Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Doğum Haritası Analizi...
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Aprilios Yazılan:Güneş – Venüs İkizler kavuşumu (5) Satürn ‘’Hava’’ Üçgeni

‘’Güneş İkizlerdeyken iletişim ihtiyacı ve yaratıcılığı artar. Kelimeler ile ilişkide, kişiye yaratıcılık sağlar. Meraklılık artar. 'Bilgi' önemlidir. Ne konuda olursa olsun. Buradaki anahtar eylem 'biliyor olmak'tır çünkü. Kendine gerekli ya da gereksiz her konuda 'bilme' ihtiyacını gidermeye çalışır. Bu burcun gölgeli yanları arasında; yüzeysellik ve istikrarsızlık sayılabilir.

Şimdi biraz da Güneş İkizlerinin Venüs'le kavuşumuna bakalım. Venüs keyif aldığımız, bulunduğu burcun hareket alanına göre güzellik duygumuzu şekillendirdiğimiz gezegendir. Buna göre; eşinizin beğeni anlayışında 'zeka' kavramı ön plana çıkabilir. 'Sözel' olan her 'şey'de zeka bulma ihtimaline çekilerek, kelimelere, büyük bir olasılıkla edebiyata ilgi duyabilir. Kendini 'entellektüel' anlamda geliştirmek önem kazanacaktır. Ayrıca bu kavuşumla, eşinizin kişiliğini sergilemedeki 'çekicilik' kullanma yolları artabilir.’’

demişim sevgili Gizem Hanım’ın eşinde de bulunan Güneş & Venüs İkizler kavuşumundan bahsederken…

Genel olarak ‘’popülarite’’ kavramına hakim bi’kombinasyona sahip olduğunuzdan bahsedilebilir sevgili Sessizgidiş. Bulunduğu ev’e de söyle bi’göz attığımızda;

Bu ışıltılı ilahi malzemeniz, yerleşmek adına oldukça ‘’keyif’’li bi’mekan ;) seçmiş kendine. Güneş & Venüs İkizler kavuşumunu parlatıp, geliştirmeniz gereken alanlar beşinci ev konularından geçmekte.

Nedir bunlar;

sahne sanatları buna paralel olarak eğlence sektörü… İkizler burcunun benliğinizde bulunan ‘’oyuncu’’l doğasını fark ederek geliştirmek olası bi’alternatif’i kuvvetle işaretleştiren. Örneğin; şehrinizde bulunan bi’oyunculuk atölyesinde ya da sanat merkezinde varolan bu yeteneğinizi iyileştirme fırsatı yaratabilirsiniz. Disipline olmaya, gerektiğinde sıkı çalışmalara açık bi’kimliğiniz var (bkz; Satürn üçgeni) bu nedenle ilgili eğitim temposunun ya da konuya ilişkin olası zorlukların sizi demoralize edeceğini düşünmüyorum. Bu öneriyi bi’kez daha gözden geçirin derim ben makara

Hoş bi’ses tonunuzun olabileceğini düşünüyorum ya da güzel şarkı söyleme yetisi (?) Şans tanıdığım bu ihtimaller hakkında bana geri bildirimde bulunursanız, sevinirim.

Beşinci ev sahası, kişinin yaratıcılığına ilişkin önemli ipuçlarını da verir. Ucu iletişim’e (hava elementi) dayalı konularda başarı yakalama oranınız hatrı sayılır ölçüde yüksek. Kimliğinizin bi’parçası sayılabilecek bu özelliği; yazarak ya hitabet gerektiren, ikna kabiliyetinin sınandığı sahalarda kolaylıkla kullanabilen kişilerden biri sayılabilirsiniz.

Bu kombinasyonun Satürn ile almış olduğu üçgen, İkizler burcunun çok yönlülüğü nedeniyle konsantre olmakta zorlanan yapısını adeta derleyip toparlayarak daha düzenli olabilmesini sağlayacaktır. Mesela, beşinci ev konularından biri olarak; flört meselesi yaşamınızda sizi daha sağlıklı ve mutlu hissettirecek konulardan biridir, denilebilir. Çünkü hem kimliğiniz aşk, sevgi (Venüs) gibi bağlantılara sarılmış vaziyette hem de yerleşim aldığı ev bu eğiliminin altını renkli kalemle çizen olmuş. Ha, şu var tabii ki… Sizin için flört, aşk gibi meseleler safi Güneş & Venüs İkizler (5. ev) kavuşumunun takabileceği sıkılgan ;) pembe gözlüklerden arındırılmıştır mesela. Evet, ''iletişim'' etki alanınıza giren önemli bi'anahtar kelimedir. Öncelikle zekayı kıstas alan bi’takım özellikler arayabilirsiniz karşı cinste. Espritüellik ‘’olmazsa olmaz’’larınızdan biri olabilir mesela. Fakat bunun yanı sıra Satürn, Plüto gibi ağır abilerden ultimaton almamış bi’Venüs İkizleri’ne nazaran; ilişkilerinizde ‘’istikrar, güven’’ kavramları da önem kazanacaktır.

Yaşınızdan büyük insanlarla konuşmak, anlaşmak siz’e zor gelmeyecek işlerden biri olsa gerek.

devam edecek...

şöyle söyliyim , seneye sınavlara gireceğim sevgili aprilios.. konservatuar için , sahne sanatları ve dramatoloji gülücük ses tonumu beğenirler , geçen sene bir grup oluşturacaktık olmadı bazı aksaklıklar yüzünden, vokali ben olacaktım..ama müzik tutkumdan da vazgeçemedim..öss geçtikten sonra üniversitede iyi bir grupta vokallik de yapmayı istiyorum..ama genel olarak hayallerimi çok gerçekleştiremedim.sanırım kuvvetli bir transit olmadı.ne zaman olur bilmemem.
şiir yazdığımı da söylemiştim..bir kitap oluşturacak kadar şiirlerim var.arkadaşlarıma yolladım hepsini , o kadar beğenildi ki..umarım bu alanda da bişeyler yapabilirim.tüm bunlara karşın bulunduğum alan sayısal.hani bu kadar şey sanki tam bir sözelci havası yaratsa da sözeli iiy olan bir sayısalcıyım gülücük

bu yorum için de teşekkür ettim gülücük satürn ün bana etkisi o kadar büyükki , ne kadar ikizlersem bir o kadar da oğlak özellikleri gösterebiliyorum.birşeyi istedim mi onu alabilitem , bir güneş oğlak - yükseln oğlaktan hiç de farklı değil.çok hırslı olduğumu söylüyor arkadaşlarım ben de farkındayım aslında gülücük hani oğlak yukarı bakarmış ve orayı hedefleyip , en sonunda en tepeye çıkarmış ya , tam olarak bu gülücük

aeon

ya bu hatunun haritası nadıl olurdu acaba ; tiplemeler bölümüne kafadan atarak bir harita mı yazsak ;çünkü herçekten bir anime karakteri gibi...
heidi çizgifilmindeki clara imajı var.belki paşa babası falan da vardır.siteyi okuyodur gülücük)

demem odur ki aslan burcunda veya terazi burcundaki güneş venüs kavuşumu terbiyeli ve gerilimie gelemeyen yüksek egoyu açıklar.
aeon Yazılan:ya bu hatunun haritası nadıl olurdu acaba ; tiplemeler bölümüne kafadan atarak bir harita mı yazsak ;çünkü herçekten bir anime karakteri gibi...
heidi çizgifilmindeki clara imajı var.belki paşa babası falan da vardır.siteyi okuyodur gülücük)

demem odur ki aslan burcunda veya terazi burcundaki güneş venüs kavuşumu terbiyeli ve gerilimie gelemeyen yüksek egoyu açıklar.

gülücük) ama birde söyle düsünün aeon;

Ütopyası yıkıldı kızcağızıngülücük) Oysa neler hayal etmişti, kırmızı halılar, v.i.p muamele, birde pembe panjurlarutandım

Utanmalıyız pü rezil biz =)

aeon

Miss Merkury Yazılan:
aeon Yazılan:ya bu hatunun haritası nadıl olurdu acaba ; tiplemeler bölümüne kafadan atarak bir harita mı yazsak ;çünkü herçekten bir anime karakteri gibi...

gülücük) ama birde söyle düsünün aeon;

Ütopyası yıkıldı kızcağızıngülücük) Oysa neler hayal etmişti, kırmızı halılar, v.i.p muamele, birde pembe panjurlarutandım

Utanmalıyız pü rezil biz =)

herhalde bizi kafasında tapınakta yaşayan budist rahipler olarak düşündü.hatta inanmazsın ,ben tokat atanlara öbür yabağımı da çeviriyorum.gülücük)
derhal üyelik iptali usullerinin uygulanmasını arz ediyorum.
hehehegülücük)

AEON aslan burcundaki mars güneş kavuşumu da aynı etkiyi gösterir mi sence ?

aeon

mars kabadayı olur bu kadar çıtkırıldım olmaz.
peki aslanda 1. evde güneş merkür ve asc kavuşumu ne yapar sevgili aeon? hımm
aeon Yazılan:herhalde bizi kafasında tapınakta yaşayan budist rahipler olarak düşündü.hatta inanmazsın ,ben tokat atanlara öbür yabağımı da çeviriyorum.gülücük)
hehehegülücük)

Genç ve körpe bir kızın hayalleriyle oynamısız.Tanrım utanıyorum sanrım daha fazla dayanamiyeceğimutandım Bende seninle geliyorum aeon, hadi egolarımızdan sıyrılıp varoluşu arayalım:D
yalnız bayanın haritasında senin dediğin konum yok ki, akrepte ve yay da 4 gezegeni var. terazide sadece güneşi

aeon

Miss Merkury Yazılan:
aeon Yazılan:herhalde bizi kafasında tapınakta yaşayan budist rahipler olarak düşündü.hatta inanmazsın ,ben tokat atanlara öbür yabağımı da çeviriyorum.gülücük)
hehehegülücük)

Genç ve körpe bir kızın hayalleriyle oynamısız.Tanrım utanıyorum sanrım daha fazla dayanamiyeceğimutandım Bende seninle geliyorum aeon, hadi egolarımızdan sıyrılıp varoluşu arayalım:D

bir lokma bir hırka modunda ,bütün dünyayı turlayalım hehegülücük)
küçük prensesin gururu incindi.babası ona bir astrolog falan tutar.;)hatta hakan kırkoğluna telgrafta " ivedi şekilde , vazifenizi yerine getirin " mesajı bile atar gülücük)koptum.w
Referans Adresler