindendir.

Çalışmak,mesleğinde başarılı olup tanınmak,sosyal güç,prestij isteğin olabilir.İşinde sorumluluk,güç ve yetki sahibi olabilirsin ayrıca yaptığın iş sana eğlenceli de gelmeli. İş konusu orta yaştan itibaren gündeme gelebilir.İŞinde çalışkanlığınla,dürüstlük ve güvenilirliğinle tanınabilir ve başarılı olabilirsin.Yaşamda güç ve güvenlik istersin,zaman zaman otoriter gibi davranabilirsin.Babandan destek görmek isteyebilir,onu örnek alabilirsin ya da ebeveynlerinin sana katkısı olabilir.Otoriter bir baba,anne ya da patronun olabilir ebeveynlerinle ilişkin ne kadar zor olsa da yine de farketmediğin olumlu bir yanı,aranızda güçlü,olumlu bağlar vardır senin farketmediğin.

Güneş-ay karşıt;Babanla ilgili hayal kırıklığı yaşamış olabilirsin,annen ve babanın düşünceleri,davranışları birbirinden çok farklı olabilir bu durum çocukken kafanın karışmasına neden olmuş olabilir ,annen babana göre daha baskıcı olabilir.Annen ve baban arasında taraf tutmak zorunda olduğunu hissetmiş olabilirsin,iç çatışma,gerginlik yaşamış olabilirsin.Annen ve babanın evliliği gibi bir evlilik yaşamak istememiş ve kendi evliliğinin daha iyi,mutlu olması için çaba göstermiş,bazı fedakarlıklarda bulunmuş olabilirsin.Duyguların ve davranışların birbirine uymayabilir,duygusal problemlerin olabilir,kendi düşüncelerin çok önemli olmasına rağmen yine de çevrendekilerin fikirlerini,eleştirilerini bilmek istersin

Venüs-neptün mars arasında t kare ;İdeallerini gerçekleştirmek için kendini ve çevreni eleştirirsin,sevgi ,kariyer,para konularında başarılı olmak için güçlü isteklerin,çabaların vardır fakat aman zaman kendine güvenin azabilir,zorluklarla karşılaşabilirsin,huzursuz,sinirli olabilirsin,sorunları görmezlikten gelme gibi durumların olabilir ama bu davranış sorunları çözmez.

Diğer t kare ise,uranus,satürn jupiter arasında;Sabırsızlık,acele karar alma daha sonra pişman olma görülebilir,değişikliklerin mecbur olduğunu düşünebilirsin ,zorluklarla mücadele edebilirsin,kişisel konularda sorunlar olabilir,başklarının işine karışabilirsin,yapabileceğinden fazlasını başarmak isteyebilirsin.

devamı gelecek.
çok teşekkürler simurg tamamen beni anlatmışsın yalnız şu kibirlilik konusuna pek bana uymadı gibi geliyor ben aslında insanlara kibirlilik taslamak değilde kafa yapılarını beğenmiyorum cahil insana tahammülüm hiç yok ban zaten ilk başta nekadar kibirli görünüyosun ama tanıyınca hiçde öyle değilsin derler çok şaşırıyorlar (güneş aslan)
evt öğüt çok veririm bu huyumada sinir oluyorum sanki herşeyi ben düzeltecem olumsuzluklara hiç tahammülüm yok
çocuklara zaten biraz yumuşak olduğum zaman hiç takmıyorlar e babalarıda yanlarında değil o yüzden mecbur öyle olmak zorunda kalıyorum

Güneş-ay karşıt;Babanla ilgili hayal kırıklığı yaşamış olabilirsin,annen ve babanın düşünceleri,davranışları birbirinden çok farklı olabilir bu durum çocukken kafanın karışmasına neden olmuş olabilir ,annen babana göre daha baskıcı olabilir.Annen ve baban arasında taraf tutmak zorunda olduğunu hissetmiş olabilirsin,iç çatışma,gerginlik yaşamış olabilirsin.Annen ve babanın evliliği gibi bir evlilik yaşamak istememiş ve kendi evliliğinin daha iyi,mutlu olması için çaba göstermiş,bazı fedakarlıklarda bulunmuş olabilirsin.Duyguların ve davranışların birbirine uymayabilir,duygusal problemlerin olabilir,kendi düşüncelerin çok önemli olmasına rağmen yine de çevrendekilerin fikirlerini,eleştirilerini bilmek istersin

hele bundan neler çektim biri derki sen anneni tutyon biri derki sen babanı tutuyon ah çok doğru çok
evt çalışmak çok istiyorum ama eşim izin vermiyor
Venüs-ne
ptün mars arasında t kare ;İdeallerini gerçekleştirmek için kendini ve çevreni eleştirirsin,sevgi ,kariyer,para konularında başarılı olmak için güçlü isteklerin,çabaların vardır fakat aman zaman kendine güvenin azabilir,zorluklarla karşılaşabilirsin,huzursuz,sinirli olabilirsin,sorunları görmezlikten gelme gibi durumların olabilir ama bu davranış sorunları çözmez.

evt bazen bunu yapıyorum neden bilmiyorum bazen herşeyi boş veriyorum

Diğer t kare ise,uranus,satürn jupiter arasında;Sabırsızlık,acele karar alma daha sonra pişman olma görülebilir,değişikliklerin mecbur olduğunu düşünebilirsin ,zorluklarla mücadele edebilirsin,kişisel konularda sorunlar olabilir,başklarının işine karışabilirsin,yapabileceğinden fazlasını başarmak isteyebilirsin.

evt ya çok sabırsızım hiç sevmiyorum bu huyumu çok aceleciyim
hepsi çok doğru devamını sabırsızlıkjla bekliyorum
ereğli Yazılan:88 in iyi zamanları derken......

1 yıl içinde o yılın en güzel bereketli ve aynı zamanda sert olumsuz günleri olur...

Doğum zamanın bu iyi zamanda gerçekleşmiş....

İnsanların ...

Anne rahmindeki 120.ci günü....

Doğum anı.....

Doğum.....

Ve doğumdan sonraki aldıkları enerjiler çok önemlidir....

Bu enerjiler sizin yapabileceklerinizi ,sizin için kolay şeyleri, yönelimlerinizi ...anlatır.....
teraazziii Yazılan:Sessizgidiş, beni ben anlatsaydım herhalde aynı şeyleri söylerdik senınle -alkış-alkış Teşekkürlerden bir buket efendim ..

"Güneş terazisi bir de bayansa süper güzelliğe,aşka,kibarlığa,uyuma,renklere,yaşama,duygulara ve insana önem veren biri"

Evet benim bu...Bu duygularla donatıldığım için çok şanslı buluyorum kendimi herkes benim gibi olsaydı dünyada savaşlar olmazdı
Bütün terazi özellikleri bünyemde mevcüttur güneş,asc terazi olduğu için
Ama gelgelelim güneş 12.evde olmasından dolayı bu ozelliklerimin sadece yarısını dış dünyaya gösterebiliyorum dediğin gibi malesef.

Venüs 12.evde yalnız prenses tabiri tam benlik olmuş.Gereksiz büyüklükte bir iç dünya ,yalnızlığa yatkın.Ben yalnız kalmaktan çok korkarım sevmem ama başka bir tarafım var ki kendıni insanlardan soyutlayıp yalnızlaştırmak için elinden gelenı yapan. Kendi kendimi yalnızlaştırıp iç dünyama dönüp sonrada homurdanırım !
Dışarıdan hiç yalnız görünmem etrafım kalabalıktır ama kendimi bazen çok yalnız hissediyorum ağır derecede ..

Venüs başakta çok lazımmış gibi (1 derece daha sabretseydinde rahat etseydin be Venüs Yorumladığın gibi sessizgidiş,aşkta işlerim hiç rast gitmez.Aşksız hayat düşünemem ben çok seviyorum aşkı,aşık olmayı,aşık olunmayı ama gelgelelim hiç mutluluğu yakalayamadım severim, sevilirim, beğenilirim ama sadece okadar olucağı varken ilişkilerim olmaz tadı damağımda kalır,hep birşeyler beni aşşa çekiyor bahtsız bedeviyim mutluluk çok uzak bana galiba bu konuda poff pek anlamadım

Merkür başak pratik zeka hatta çok pratik ,çok detaycı ince eleyip sık dokuyan cinsten herşeyi.

Marsım ikizler,9.evde seviyorum bu konumu
Enerjik biriyim yanımdada enerjisi düşük insan sevmem
ay kovası;özgürlük ve ben diyorum ..

Satürn 4.evde tam yorumladığın gibi canım başarısız bir aile hayatı.Bunu daha önce soranlar olmuştu sitede zaten.Gereksiz bir baba figürü babalık manasında ama psikoloji bozma manasında çok etkili bi figür kendisi Kavga,gürültü içinde bir ailede büyüdüm satürn bulunduğu yeri kısıtlar evet benide bu konuda kısıtladı oldukça ama olsun tecrübe diyelim kendim aile kuracağım zaman bu yanılgılara düşmeyip güzel bir aile kurucam ben buna çok inanıyorum..

Yorumlarının doğruluğunu yeterince tehid ettim umarım gözkýrpma

Sormak istediğin birşey olursa sor demişsin,jüpiter 10.evde kariyer evinde bu konuyla ilgili okula hayatımlada ilgili olabilir birşeyler yazarsan çok sevinirim canım ..Çok çok teşekkür ederim sana askask

Canıım ne demek gülücük

evet ailesel birşeyler olduğunu anladım ama emin olmak istediğim için sordum..

ama yine de aşk konusunda bence önyargılı olma gülücük sonuçta bir terazisin ;)

Jüpiter 10.evde sana

iyi bağlantılar,iyi statüler ve iyi bir çevre kazandıracaktır.daha da detaya girersek evet iş alanında olabilir.aslanda olması bence daha da garantilemiş aslan zaten sosyaldir gülücük
ben yeni üyeyim ve sabırsızlıkla harita yorumumu bekliyorum acaba benim için ne diyeceksiniz galiba haritamda stelyum varmış bu ne demek oluyor açıklayan olursa sevinirimgülücük
Yıldırım Yazılan:
sessizgidiş Yazılan:Öncelikle gecikmeden dolayı üzgünüm.. çiçek

,

Güneş terazisi bir de bayansa süper gülücük güzelliğe,aşka,kibarlığa,uyuma,renklere,yaşama,duygulara ve insana önem veren biri.bunlar klasiktir zaten.

Yükselenin de terazi olması bunları adeta ikiye katlayacaktır.ki asc nin dış görünüş ve topluma yansıttığımız tarafımız olduğunu düşünürsek ;

bakana şöyle bir bir daha baktıran bir alımlılık verebilir.akrep olsa çekici derlerdi , teraziye de güzel ya da alımlı.dışarıya uyumlu,semptaik görünebilirsin..ve tabiki sağlam bir adalet duygusu.

Güneş terazisi 12.evde yer bulmuş kendine.çok parlak diyemem , klasik bir teraziye göre daha içine kapanıklık,yalnızlığı tercih etmeler,gizli ve merak uyandırıcı şeylere ilgi duymalar olabilir.ne kadar terazi de olsa 12.evin askeri ;)

Güneş aynı zamanda ;

Mars ikizlerine trine.

Mars enerjisi ikizler kıpırtısıyla birleşimi tam bir kıpır kıpır birini karşımıza çıkaracaktır.tam bir enerji patlaması..zeki ama dağınık bir zihin.9.evdeki bu mars biraz yerinde durmıcaktır şöyleki ;

ay'ın kova olması,marsın 9.evde ve ikizlerde olması bir de güneş terazisinden 120 ile beslenmesi bağımsızlığına çok önem veren,rahat,hayat hakkında kenine özgü ve geniş düşünceleri olan birini karşımıza çıkarıcak.bu her alanda geçerli.

Ay ;

kova. pratik,akılcı,karizmatik, ve büyük bir hümanist tabiki gülücük şimdi ay'ın kova seçimi, seni duygularında , kıskançlıktan uzak biri yapacaktır kanımca.sağlam dostların olabilir ve dostluğa önem verebilirsin.

bu tam bağımsız ayımızın yine tam bağımsız ve aşk-flört evi olan 5.evde olması , bu konularda 2li ilişkiler,duygunun değil daha çok mantıkların ve zihinlerin kapıştığı bir ilişki aratacaktır.içinde olan duygu ihtiyacı gösterebilcek kadar değil bence.

kumar,piyango merakı olabilir ;) ayrıca bence sanat ve yaratıcılık açısından iyi bir yerleşim olmuş gülücük

Asıl dikkatimi çeken :

7 derecelik orb aralığında kavuşumdaki merkür-venüs kavuşumunun 12.eve yerleşmesi ve merkür'ün 4.evdeki satürnden 120 alması.

Venüs'ün 12.evde olaması kesinlike ve kesinlikle yalnız bir prenses çıkarıyor artık karşımıza.güneşle de kanıtlamıştık.hem venüs ün hem de güneşin bu evde bulunması kendilerini kapatmış olmalı dışarıya.seni de yalnızlığı çok seven,gizliliği seven,ve ne yazıkki gizli bir platonik ilişkiye bile yönlendirebilir.kendi içinde oldukça zengin ve duygusal olan bu iç alem , oldukça zor etkilerle dışa çıkacaktır sanırım.yani doğru insan,doğru yer faktörleriyle.

bu venüsümüz başakta.yani aşkta gerçekten işler rastgitmeyebilir.belki de aradığın aşktan çok güvendir..başak güvenlidir ve yine güven arar.finans ve işler daha önemlidir.venüs bereketini sende işten yana kullanmış olması muhtemel sevgili teraziii.merkürün yine başakta olması pratik zekanı ve rasyonel zihnini adeta 2ye katlamış diyebilirim ama dediğim gibi bunu çıkarman uzun vakitler alabilir.çünkü kendini dışarı vurabilceği alanda değiller.

yalnızlığı sevsen de marsın ikizler ve 9.evde olması tüm enerjini ve düşüncelerini gayet iyi bir iletişimle aktardığının da göstergesi bence ;)

satürnün 4.evden buraya göz kırpması ailenin seni biraz içine kapattığını düşüntürtü.bunu da yazarsan sevinirim ya da başka güçler ve baskılar.belki de kafandaki düşüncelerin (;

7.evine değineceğim.

koç olan 7.evin sana ;

haritasında koç potansiyeli yüksek olan,burcu,ay'ı vb koç olanlara çekim duyabilirsin.mars'ı da ikizler olması ikizler tipi erkekleri hoş bulabilceğin ;

zeki,praitk,hareketli,neşeli,konuşkan vb.

ay-plüto karesi olacakmış ya son anda 8 derecede (:

şimdilik bunlar.ama gördüğüm en değişik haritalardan biriydi diyebilirm.sorun olursa sor mutlaka ;)

gayet güzel ve akıcı bir değerlendirme olmuş , harita sahibi de beğendiğine göre , tebrik ederim sessizgidis verygood

Çook teşekkür ederim yıldırım abi utandım senin de onayını aldım çiçek
utandım

İsminin altına yorumcu logosu çok yakışır diye düşünüyorum gözkýrpma
vuslat Yazılan:çok teşekkürler simurg tamamen beni anlatmışsın yalnız şu kibirlilik konusuna pek bana uymadı gibi geliyor ben aslında insanlara kibirlilik taslamak değilde kafa yapılarını beğenmiyorum cahil insana tahammülüm hiç yok ban zaten ilk başta nekadar kibirli görünüyosun ama tanıyınca hiçde öyle değilsin derler çok şaşırıyorlar (güneş aslan)
evt öğüt çok veririm bu huyumada sinir oluyorum sanki herşeyi ben düzeltecem olumsuzluklara hiç tahammülüm yok
çocuklara zaten biraz yumuşak olduğum zaman hiç takmıyorlar e babalarıda yanlarında değil o yüzden mecbur öyle olmak zorunda kalıyorum

hele bundan neler çektim biri derki sen anneni tutyon biri derki sen babanı tutuyon ah çok doğru çok
evt çalışmak çok istiyorum ama eşim izin vermiyor
Venüs-ne
ptün mars arasında t kare ;İdeallerini gerçekleştirmek için kendini ve çevreni eleştirirsin,sevgi ,kariyer,para konularında başarılı olmak için güçlü isteklerin,çabaların vardır fakat aman zaman kendine güvenin azabilir,zorluklarla karşılaşabilirsin,huzursuz,sinirli olabilirsin,sorunları görmezlikten gelme gibi durumların olabilir ama bu davranış sorunları çözmez.

evt bazen bunu yapıyorum neden bilmiyorum bazen herşeyi boş veriyorum

evt ya çok sabırsızım hiç sevmiyorum bu huyumu çok aceleciyim
hepsi çok doğru devamını sabırsızlıkjla bekliyorum

Rica ederim birkaç gün önce de anne ve babanla arandaki soğukluktan bahsetmiştin başta biraz o konuya ağırlık vermek istedim.Kariyerle ilgili devam edecek analizimde biraz daha ayrıntılı yazmaya çalışacağım.

Bu arada avatarındakiler çocukların ise Maşallah çok sevimlilercanımsın Allah bağışlasın ask
evt çocuklarım amin cümlemizinkini

evt çok doğruda tesbitler ben annemle daha yakınım babamla biraz mesafeli gibiyiz yalnız annemlede çok tartışırız
kariyere çok şaşırıyorum acaba neiş yapacam çok merak ettim şimdi
Referans Adresler