Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Doğum Haritası Analizi...
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
merhabalar,
ben 13 mayıs.1966 saat:8.00 de doğmuşum..doğum harita analizimi merak ediyorum. bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.teşekkür ederim.
teacher_2009 Yazılan:merhabalar,
ben 13 mayıs.1966 saat:8.00 de doğmuşum..doğum harita analizimi merak ediyorum. bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.teşekkür ederim.

Merhaba ..

Teacher...

Nerede doğdunuz?

İyi paylaşımlar.....

coolhandsome

teacher_2009 Yazılan:merhabalar,

Selam Teacher paylaşıma başlamadan önce 'Kurallar' bölümünü okumalısınız..Hoşgeldiniz gülücük
ginka Yazılan:benimde ay kare plutom var hiç annem baskıcı değildir aileden kimseden bu şekilde görmedim yani sevgi yada ilgi baskısı atında kalmadım belki mars kavuşum plutodandır :D ketüm hiç olamadım keşke olabilsem utandım çok tezcanlı aceleci ve evin en fırlamasıydım :D

Ay-Plüto Orta noktanda Güneş-Yay konumunu görüyoruz.

hem 8.evin güçlü hemde Ay-Plüto karesine sahipsin ama Plütonik etkilerden sende pek yok gibi bu kafamı kurcalamaya başladı hımm

Ay-Plüto orta noktandaki Güneş gerçekten bu kadar etkili ( Ay-Plüto bağlantısının karanlık yönlerini aydınlatmak gibi ) olabilirmi sorusunu buraya not düşüyorum.

ginka

Yıldırım Yazılan:
ginka Yazılan:benimde ay kare plutom var hiç annem baskıcı değildir aileden kimseden bu şekilde görmedim yani sevgi yada ilgi baskısı atında kalmadım belki mars kavuşum plutodandır :D ketüm hiç olamadım keşke olabilsem utandım çok tezcanlı aceleci ve evin en fırlamasıydım :D

Ay-Plüto Orta noktanda Güneş-Yay konumunu görüyoruz.

hem 8.evin güçlü hemde Ay-Plüto karesine sahipsin ama Plütonik etkilerden sende pek yok gibi bu kafamı kurcalamaya başladı hımm

Ay-Plüto orta noktandaki Güneş gerçekten bu kadar etkili ( Ay-Plüto bağlantısının karanlık yönlerini aydınlatmak gibi ) olabilirmi sorusunu buraya not düşüyorum.

hımmm demek güneşim aydınlatıyo buna sevindim yıldırım :D
ben annemi özledim ask
Yıldırım Yazılan:Ay-Plüto Orta noktanda Güneş-Yay konumunu görüyoruz.

Yıldırım Ginka ve benden bu kareden güneş yayın şansından yükselen balığın nasibinden mi bilemiyorum ama....

Daha esnek bizde yer bulmuş olduğunu düşünüyorum gülücük

Bu kareyi pek bulamıyorum kendimdegülücük
yorumunu yapmaya söz verdiğim arkadaşlara ,

en yakın zamanda yapmaya çalışacağım..öss dolayısıyla internete neredeyse hiç giremiyorum :(
sessizgidiş Yazılan:yorumunu yapmaya söz verdiğim arkadaşlara ,

en yakın zamanda yapmaya çalışacağım..öss dolayısıyla internete neredeyse hiç giremiyorum :(

takma kafana bence önce ÖSS , herşey zamanla olur ;)
Yıldırım Yazılan:

çiçek o kadar yoğunki dersler ve sınav haftası da başladı.. böyle arada internete girmek iyi oluyo :D tembellik mi olur bilemem artık gülücük
sessizgidiş Yazılan:
Yıldırım Yazılan:

çiçek o kadar yoğunki dersler ve sınav haftası da başladı.. böyle arada internete girmek iyi oluyo :D tembellik mi olur bilemem artık gülücük

sessizgidiş ne güzel yorumlamaya başlamışsın tebriklergülücük sınavlarında da bol bol başarılar =)
Referans Adresler