Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Doğum Haritası Analizi...
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın

aeon

yansima7 Yazılan:yalnız bayanın haritasında senin dediğin konum yok ki, akrepte ve yay da 4 gezegeni var. terazide sadece güneşi

zahmet edip haritasına bakmadım.
aeon Yazılan:
Miss Merkury Yazılan:Genç ve körpe bir kızın hayalleriyle oynamısız.Tanrım utanıyorum sanrım daha fazla dayanamiyeceğimutandım Bende seninle geliyorum aeon, hadi egolarımızdan sıyrılıp varoluşu arayalım:D

bir lokma bir hırka modunda ,bütün dünyayı turlayalım hehegülücük)
küçük prensesin gururu incindi.babası ona bir astrolog falan tutar.;)hatta hakan kırkoğluna telgrafta " ivedi şekilde , vazifenizi yerine getirin " mesajı bile atar gülücük)koptum.w

Alemsin aeongülücük) Bir fincan kahve bir parça çikolata tadında yenilenmiş hissettim kendini.

Hehe paşa baba,mürebbiye ve clara.Aman Tanrımgülücük)

aeon

Miss Merkury Yazılan:
aeon Yazılan:
Miss Merkury Yazılan:Genç ve körpe bir kızın hayalleriyle oynamısız.Tanrım utanıyorum sanrım daha fazla dayanamiyeceğimutandım Bende seninle geliyorum aeon, hadi egolarımızdan sıyrılıp varoluşu arayalım:D

bir lokma bir hırka modunda ,bütün dünyayı turlayalım hehegülücük)
küçük prensesin gururu incindi.babası ona bir astrolog falan tutar.;)hatta hakan kırkoğluna telgrafta " ivedi şekilde , vazifenizi yerine getirin " mesajı bile atar gülücük)koptum.w

Alemsin aeongülücük) Bir fincan kahve bir parça çikolata tadında yenilenmiş hissettim kendini.

Hehe paşa baba,mürebbiye ve clara.Aman Tanrımgülücük)
"
paşa babası
"sana kaç kere söyledim clara. böyle münasebetsiz sokak çocuklarıyla konuşma "
biz seni olgunlaşma enstitülerinde ,bu tinercilerle muhatap olasın diye mi okuttuk gülücük)
Çok güldük aeon sence sonumuz hayır mı?gülücük)
gülücük gülücük

hatun astrozoom forumu kapalı olduğu için birşeyler ararken burayı bulduğunu söyledi.
bizim forumun ilk izlenimini beğenmediğine göre , diğer forumları kıskandım şimdi ;)

aeon

nevrotik için ;

saturn,mars ve pluto kavuşumu 5.ev.
bu üçlü kavuşum hangi eve düşerse düşsün.düştüğü alanı ciddi algılacak.pluto derinleşecek,mars ilerlemek ve fevri davranmak isteyecek.ancak ,saturn (diğer iki gezegeni bastırıp)geciktirme sıkıntı yaşatacak.çünkü diğer iki gezegenin doğasıyla zıt görülüyor.doğal olarak 5.ev konularında mars ve plutonun istediği, şekilde kendini gösteremiyorsun.(şahsi fikrim 10 evde olsa diktatör bile olurmuşsun;) )
mars ve pluto' nun5.evde ki arayışlarını, saturn frenliyor.seni 5.ev konularında bu konularda daha donuk , sorumluluk sahibi ve itidalli bir havaya sokuyor.

bu saturn ve pluto ayrıca kontrolcülük verir , 5.ev konularında kontrollü ve kuşkuculuk davranabilirisin.
üstelik bu stelyum venüs oğlakla kare açı yapıyor.saturnude katarsak çifte vurgu oldu.
sert açıdan dolayı saturn gölgeleriyle sık karşılaşabilirsin.güvensizlik ve aşkı çok ciddiye almak.ciddi bir ilişki aramak.yaşayacacağın ilişkilerde saygı gibi kavramlara aşırı önem verme söz konusu olabilir.mars ve plutoyuda eklersek.senin için ilişkileri hayatında önemli noktaya koymuş.karşı tarafı ilişkide fazla sıkma ve bunaltma olarak düşündüm.
mars ve pluto venüs kare açısıyla aklıma ilişkileri kesip atma geldi.ancak , saturn bunu yapmana müsahade etmez.
özetle .mars ve plutonun gölgelerini dahi göstermek bazen seni rahatlatabilir.ancak ,saturn bunları emerek sanki olumsuzlukları senin içinde kalmasına sebep oluoyr.
olumlu yönüyle ilişkilerinde istikrar yakalamana yardımcı olurr.çünkü (satürn olmasaydı)mars , pluto karesini alan venüsün sağı solu belli olmaz.;)
Yıldırım Yazılan:gülücük gülücük

hatun astrozoom forumu kapalı olduğu için birşeyler ararken burayı bulduğunu söyledi.
bizim forumun ilk izlenimini beğenmediğine göre , diğer forumları kıskandım şimdi ;)

anlasaydı burayı, gitmezdi zaten gülücük

Başka bir forum var mı acaba Yıldırım, yoksa körmü oldum göremiyorumdagülücük)
Miss Merkury Yazılan:

Başka bir forum var mı acaba Yıldırım, yoksa körmü oldum göremiyorumdadil çýkarma

-alkış

Yok yaw, hatun beni beğenmedi. Benim ilk izlenimim iyi değilmiş,forumla alakası yok gülücük)

Bilmiyorum bu utançla nasıl yaşarım... Japon olsam harakiri yapmıştım çoktan =)
Referans Adresler