Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Doğum Haritası Analizi...
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
aeon Yazılan:arkadaşlar ,şu sıralar çok yoğunum , ve zor şartlarda nete giriyorum.malesef uzun süre analiz yapamam.
ancak, şartlarım düzeldiğinde analiz mümkün olur.

haklısın cafeden yazdığını unutmuşum sorry utandım en kısa zamanda güzel yorumlarını bekleriz inşgülücük
teraazziii Yazılan:
Miss Merkury Yazılan:
teraazziii Yazılan:aeon benim içinde birşeyler karalarmısın ? gözkýrpma

HEnüz patikayı geçmemişsiniz sanırım.Bunun mümkün olabileceğini sanmıyorumgülücük

sana sormadımki !

Zevkli olacak evill

Not: Lütfen birbirinize hakaret etmeyin ki araya girmek zorunda kalmadan, büyük bir zevkle sizi takip edebileyim evill
Pfff her güzel şey gibi , bunun da bir sonu varmış meğer .. ehem ehem maskelerimiz takalım tekrardan

Arkadaşlar hiç yakışıyor mu sizin gibi akıllı kızlara böyle tartışmalara girmek ... Şu fani dünyada birbirinizi kırmanın ne anlamı var...

Buarada tdbhabl, en olmadık yerde araya girdin sen de gülücük) 1 ay boyunca aktif katılımda bulunman lazım. Yani okuyup paylaşıcan falan filan.. Biz senin online olup olmadığını farkedebiliyoruz. Eğer takıldığın bir nokta olursa bana sorabilirsin (tabii forumun teknik işleyişiyle ilgili )
tdbhabl Yazılan:eksik olmayın melankolik bey.şaşırdım sadace böyle kavga eden birilerini burada görmekten.ve sizin cevabınzıdan.sizin dışınızda kimden yardım alabilrm?

Beğenmedi beni gülücük) Aslında pek sevimli bir forumdur burası, herkes yardım eder. Ben kimliğim üzerinde bulunan etiket (mod.) dolayısıyla yardım etmek durumundayım. Diğer mod'larımız da yardım ederler merak etme =)
uppsss...
tdbhabl Yazılan:ilk verdiğiniz izlenim iyi değil.beğenme ya da beğenmeme gibi bir durum söz konusu zaten olamaz.saolun cevap için.

tartışan 2 kişinin o tartışması kendilerini bağlar , saygı çerçevesini zorlamadıkları sürece forumu bağlamaz..

astrosohbeti tanıyalım bölümünü okumanızı öneririm , sabırlı ve paylaşımcı olan yeni üye arkadaşlara ilerleyen zamanlarda değerledirmeler yapıyoruz ok
tdbhabl Yazılan:son bir rica üyelğimi nasıl iptal edebilirim bunu söyleyin

siz zahmet etmeyin ben şimdi iptal ediyorum..

aeon

tdbhabl Yazılan:son bir rica üyelğimi nasıl iptal edebilirim bunu söyleyin

ne olur gitmeyin sizin için huzur ve barış ortamı da sağlarız.yüksek egonuz iyice tavan yapar.
Gördünüz mü yaptığınız ?! Sizin kavganız yüzünden, bizim Olympos'ta yaşadığımızı düşünen insanları hayal kırıklığına uğrattınız. Yetmezmiş gibi onların doğum haritalarını analiz etme zevkinden de mahrum kaldık. Ahh ahh ... Forumumuz adına 3 günlük yas ilan ediyorum, saat 12'den sonra başlasın ki Cumhuriyet Bayramı'na gölge düşmesin :D:D

aeon

Melancholic Yazılan:Gördünüz mü yaptığınız ?! Sizin kavganız yüzünden, bizim Olympos'ta yaşadığımızı düşünen insanları hayal kırıklığına uğrattınız. Yetmezmiş gibi onların doğum haritalarını analiz etme zevkinden de mahrum kaldık. Ahh ahh ... Forumumuz adına 3 günlük yas ilan ediyorum, saat 12'den sonra başlasın ki Cumhuriyet Bayramı'na gölge düşmesin :D:D

forum büyük kan kaybetti gülücük).ya biz astrolojide aştık artık.doğum haritalarını insanların hayatını ve duygularını gösteren bir logaritma cetfeli ve bir denklem gibi kullanıyoruz sanki gülücük)
bizim eve gelip çaput bağlamaya başladılar zaten.senin çocuk artık erdi diye .aile fertlerine sorular geliyogülücük)
Referans Adresler