Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Doğum Haritası Analizi...
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
tamam canım önemli değil gülücük boş olduğum ilk vakit yaparım bir daha yorum gülücük

ginka

offf yaa böyle şansın ben :D yoksa bi virüs ayarlarımla mı oynadı aðla... nasip kısmet :(
ginka Yazılan:offf yaa böyle şansın ben :D yoksa bi virüs ayarlarımla mı oynadı aðla... nasip kısmet :(

olabilir yahu. yaparım bir daha yorum zamanım oldukça (;
Revenge Yazılan:sevgili sessizgidiş bi yorum da senden duysamutandım merak ediyorum acaba benim haritam için neler söylerdin? gülücük

sıraya aldım gülücük

ginka

sessizgidiş Yazılan:
ginka Yazılan:offf yaa böyle şansın ben :D yoksa bi virüs ayarlarımla mı oynadı aðla... nasip kısmet :(

teşekkür ederim sessiz gidiş yorumladığın haritayıda kıskandım yanlız kiminse anlamadım aðla... neyse sağlık olsungülücük
ginka Yazılan:
sessizgidiş Yazılan:

teşekkür ederim sessiz gidiş yorumladığın haritayıda kıskandım yanlız kiminse anlamadım aðla... neyse sağlık olsungülücük

gülücük)

ginka

sessizgidiş Yazılan:
ginka Yazılan:
sessizgidiş Yazılan:

gülücük)

yanlız olay şaka gibi sinir bozucu ya koptum.w
ginka Yazılan:
sessizgidiş Yazılan:
ginka Yazılan:
sessizgidiş Yazılan:

gülücük)

eveeet :D ilk defa böyle oldu , ama sağlam haritaymış gülücük)

ginka

sessizgidiş Yazılan:
ginka Yazılan:
sessizgidiş Yazılan:
ginka Yazılan:
sessizgidiş Yazılan:

gülücük)

eveeet :D ilk defa böyle oldu , ama sağlam haritaymış gülücük)

evet o haritaya sahip olmak siterdim kesinlikle ne haritaymış ya:D

aeon

nuray esen ;
güneş balık burcunda ve neptün karesine sahip
bir balık burcu insanı olarak hassas v e merhametli yönününz her zaman mevcuttur.bu açıyla bunlar iyice katlanacaktır.gözleriniz çabuk dolar mı ? gülücük bazen belli belirisiz kendinizi kötü hissetme durumuzu olabilir.hüzünlü bir tarafınız olmasınıdan bahsedebilirim.olumlu anlamda ilhamları çabuk ytakalayan ,hayattaki hassaslıkları çabuk algılıyan ve sezgileri inanılmaz kubbetli biri olabilirsiniz.
başkalarını düşünme huyunuz son derece falza olabilir.ancak , güneşin yapııs egoisttri kendisini düşünmeyi daha çok sever.kendinizi zaman zaman ön plana koymanız sizin açınızdan daha iyi olur.gerçi kendinizi biraz garip hissedebilirsiniz gülücük.balık yönünüz bunu garip karşılıyabilir.

su burçlarında güneşinde dahil olduğu şans üçgeni var.gezegenler şans üçgeni mi sdeğil mi diye beni düşündürdü.ama ben satürn6.ev ve uranüs evlerinde olmasını
iş yaşamında orjinal ve disiplinli yönünüzü ve sezgi ve yaratıcılığınızı diğer insanlara göre zahmetsiz kullanacağı düşündüm.120 lik akıcı enerjileri kullanması her zaman kolaydır .
güneş pallas kavuşumuna da sahipsiziniz.yetenekleriniz olmalı veya ezilen ve mazlum tiplere karşı içgüdüsel oalrak yanlarında olmak isteyebilirsiniz.

-merkür kovası ,ay - uranüs t karesi.
bir merkür kovası olarak orjinal düşünme yeteneğiniz olmalı.zaman zmana balık yaratıcılığıyla kendinize has ufak icatlarınız olabilir.ayrıca bir balığın merkürü kovada kalmasını ben iyi karşılıyorum.balığın subjektifliğini dağıtıyor.
insanlra tabu gelen düşünceleri rahatça konuşabilen bir insan olabilirsiniz.uranüsle karesi yine bir vurgudur.siz düşünceleri özgür bırakılması gereken bir insansınız.ve oldukça vizyon sahibi biri olmasınız.9.evinizi akrep kesmiş ve uranüs orada.inançlar ve yüksek fiirler konusunda yanilikçi ve tabu yıkan fikirleriniz olabilir veya bir inancın çağa uydurulması gibi konuları düşünebilirsiniz.
ve bunu kişisel sitilinizdse (1.ev ) gösterme durumuunuz olacaktır.
ancak , ayla olan zıt açının sizi zorlayabilri.uranüs ve merkür kobvasının objektif tavrı ve ayın subjektifliğinin çelişklisi kişiliğinizde görülebilir.belli düşünceleri ve inançları mantıktan çıkartıp sevip sevmeme boyutunda değerlendirebilirsiniz.duygu mantık çelişkiside bu zıtlığın
getirisidir.olumlu anlamda duygularını iyi ifade eden ve sohbet eder tarzda yazmanızı sahlayan bir açıdır.
bu zıtlığın ,uranüsle t karesiyle üstelik kova aslan akslarında olmasıyla , özel hissetme ve özgür olma ihtiyacı hissedebilirsiniz.

...devam edecek ...
Referans Adresler